«Австрійський хіт + Будапешт»
Виїзд з: Львів
4 дніНічні переїзди: 2
Виїзд в тур:24.05, пятниця
Повернення з туру:27.05, понеділок
Екскурсії, які включені у вартість (2):
Відень, Будапешт
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
В даному турі діє акція "сімейна"
При бронюванні за 30 днів до виїзду - знижка до 20%
При бронюванні від 8 до 29 днів до виїзду - знижка до 10%
Студентам знижка 10%

умови отримання знижки

Ваше бронювання - це донат на ЗСУ! Разом ми підтримуємо Україну! подробиці
Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Учасники групового автобусного туру зобовязані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

Автобусний тур вихідного дня до Відня та Будапешта

З цим туром також дивляться:

important У турі на вас очікує:

 • Автобусний тур вихідного дня на 4 дні, з 2 нічними переїздами.  Виїзд у п’ятницю ввечері зі Львова, повернення у понеділок, в першій половині дня до Львова. (в залежності від проходження кордону).
 • Відвідаємо такі чудові міста Європи: Відень (Австрія), Будапешт, Єгер (Угорщина). Розпочнемо нашу подорож зі столиці блискучої імперії, міста палаців і величних площ – Відня, та помандруємо до прекрасного Будапешту, де ми зможемо насолодитись неймовірною вечірньою ілюмінацією та побачити знаменитий Парламент. Прогуляємося по Будапешту, ввечері можна здійснити прогулянку на човнику по Дунаю. Пропонуємо також екскурсію в місто Сентендре.В Долині красунь матимемо можливість продегустувати вина і смачний гуляш. Бажаючі можуть відвідати Тропікарій – Океанаріум у Будапешті. 
 • Зверніть увагу! У вартості включені 2 екскурсії по містах: Відень та Будапешт.
 • У вартості туру проживання у чудовому готелі категорії 3* на території Угорщини.
 • Детальніше з програмою туру можете ознайомитися в розділі "Програма туру".
 • Фотографії, відео, відгуки можете подивитися в соцмережах: instagramfacebooktelegram.
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантовані автобусні тури до Австрії та Угорщини дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку "відправити запит". Якщо бажаєте придбати тур, натискайте tour_id=142, agent_url=/tour/avstriyskyy-khit-budapesht, type=text, title="Замовити тур".

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Оглядові екскурсії по Відню та Будапешту
 • Страхування

important Додатково оплачується:

 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 2€/ніч/особа (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

important Послуги комфорту:

 • Послуга "Місце Priority" - 10€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 25€ (доплата до вартості туру)

important Умови для дітей:

 • Діти віком до 13 років включно, НЕ ОПЛАЧУЮТЬ факультативні екскурсії, якщо інше не вказано в програмі туру (Якщо в програмі туру вказана вартість для дітей - то така факультативна екскурсія оплачується по вказаній вартості). Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти та послуги трансферу оплачуються на загальних підставах.
  Дана умова не поширюється на тури для організованих груп, тури на випускний.

important Додаткові послуги

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду). Детальніше
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Подарунок на день народження". Якщо ви вирішили відправитися в подорож з «Adriatic Travel» у свій день народження - надаємо  можливість обрати подарунок. Це може бути:
  - 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі (наприклад, трансфер та ін.). Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи і ви обираєте з запропонованого переліку послуг/екскурсій свій подарунок. Зверніть увагу! Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп;
  або
  - знижка 10% від вартості туру до дня народження. Скористатися знижкою можна, якщо ваш день народження буде в турі. (Знижка надається за умови наявності акційних місць в турі, на бажану дату виїзду)
 • Послуга "Організованим групам" від 5 до 35 осіб. Детальні умови по отриманню знижок для організованих груп дивіться у розділі: організованим групам
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит - детальні умови
 • Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):
  Детальні умови по знижках на дітей дивіться у розділі: акції

important Важливо!

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах! На час дії воєнного стану депозити скасовані. В деяких турах діють обов'язкові екскурсії.
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній вартості. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Сума депозиту (або вартість обов'язкової екскурсії) вказана в умовах туру та вноситься (оплачується) під час бронювання туру. Якщо ви не скористалися депозитом під час туру або не використали не всю суму внесеного депозиту  - залишок коштів депозиту НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по черзі, в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті, який туристи отримуються за 2 дні до виїзду у турагенції.
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативних екскурсій може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Для проведення факультативної екскурсії потрібно зібрати мінімальну необхідну кількість бажаючих. Таку мінімальну кількість бажаючих повідомляє керівник групи в турі.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ ОРГАНІВ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. Туроператор не приймає претензії по затримці часу через дії третіх осіб, на яких у Туроператора немає впливу.
 8. Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;
- В автобусному турі не виділено багато часу на обіди та вечері через насичену програму. Просимо розраховувати на нетривалі перекуси в закладах харчування;
- Програма автобусного туру передбачає пізні заселення в готелі та ранні виїзди з готелей, з метою побачити та відвідати більше цікавих локацій.

important Додаткова інформація

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище.
 5. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 6. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 7. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 8. Корисна інформація перед початком подорожі.

Поширені запитання:

Що входить у вартість автобусного туру "Австрійський хіт + Будапешт"?
У вартість автобусного туру вихідного дня на 4 дні, "Австрійський хіт + Будапешт" від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування від нещасного випадку, та 2 оглядові екскурсії: по Відню та Будапешту. Автобусний тур починається зі Львова.
---
Які міста відвідаємо в турі "Австрійський хіт + Будапешт"?
В автобусномі турі вихідного дня на 4 дні, "Австрійський хіт + Будапешт", передбачено відвідування таких міст: Віден, Будапешт, Єгер. Детальну програму тура дивіться у розділі "Програма тура"
Поділитись туром:

 День 1-й


 • 17:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал). 
 • 17:30 - виїзд групи. 
 • Можливість приєднатись до групи по маршруту:
  18:30 - Стрий (місце приєднання: АЗС ОККО вул. Болехівська 49)
  21:30 - Мукачево (АЗС UPG, вул. Лавківська, 1)
  22:30 - Чоп (АЗС ОККО)
  * - час приєднання орієнтований і залежить від ситуації на дорозі. Точний час приєднання повідомить керівник групи попередньо сконтактувавшись з туристами.
 • Перетин кордону (Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру по днях без зміни загальної кількості послуг, в залежності від проходження кордону).
 • Нічний переїзд до Будапешту.

 День 2-й


 • Раннє прибуття до Будапешту.

Пропонуємо самостійно для любителів релаксу відвідати купальні Сечені (трансфер 6€ + вх. квиток ~21€).
Оглядова екскурсія по місту (у вартості туру): 
Такий простір як в Будапешті, рідко побачиш в іншій європейській столиці. Ви пройдетеся по вуличках старої Буди, дізнаєтеся про історію міста, помилуєтеся видами.  На екскурсії Ви побачите Будайську фортецю, Рибацький бастіон, собор Матяша, пам'ятник св. Іштвану, чумний стовп, будівлю колишнього міністерства Фінансів, Кармелітський монастир, палац графів Шандор - зараз резиденція президента Угорщини, королівський палац, звідки відкривається фантастична панорама на Пешт, найбільшу європейську річку – Дунай. 
 

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Будапешту шик та блиск» (19€). Пропонуємо ближче оглянути найвідомішу, найдовшу будівлю Будапешту - Парламент. Коли бачиш цю будівлю вперше, рівень емоцій звичайно зашкалює. Будівля Парламенту - найбільша в Угорщині; в ньому 691 приміщення, 29 сходів і 10 дворів. Всередині будівлі знаходиться невеликий музей парламенту.
Далі ми відвідаємо головний храм Будапешта - Базиліка св. Іштвана
Дуже красивий храм в стилі ренесанс. Один з найбільших храмів в Угорщині. Купол базиліки видно здалеку і тому обов'язково підніміться на оглядовий майданчик, дуже приголомшливі види на Будапешт! Серцем Будапешта є вулиця Ваци, яка йде від площі Воросмарті до мосту Елізабет. Вулиця набула такого статусу в середині 19 століття коли початкові невеликі будівлі і маленькі магазинчики були замінені будівлями в стилі неокласицизму та еклектики. Тут розташовані найфешенебельніші житлові будинки, великі універмаги, розкішні готелі і міжнародний торговий центр, що робить вулицю Ваци ще одним символом Будапешта. Далі наша прогулянка по вулиці Корзо. У перекладі з італійської - місце для прогулянок. Якщо потрапити сюди з Липової алеї, то натрапите на спеціальний туристичний ліхтар-вказівник. Тут, в серці історичного центру, багато кафе - «Вертеп», «Кактус», «Корзо10» і невеликих магазинчиків.

«Будапешт - місто контрастів» (19€). 
Поглянь сюди, мій любий друже! Це місто сповнене чудес. Минаючи одну з найжвавіших площ міста - Deák Ferenc tér, ми потрапимо на «Єлисейські поля» Будапешту – проспект Андраши. Тут ми дізнаємось про особливості проспекту, історію та легенди численних його прикрас, серед яких важливе місце займає Оперний театр. А далі… прогуляємось по історичних кварталах міста та відвідаємо автентичний місцевий ринок, де Ви зможете продегустувати та додому придбати справжні  суто угорські ласощі - «хунгарікуми»!
Екскурсію в місто Сентендре (21€) 
- чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
Найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанаріум (трансфер 11€; вх. кв. 4500F≈14€ дор., 3500F≈11€ діти до 11.99 років), який знаходиться у торговому центрі "Кампона".
У Кампона знаходиться TESCO, де варто купити угорські «гастрономічні сувеніри»: вина, унікум, гусячу печінку, паприку.
Прогулянка по Дунаю на кораблику (дор. - 29€, діти до 11.99 років - 19€) 
- під час екскурсії перед вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації. 

 • Поселення в готель. 
 • Ніч в готелі.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю до 8:00.
 • Переїзд у Відень.

Оглядова екскурсія «Відень - столиця розкоші» (у вартості туру).
Столиця блискучої імперії, місто палаців і величних площ, мальовничих вуличок і численних скверів. Відень - стародавнє місто з гучним ім'ям, яке пробуджує мрії. Тут творили великі композитори: Бетховен, Моцарт, Гайдн, Штраус. Тут завжди звучить вальс, а знамениті віденські бали потрясли вже не одне покоління людей. Відень... Пишний і помпезний, легковажний і веселий... І всі ці епітети абсолютно справедливо підходять до одного з найкрасивіших міст світу. Відень багатогранний, і кожна грань - прекрасна. Під час пішохідної екскурсії ви побачите дивовижні площі Марії Терезії, музеї, Площу Героїв, зимову резиденцію Габсбургів - палац Хофбург, Королівські стайні, собор Петра і Павла, диво середньовічної архітектури - кафедральний собор Св. Стефана, Віденську Оперу.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Блискучий Відень (21€). 
Ратуша, біржа, університет, державна опера, Бургтеатр, парламент, музеї - Відень привертає до себе увагу туристів своїми чудовими будинками, парками та іншими пам'ятками. Ринг являє собою підкову, обидва кінці якої виходять до каналу, таким чином набережна ніби замикає ринг. Під час автобусно-пішохідної екскурсії, ми також побачимо найвеселіший будинок Відня - Будинок Хундертвассера. В кінці відвідаємо Палац Бельведер - одну з головних визначних пам'яток Відня.
Легенди Відня (21€) -
це прогулянка по вузьких середньовічних вуличках міста, які оповиті легендами. Початок у Собору св. Стефана - легенди, які пов'язані з Собором, також будинок, в якому проживав знаменитий австр. композитор - В. А. Моцарт, далі можна побачити будинок, де зображена фреска 16 в., на якій корова грає в шахи, і потім на вул. Шойнлатернегассе - легенда про Василіска, далі побачимо затишний дворик монастиря св. Хреста, грецький квартал і музиканта Августина, грецьку Церкву, єврейський квартал, і закінчується екскурсія біля годинника що танцює - ANKER UHR.
Імператорський палац Шонбрунн (11€ - лише трансфер) 
це літня резиденція австрійських імператорів і улюблений палац Марії Терезії.
Золота скарбниця Габсбургів (19€ + вх. квитки оплачуються додатково) -
музей, який без сумніву можна назвати одним з кращих в світі зборів християнських реліквій. Він знаходиться в палаці Хофбург - місце перебування австрійського імператорського двору. 

 • 17:00 - повернення до Будапешту.
Для охочих, пропонуємо відвідування винних підвалів в Долині красунь з дегустацією вин і смачного гуляшу (24€). Егер є одним з центрів угорського виноробства. Саме тут знаходиться один з найпопулярніших, серед українських туристів, об'єктів - Долина красунь, саме тут роблять, широко відоме червоне вино Egri bikavér, тобто «Егерська бичача кров». Спробувати це вино, а також багато інших, можна в невеликих винних погребах, господар погребу пригостить декількома келихами вина різних сортів, і звичайно, угорським національним блюдом - гуляш. Крім Egri bikavér тут популярні білий мускат «Оттонель», популярне сухе вино «Дівчина з Егера», вельми оригінальний червоний «Цвайнгер» і дуже смачне духмяне десертне вино під назвою «Мелора». Крім того, тут можна спробувати так зване «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Також ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи...
Інші туристи - вільний час в Долині красунь.
 • Нічний переїзд до України.

 День 4-й


 • Раннє прибуття до Львова, на з/д вокзал.
Міста : Відень, Будапешт(1 ніч), Сентендре, Егер

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 5+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% (без обов'язкової додаткової факультативної екскурсії)
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно (обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії)

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій -  2€/день 

important Для організованих груп, які бажають бронювати без обов'язкових екскурсій.

1. Бронювання по стандартній вартості.
2. Не отримують безкоштовних місць.
3. Не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу.

Максимальна кількість осіб в групі до 10 осіб.
При більш як 11 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

10-01-2024 Галина Боровська
Тур сподобався)Єдине,мені було мало часу у Відні,я розраховувала на цілий день,а часу було 5 годин.Чудовий керівник групи Катерина,дуже хороша організація часу,все вчасно :хвилина в хвилину , завжди зворотній зв'язок.Автобус комфортний,є розетки,тепло.
25-12-2023 Романна
Відвідала тур Мікс вікенд. Приємно вражена туром. Дуже красиве і захоплююче місто. Новорічні красиві ярмарки, архітектура міста нереальна. Гарні емоції. Керівник групи Катерина Білоус - ви молодці, гарно постарались та організували тур.
25-12-2023 Людмила Кругова
Відвідала тур "Різдвяний мікс та ярмарки". Привезла масу вражень, отримала величезне задоволення! Навіть снігопад у перший день відвідування Будапешті перетворився на казкове дійство! Дякую нашому гіду пані Катерині за чудову екскурсію та організацію поїздки. Все продумано і сплановано ( за винятком митниці, але це не залежить від туроператора). Фантастичні палаци, різдвяні ярмарки - неймовірні! Рекомендую Адріатіктревелс, як чудового туроператора для екскурсій . Маю намір продовжити співпрацю з вами! Гарних новорічних свят та нових пропозицій!
15-12-2023 Марія
Величезна подяка агенту Аліні, спочатку регеструвалася на іншу поїздку і в останню мить на ці ж дати оперативно змінили маршрут( бо на той тур не назбиралося людей)! Тому відпустка не була зіпсована!! Наша гід Марія коли ми пробили колесо зв'язалася з іншим автобусом, ми пересіли і встигли в останню мить у океонаріум ( вона купила на всіх квитки)! Хочу виразити подяку всім за кмітливість, організацію і бачу що дійсно підготовлений персонал до ВСЬОГО!!! Це надзвичайно!!! Водії в нас були привітними та професійними, в автобусі тепло і зручно, і фільм про Софію. А про сам відпочинок!! Що писати? міста гарні, єкскурсіі цікаві, вільний час був і поспати і поїли і пошопилися!!! А ще я на ковзанах каталася!!!!!!Все супер!! Едине шо, може кордон, але це не від Вас залежить!Дякую!!!
12-12-2023 Руслана
Відвідали тур "Австрійський хіт + Будапешт" під час різдвяних ярмарків, все пройшло просто чудово, дуже задоволені поїздкою та туроператором. Комфортний та затишний автобус, класні оглядові екскурсії. Хочеться подякувати керівнику групи Олені, все підказала та розказала куди варто сходити і що побачити, також допомогла вирішити особисті питання, за що безмежно вдячна. Було б круто розширити даний тур хоча б ще на день для Відня, бо воно справді того вартує).
11-12-2023 Мар'яна
Нам з сином дуже сподобалась подорож. Дякуємо нашому гідові Довгополій Олені. Вона всією групою опікувалась як мама, прислухалась до всіх побажань, все робила щоб всім було комфортно. Дякуємо водіям Ігорю та Генадію за безпечну поїздку такими зимовими дорогами.
04-12-2023 Марія
Приємно вражена❤️ За своє життя вперше була в турі.🚍 Сподобалося все: і подорожі, і попереднє ознайомлення з тим, куди ми їдемо через клопітку працю пані Ганни, і готель.... Вдячні агенству за суперкваліфікованих гідів, за організацію наймовірнопречудових турів, за море позитивних емоцій, які наразі є чудодійними ліками, за хороших водіїв автобуса, за сам автобус (він шикарний і назва в нього вишукана "Граф"). Бажаю вам й надалі працювати в такому дусі й дарувати людям позитивні, приємні нотки щастя!
18-08-2023 Чернєв Володимир
Подорож до Будапешту-Відня 11-14 серпня 2023 р. Враження туриста. Подорожую все життя. Звісно, починав з подорожей власною країною. А зважаючи на те, що своє життя я починав в СРСР, то спочатку поїздив від Балтійського моря до Сибіру, від засніженої тундри до Північного Кавказу. За кордоном теж довелось дещо відвідати. А в рідній Україні немає жодної області, де би я не побував, хоча б поспіхом. Тобто, мені є з чим порівнювати. Отже, мої особисті враження від поїздки. Я усвідомлюю, що формат поїздки – не найкомфортніший, але це був мій усвідомлений вибір. Тобто претензій до комфорту не може бути: туристична подушка під голову і – приємних сновидінь. Втім, я лукавлю – якби не професіоналізм водіїв - Олександра та Віктора - жодна подушка не врятувала б. Автобус, немов двопалубна яхта, плавно гойдав нас на гірських дорогах, наче на океанських хвилях, але ми цього не відчували. Музика, яка звучала, була тихою і релаксійною, освітлення – м’яке, кондиціонування – індивідуальне. Порадувало, навіть здивувало, як вправно, на пристойних швидкостях, вночі наші автолайнери пересувалися чужоземними дорогами і жодного разу не створили навіть різкого гальмування. Дякую вам, профі-водії. Зазвичай, коли я збираюсь до якоїсь країни, або в своїй державі їду в область, де я раніше не бував, то звертаюсь до довідників з метою максимально вивчити історію, географію, культуру та звичаї людей, з якими мені прийдеться спілкуватися. Запасаюсь і розмовниками, якщо не зовсім володію мовою країни, куди їду. Досвід подорожей показав, що багато туристів не тільки не уявляють собі звички народів, історію держав, а виявляються таким невігласами, що соромно за нашу державу перед іноземцями. Наша керівниця пані Неля знає про ці вади нашпиговує туристів в автобусі необхідними знаннями, щоб вони стали більш обізнаними, і не виглядали забитими селюками. На зупинках пані Неля завжди поруч, завжди готова допомогти – з перекладом, порадою, допомогою. За це їй велика подяка, хоча, на жаль, не всі туристи в групі відповідали їй тією ж монетою. Коли ми оформлювали документи на подорож, я запитав у турагентки: «На якій мові за кордоном гіди ведуть розповіді?» Вона невпевнено відповіла: «На жаль, не завжди є україномовний гід. Все ще багато російськомовних». Нашій групі пощастило: обидва гіди – Віктор в Будапешті і Павло у Відні були україномовними. Подяка організаторам! Респект етнічному українцю Віктору, нашому гіду в Будапешті, який вболіває за Україну і підтримує зв’язки зі своєю Батьківщиною. Його манера викладення матеріалу передбачає діалог, живу участь слухачів. Його промова пересипана добрим, не злим гумором, він вдало висловлює власні висновки на ті чи інші історичні події чи історичних діячів. І хоча в нашій групі не знайшлося співрозмовників, охочих з ним полемізувати, однак Віктор викликав до себе увагу і повагу. З його методою викладання матеріалу, мені здається, доречно було б доповнити хоча б оглядово декілька пам’яток вуличної архітектури Будапешту, наприклад: «Статуя принцеси», «Дівчина і собака», «Взуття на річці Дунай». Розповіді про історію створення таких пам’яток завжди подобаються мандрівникам. Чого не можна сказати про гіда Павла, який провів з нами змістовну бесіду у Відні. Відчувалося, що пан Павло добре володіє матеріалом, він озброївся яскравим альбомом з фотоілюстраціями до сказаного, методично переміщав групу від однієї пам'ятки культури до іншої, надавав характеристики правителям минулих століть. Це він робив настільки методично, що втратив зв'язок із аудиторією. Деякі слухачі відверто нудьгували, інші відійшли на граничну відстань чутливості радіо, щоб не слухати його бубоніння. Склалося враження, що пан Павло читає лекцію студентам та поспішає до сусіднього вишу з іншою лекцією. Після розповіді біля останньої пам'ятки він закінчив свій часовий монолог питанням: «Питання є?». Запитання були, пане гіде, але вони потонули у вашому монолозі. Готель «Інтерсіті», вдало підібраний і розташований в центрі міста, залишив приємні спогади. Чистенько, тихенько, біленько. Персонал ввічливий, усміхнений, люб’язний. Номери комфортні, зручні, насичені всім необхідним. Сніданок рясний, смачний, поживний. Хотілося б затриматись у цьому комфорті, але турист приїхав не спати, а роздивлятись. Що стосується вражень від власне міст перебування – столиць Угорщини та Австрії, то розповідати можна розлого, а можна і тезово. Будапешт – це європейська столиця, одна з 48 європейських столиць, яка прагне (і не без успіху) показати, що вона гідна своєї країни і 150-річної історії. Відень – теж європейська столиця, яка нікому нічого не доводить, вода виявляє світові свою вишуканість і розкіш. Відень за віком з когорти Риму, Парижу, Неаполю. Тому там не відновлюють, а підтримують гонор, велич, красу і культуру старовини. Загальне враження від обох столиць – позитивне: від архітектури, чистих вулиць, невеликої кількості транспортних потоків, тиші, сонця, пізнавання нового. Отже, залишається подякувати туроператору «Адріатік Тревел» за те задоволення, яке ми отримали за цей короткий час. Мандрівник зі стажем Володимир Чернєв.
31-03-2023 Аліна
Поїздка пройшла добре, в цілому сподобалося, гарно провели час. Особливо сподобалася і найбільш запам'яталася екскурсія Блискучий Відень, було дуже цікаво дякуючи екскурсоводу Ірині. Особливу подяку хочеться висловити нашому екскурсоводу- гіду яка їхала з нами з України і весь час супроводжувала нас, допомагала, інформувала, поясняла - це Наталія Мідик. Велике Вам дякую Наталью. З вами поїду ще з радістю
30-03-2023 Татьяна Шинкарева
Дякую за вражаючу екскурсію європейськими країнами. Все пройшло на найвищому рівні. Комфоортно, класно. Окрема подяка Наталії та водіям - вони професіонали своєї справи. Обов'язково буду подорожувати ще і тепер точно разом з вами, дякую вам за вашу роботу, і за прекрасні вихідні.
Дізнатися вартість туру
Вартість для туриста
Вартість для груп
Ціна Туру
Калькулятор туру знаходиться У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Знижки та Акції
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту У відповідно керівника відділу

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
+ Безкоштовних місць

+ 1 додаткова факультативна екскурсія запропонова туроператором

В цьому розділі ви можете переглянути актуальні акції від Туроператора Адріатік Тревел

Актуальні акції на автобусні тури Адріатік Тревел

Увага! знижки по різних акціях не сумують в одному турі

кількість акційних місць в турі обмежена

Акції не розповсюджуються на бронювання груп туристів. Умови бронювання туристичних груп дивіться у розділі організованим групам

Акція «Студентський квиток»

Знижка 10% для студентів на екскурсійні тури (на тури з відпочинком на морі не розповсюджується)

 *при бронюванні обовязково прописати знижку

Сімейна акція

 *при бронюванні обовязково прописати знижку

 

 

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні за 30 днів або більше до виїзду

Умови акції раннього бронювання: на всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні за 30 днів до дати виїзду або більше, надається знижка по акції раннього бронювання.

Дорослі: отримують знижку 10% від вартості туру вказаного на сайті

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 20% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 10%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 10% + 20%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 10% + 20% + 10%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 10% + 20% + 10% + 10%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 10% + 10% + 20%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 10% + 10% + 20% + 10%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 10% + 10% + 20% + 10% + 10%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані! 

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні туру від 29 до 8 днів до виїзду

На всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні від 29 до 8 днів до дати виїзду, надається знижка:

Дорослі: отримують знижку 5% від вартості туру вказаного на сайті

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 10% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 5%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 5% + 10%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 10% + 5%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 10% + 5% + 5%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10% + 5%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10% + 5% + 5%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані!

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні туру від 1 до 7 днів до виїзду

На всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні від 1 до 7 днів до дати виїзду, надається знижка:

Дорослі: не отримують знижку 

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 5% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 5%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 5%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 5%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 5%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 5%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані!

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Ціна Туру
Калькулятор туру знаходиться У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Знижки та Акції
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги
Подібні тури
«О Рим, ти цілий світ!»
342 €
Дата від`їзду
25-05-2024
Детальніше
«Рим і магія Італії»
377 €
Дата від`їзду
25-05-2024
Детальніше
«Яскраві діаманти Австрії»
210 €
Дата від`їзду
24-05-2024
Детальніше
«Ковток альпійської краси»
207 €
Дата від`їзду
30-05-2024
Детальніше
«Тіроль - серце Альп»
322 €
Дата від`їзду
31-05-2024
Детальніше
«Чудовий Будапешт + Відень»
167 €
Дата від`їзду
24-05-2024
Детальніше
«Красуня Прага + Відень»
202 €
Дата від`їзду
24-05-2024
Детальніше
«Відень та краса Балкан»
330 €
Дата від`їзду
25-05-2024
Детальніше
«Лазурна перлина - Ніцца»
405 €
Дата від`їзду
25-05-2024
Детальніше
«Альпійські перлини»
290 €
Дата від`їзду
28-05-2024
Детальніше
«Казки Чехії для Вас!»
200 €
Дата від`їзду
30-05-2024
Детальніше
«Швейцарія на всі 100!»
598 €
Дата від`їзду
08-06-2024
Детальніше
«Вище хмар - Швейцарія…»
458 €
Дата від`їзду
09-06-2024
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити