Про нас

Шановні партнери та друзі!

Туроператор "Адріатік Тревел" з 2012 року має честь стати Вашим надійним помічником у роботі і відпочинку.

З нами Ви дізнаєтеся як оптимізувати маршрут, як скоротити витрати, як заощадити час.

Мета роботи компанії - створення якісного туроператорського продукту, що матиме переваги та особисти підходу до кожної заявки. Ми обираємо лише надійних партнерів та постачальників послуг.

Багаторічний досвід наших співробітників,технології і, звичайно, згуртована команда професіоналів - це запорука успішної поїздки в будь-яку країну, в будь-який час, будь-яку програму! На сьогоднішній день ми організовуємо тури до багатьох країн світу, але основними напрямками для нас є екскурсійні авіа та автобусні тури до Туреччини, Болгарія, тури з відпочинком на морі (Хорватія, Чорногорія, Греція та ін.), автобусні екскурсійні тури в Європу та країни Європейського Союзу, гірськолижний відпочинок.

Особливе місце в нашій роботі займає дитячий відпочинок . Можливість прорахунку групового або індивідуального туру на нашому сайті в поєднанні з індивідуальним підходом гарантує оперативну обробку кожної заявки і максимальний комфорт наших клієнтів. Ми зробимо для вас будь-який тур, прорахуємо будь-яку екскурсію, допоможемо організувати автобусний тур в будь-яку країну світу.

Головне переконання наших менеджерів це - постійний зв'язок з клієнтом, відпрацювання кожної заявки, з моменту її надходження і завершуючи поверненням додому. Пріоритети нашої компанії формуються відповідно до правил і тенденцій сучасного ринку туристичних послуг: розширення асортиментного ряду туристичних програм, поліпшення якості спектру послуг, безперервний розвиток технологій прийому клієнтів.

Ми завжди раді бачити вас і сподіваємося, що ви оціните послуги та напрямки, які ми зможемо запропонувати на нашому сайті. 

Щиро ваша, команда "Адріатік Тревел"        

     

                       

                 

                                                                                                                   

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити