Умови бронювання автобусних турів для організованих груп

В цьому розділі ви можете ознайомитися з інформацією про умови бронювання для організованих туристичних груп!

Зверніть увагу! Умови бронювань для груп не розповсюджуються на автобусні тури з відпочинком на морі. Умови для груп діють лише на екскурсійні автобусні тури!

Поняття: організована група

Під поняттям "організована група" розуміється група осіб від 10 осіб і більше, які бронюють туристичні послуги по одному маршруту (один тур), на одну дату виїзду, від однієї туристичної агенції. Заявки на бронювання можуть бути зроблені в різні дати.

Під поняттям "міні група" розуміється група осіб у кількості від 6 осіб і більше, які бронюють туристичні послуги по одному маршруту (один тур), на одну дату виїзду, від однієї туристичної агенції. Заявки на бронювання можуть бути зроблені в різні дати.

Категорії організованих груп

 • міні група з 6 осіб (5 осіб + 1 керівник): на одну особу надається знижка 50% від вартості туру;
 • група з 10 осіб (9 осіб + 1 керівник): на одну особу надається знижка 100% від вартості туру, 1 обов'язкова факультативна екскурсія для групи;
 • група з 16 осіб (15 осіб + 1 керівник): на одну особу надається знижка 100% від вартості туру, 1 обов'язкова факультативна екскурсія для групи;
 • група з 22 осіб (20 осіб + 2 керівника): на 2 особи надається знижка 100% від вартості туру, 1 обов'язкова факультативна екскурсія для групи;
 • група з 33 осіб (30 осіб + 3 керівника): на 3 особи надається знижка 100% від вартості туру, 2 обов'язкові факультативні екскурсії для групи.

Умови по факультативних екскурсіях

 • При бронюванні групи 6 осіб - обовязкові факультативні екскурсії відсутні.
 • При бронюванні групи від 7 до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія, на вибір, узгоджена з туроператором;
 • При бронюванні групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії, на вибір, узгоджені з туроператором.

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно відправити індивідуальний запит на пошту: [email protected]

Увага! Для груп не діє дитяча ціна на екскурсії!

При бронюванні групи з 6 осіб (5+1) факультативні екскурсії керівник не оплачує за умови, що всі учасники групи відвідують ці факультативні екскурсії. Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти та послуги трансферу, якщо такі є в турі, керівник групи сплачує на загальних підставах.

При бронюванні групи 9+1, 15+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, за умови, що всі учасники групи відвідують ці факультативні екскурсії. Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти та послуги трансферу, якщо такі є в турі, керівник групи сплачує на загальних підставах.

Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 83 гривень/день

Керівник організованої групи туристів отримує винагороду за умови приймання участі в організаційних питаннях для своєї групи. Деталі обговорюються при бронюванні.

Умови без обов'язкової екскурсії

Для організованих груп, які бажають бронювати без обов’язкової екскурсії:

 • бронювання по стандартній вартості
 • не отримують безкоштовних місць
 • не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу

Максимальна кількість осіб в групі до 20 осіб

Понад 20 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити