Відгуки туристів
Хочемо подякувати за прекрасну подорож до Італії! Море вражень і краса неймовірна,дуже вразили міста в турі кожне унікальне і прекрасне. Організація туру на найвищому рівні. Дуже вдячні Оленці Довгополій за її професіоналізм,доброту,щирість та хотілось би ще кудись разом поіхати з нею,красиво і цікаво розповідала про Італію і міста,опікувалась кожним в турі,радила куди піти та де смачно і не за всі гроші світу поїсти,вирішувала організаційні питання,молодчинка. Водіі Андрій та Ярослав справжні Боги доріг,вдячні їм за безпеку та допомогу з багажем. Не остання подорож з Адріатиком!
Дуже гарні враження від туру, керівник групи Довгопола Олена велика молодець, будь-які не зрозумілі питання вірішувала дуже швидко та без проблем, водіям Андрію та Ярославу десять зірок, провозили весь тур без жодних нарікань, буду і надалі подорожувати з Адріатік тревел!!!
Перший раз їздила з дітьми і мамою в автобусний тур. Це був подарунок дітям на день народження. Все пройшло на вищому рівні. Нас зустріла чудова керівник групи Ліана Айрапетян, яка весь час приділяла увагу кожному. Водії допомогли з валізами, і всю дорогу робили нам комфортне перебування. Ми просто в захваті. Обов'язково при можливості хотіли б ще подорожувати з нашою Ліанкою.
В захваті від подорожі)) дуже зручно і комфортно у автобусі) Все на вищому рівні було взагалі)) гід Неля просто душа ❤️ Обов'язково повернуся ще!!!)))
Чудово провела вікенд! Італія - це була моя мрія і вона здійснилася!💓 Незважаючи на нічні переїзди, емоції від туру незабутні. Дякую пані Олені, максимально уважно і професійно допомогала з організаційними питаннями.
Дуже дякую керівнику групи Довгополій Олені за її відношення до групи, дуже чуйна дівчина, яка приділяла увагу кожному! Її турбота і піклування на вищому рівні! Також велика вдячність водіям Ярославу та Андрію за їх професіоналізм, допомогу з багажем. Також хочу подякувати агенції Адріатик тревел за подарунок на день народження у вигляді прогулянки на гондолі! Враховуючи, що це був мій перший автобусний тур і я поїхала сама, то я дуже задоволена! Рекомендую всім подорожувати з Адріатік тревел, а якщо ще й керівником групи буде Оленка, то це вже 99% буде суперова подорож!!!
27-11-2023
Італійський Вікенд : Венеція,Фло Дата туру 30-11-2023
Велика подяка за гарну поїздку керівнику групи - Довгополій Олені, та водіям - Ярославу та Андрію. Все було гарно сплановано для максимально кофмортної подорожі. Все як по годиннику, без затримок, було душевно та приємно, навіть нема до чого і причепитися) такий тур є гарною альтернативою самостійним поїздкам та на літаках.
27-11-2023
Подорож гарна. Водії та керівник групи відмінно впоралися зі своїми обов'язками. Давали поради куди можна піти, що варто побачити, рекомендації по магазинчикам та інше. Усі важливі моменти обговорювались заздалегідь. Керівник надавала усю важливу інформацію, повторювала при необхідності та дублювала усе в группі в вайбері. Постійно була на зв'язку, можна було зв'язатися при необхідності. Єдине що було декілька людей, яких не те що в Європу, а взагалі в суспільство не можна випускати, бо вони не вміють себе поводити адекватно. Але не зважаючи на це, я повністю задоволена туром, звісно хотілося б провести ще більше часу у кожній країні, але я розумію, що для туру по стількох странах, те що ми мали це просто відмінно.
Катерина зробила цю поїздку легкою та насиченою. Її організованість та обізнаність допомогла визначитись із додатковими екскурсіями, а також вдало порадила місця для відвідування у місті. Завжди чітко були вказані важливі години та місця збору, які були зручні. Мега щира та турботлива. От дійсно, вона зробила цей тур незабутнім. Також щодо транспортної компанії та водіїв усе чудово. Дуже вправні та ввічливі, комфортабельні автобуси, чистий салон.
27-11-2023
Найкращий керівник групи, дуже професійна, чудове планування часу, за всі організаційні питання проговорювала, багато цікавого розповідала про те, що за вікном автобуса бачимо. Маю сподівання, що в наступних моїх турах пощастить ще мандрувати з Катериною.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити