Відгуки туристів
23-05-2024
Велике дякую за чудову екскурсію, отримали море позитиву і незабутніх вражень. У нас були чудові гіди, яких було приємно і з захопленням слухати. Також дякуємо пані Марії за супровід, вона була дуже приємна і толерантна з усіма. Приємним бонусом було подарунок екскурсії на день народження. А також подаруночок від екскурсовода в Дрездені, (усім трьом іменинникам), було несподівано і дуже приємно. ДЯКУЮ
21-05-2024
Повернулися нещодавно з відпустки з прекрасного міста Стамбул. Чудово провели час, велика подяка водіям та керівнику групи Катерині Колос ❤️
21-05-2024
Перший раз подорожувала з фірмою Adriatic і можу з певністю сказати що хочу ще раз. Тур дуже добре організований. Гід приємний, відповідальний і допомагає вам якщо виникають якісь питання/проблеми. Самі екскурсії цікаві і дуже інформативні. Екскурсоводи вміють зацікавити і поринути в історію. Щиро рекомендую цей тур і саму фірму.
19-05-2024
Повернулись із туру «Місто на мільйон- Стамбул». І досі під враженнями від побаченого! Місто дійсно дивовижне і з багатою історією! Щиро вдячна організаторам туру за класно продуманий відпочинок. Окрема подяка Катерині Колос за її працю, старання і підхід до туристів. « Адріатік тревел»-ви найкращі!
18-05-2024
Тільки повернулася з туру "Місто на мільйон - Стамбул". Досі знаходжуся під враженням від цього казкового міста. Обов'язково повернуся ще. Хочу виказати велику подяку в організації поїздки Адріатік та нашій чудовій супроводжуючій Катюші. Протягом нашої подорожі постійно допомагала порадами. Куди піти, що і де купити, де смачно поїсти . Цікаво розповідала про видатні міста Стамбулу. Окрема вдячність водіям. Поїздка була комфортна і не обтяглива. Всім рекомендую Адріатік тревел❤️
18-05-2024
Повернулася з дивовижної подорожі у Стамбул. Це була чудова пригода! Хочу щиро подякувати керівнику групи Катерині Колос за відмінну роботу під час нашої подорожі. Вона відмінний організатор, тургід та джерело натхнення для нас всіх. Без її допомоги та підтримки цей відпочинок не був би таким незабутнім.
16-05-2024
Тільки-но повернулася з туру «Місто на мільйон - Стамбул» і вже зараз маю бажання подякувати Адріатіку, та зокрема, куратору групи Катерині Колос за неймовірні враження від поїздки. Стамбул захоплює, дивує, зачаровує з першого дотику. Завдяки Катерині вдалося відчути ритм цього дивного місця на землі, проникнутися його надзвичайною енергетикою. Ця тендітна дівчина справжній професіонал своєї справи. Дуже б хотілося в наступних поїздках бачити саме її керівником групи.
14-05-2024
Відвідав прекрасний тур, керівник Колос Катерина. Хочу подякувати керівнику за належну організацію,цікаві, змістовні та розширенні розповіді про міста транзиту а також про місто Стамбул. Тур цікавий, насичений, організований бездоганно, на такому рівні, що є бажання повторити його знову.
12-05-2024
Подорожую вдруге...з компанією Адріатік вперше .Нас супроводжувала Ірина Нікітіна- неймовірно талановита та професіонал свого діла дівчина, з приємними рисами характеру!!!! Подорож здалася легкою та казково за рахунок ідеальної організації процессу та локацій з приємними екскурсоводами...та гарним автобусом з приємними водіями. Подальших успіхів команді!
08-05-2024
Подорожувала автобусом вперше, моєю супроводжуючою була Олена. Дуже мила дівчина, хоча частіше за все виглядала дуже заклопотаною (як вона сама потім пояснила, це через велику кількість питань та ньюансів від туристів), в загалом, на поїздку це ніяк не вплинуло, але сподобалось, що вона була уважною до всіх в вся😇 Якщо ви також їдете перший раз - дуже рекомендую брати з собою подушки та пледи, бо я цією рекомендацією знехтувала, про що дуже пожалкувала 🥲 Взагалі тур гарний, але що викликало дискомфорт для мене: можливість сходити в душ (в нас були нічні переїзди та дві ночі в готелі), тобто привести себе до ладу було не так багато шансів. Більше ніяких нарікань немає. Все сподобалося, окрім вищесказаного, за що -⭐️

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити