«Неймовірна Швейцарія та Ельзас!»
Виїзд з: Львів, Перемишль, Ярослав, Тарнув, Краків, Катовіце, Острава, Оломоуц, Брно, район Відня, район Лінца, Зальцбург
5 днівНічні переїзди: без нічних переїздів
Виїзд в тур:13.12, середа
Повернення з туру:17.12, неділя
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
При бронюванні за 30 днів до виїзду - знижки до 30%
При бронюванні від 8 до 29 днів до виїзду - знижки до 10%

умови отримання знижки

Бронюйте тур з виїздом у період з 01.12 по 26.12.2023 та беріть  участь у розіграші новорічного туру до Парижа! 

Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Учасники групового автобусного туру зобовязані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

Автобусний тур до Швейцарії та Франції

important У турі на вас очікує:

 • Автобусний тур на 5 днів, без нічних переїздів. Ранковий виїзд зі Львова і нічне прибуття до Львова (в залежності від проходження кордону).
 • Відвідуємо казкові міста: Краків (Польща), Зальцбург, Зальцкаммергут (Австрія), Вадуц (Ліхтеншнейн), Люцерн, Інтерлакен, Цюрих (Швейцарія), Кольмар, Страсбург (Франція), Прага (Чехія). Детальний маршрут тура можете переглянути в розділі "Маршрут".
 • Відвідаємо із вами королівський Краків. Заїдемо до  міста Моцарта - Зальцбург, з можливістю побачити альпійський озерний край -  Зальцкаммергут. По дорозі до Швейцарії побачимо крихітне князівство Ліхтенштейн. І ось вона Швейцарія. Затишне місто Люцерн . У вільний час можемо відвідати Інтерлакен та долину Лаутербруннен, гору Пілатус, і Цюрих. А далі нас чекає французька провінція Ельзас. Місто Кольмар - невеличке, але дуже красиве містечко немов із казки братів Грімм. І не забудемо про місто фахверкових будинків і центр Ради Європи - Страсбург. А на завершення нашого туру прогуляємося по вуличках Праги. 
 • Зверніть увагу! У вартість туру включено 3 оглядові екскурсії по: Зальцбург, Люцерн та Кольмар.
 • У вартітсь туру входить проживання у готелях. Сніданки включені у вартість.
 • З детальною програмою туру ви можете ознайомитися в розділі "Програма туру".
 • Враження від туру інших учасників можете переглянути в розділі "Відгуки".
 • Фотографії, відео, відгуки можете подивитися в соцмережах: instagramfacebooktelegram.
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантовані автобусні тури до Швейцарії та Франції дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку "відправити запит". Якщо бажаєте придбати тур, натискайте tour_id=1360 , agent_url=/tour/neymovirna-shveytsariya-ta-elzas, type=text, title="Замовити тур".

Дивіться також:

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання в готелях по маршруту
 • Харчування - сніданки
 • Оглядові екскурсії по містах Зальцбург, Люцерн та Кольмар
 • Страхування

important Додатково оплачується:

 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 83 гривень - 206 гривень/доба (місцевий податок, оплачується на рецепції за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 83 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;
- В автобусному турі не виділено багато часу на обіди та вечері через насичену програму. Просимо розраховувати на нетривалі перекуси в закладах харчування;
- Програма автобусного туру передбачає пізні заселення в готелі та ранні виїзди з готелей, з метою побачити та відвідати більше цікавих локацій.

important Акційні пропозиції:

 • Знижки на дітей при бронюванні туру за 30 днів до виїзду - умови акції 
 • Знижки на дітей при бронюванні туру від 7 до 29 днів до виїзду - умови акції
 • Знижки дітям на факультативні екскурсії - умови акції
 • Знижка на дорослих при бронюванні за 30 днів до виїзду - умови акції

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 412 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 4 944 гривень (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 412 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Подарунок на день народження". Якщо ви вирішили відправитися в подорож з «Adriatic Travel» у свій день народження - надаємо  можливість обрати подарунок. Це може бути:
  - 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі (наприклад, трансфер та ін.). Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи і ви обираєте з запропонованого переліку послуг/екскурсій свій подарунок. Зверніть увагу! Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп;
  або
  - знижка 10% від вартості туру до дня народження. Скористатися знижкою дозволяється в проміжку часу, починаючи за 7 днів до дати народження, та 7 днів після дати вашого народження.
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Знижки для організованих груп" від 5 до 35 осіб. Детальні умови по отриманню знижок для організованих груп дивіться у розділі: організованим групам
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит - детальні умови
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, ви маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно з умовами договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 742 гривень/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.
 • Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):
  Детальні умови по знижках на дітей дивіться у розділі: акції

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його повною мірою, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 ос.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
 8. Учасники групового автобусного туру зобовязані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище. 
 5. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру в день підтвердження туру. 
 6. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 7. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 8. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 9. Корисна інформація перед початком подорожі.

Поширені запитання:

⇒ Яка у вартість автобусного туру "Неймовірна Швейцарія та Ельзас"?
У вартість автобусного туру на 5 днів, без нічних переїздів, "Неймовірна Швейцарія та Ельзас" від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування, та 3 оглядові екскурсії: по Зальцбург, Люцерн та Кольмар. Автобусний тур починається зі Львова.
---
⇒ Які міста відвідаємо в турі "Неймовірна Швейцарія та Ельзас"?
В автобусномі турі на 5 днів, без нічних переїздів, "Неймовірна Швейцарія та Ельзас", передбачено відвідування таких міст: Краків, Зальцбург, Зальцкаммергут, Вадуц, Люцерн, Інтерлакен, Берн, Кольмар, Страсбург, Прага. Детальну програму тура дивіться у розділі "Програма тура".
Поділитись туром:

Можливість приєднатись до туру по маршруту:

 • Польща (Перемишль, Ярослав, Тарнув, Краків, Катовіце)
 • Чехія (Острава, Оломоуц, Брно)
 • Австрія (р-н Відня, р-н Лінц, Зальцбург)

1 День 1-й


 • 07:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
 • 07:30 - відправлення групи.
 • Перетин кордону.

При наявності часу, пропонуємо оглядову екскурсію по місту Краків ( 783 гривень). Краків - колишня столиця Польщі, одне з найпрекрасніших міст Європи. Саме тут знаходиться найбільша кількість архітектурних пам'яток країни. Під час екскурсії Ви відвідаєте Вавельський пагорб з замком і Кафедральним собором, середньовічне Старе місто з головною площею і залишками укріплень XV ст., побачите будівлю Ягеллонського університету, а всі дороги в Кракові ведуть до Ринкової площі, яку оточують чудові кам'яниці та палаци, колишні торгові ряди (Сукенніце). Головна святиня Кракова, в якій знаходиться один з найбільших і найкрасивіших готичних вівтарів Європи - Маріацький костел, пам'ятник архітектури XIV ст. З його вежі щогодини лунає сигнал, який є музичним символом Кракова.
Запрошуємо на обідо-вечерю з дегустацією пива ( 1 030 гривень).

 • Переїзд та поселення в готель. 
 • Ніч в готелі.

2 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Зальцбурга.

Оглядова екскурсія по м. Зальцбург (у вартості туру).
Ми відвідаємо все старе місто, ви побачите палац і парк Мірабель, музеї Моцарта, будинки Крістіана Доплера і Герберта фон Караяна, центральну вулицю Гетрайдегассе, концертні зали Festspielhäuse, монастир святого Петра, Кафедральний собор і багато іншого. Під час прогулянки по центру Зальцбурга вас не залишає відчуття нереальності того, що відбувається - як ніби ви потрапили в казку. Тут все дихає історією, тут відчувається дух Моцарта. Нескінченні церкви вражають своєю величчю і красою. Воістину, Зальцбург вважається оплотом християнства. Історична частина Зальцбурга внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зальцбург вважається найзнаменитішим містом, збудованим у стилі бароко, розташованому біля північного підніжжя Альпійських гір.

У вільний час пропонуємо на вибір:
«Рай на землі - екскурсія на озера Зальцкаммергут» (дор. - 1 854 гривень; діти до 13.99 років - 1 442 гривень). Зальцкаммергут в перекладі з означає "Комора солі", знаходиться в самому центрі країни. Ця частина Австрії є, найкрасивішою і виблискує на подив надзвичайними панорамами. Уявіть пейзаж, де невеликі села у схилів Альпійських гір, відбиваються в дзеркальній гладі бездонних озер. Екскурсія на озера, найяскравіша і дивовижна, оскільки завжди дарує можливість доторкнутися до неймовірної краси. Це і краса природи, і неповторні пейзажі, створені людиною. Саме сюди нас і веде шлях.

«Зальцбург на долоні» ( 742 гривень + вх. квиток). Величнафортеця Хоензальцбург, яка височіє над усім Зальцбургом і має славетну історію, що починається з XI століття, з мурів якої відкривається чудовий вид на місто.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

3 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Люцерна.

По дорозі є можливість відвідати «Крихітне князівство Ліхтенштейн» ( 824 гривень) - абсолютно казкове місце, що якимось дивом вмістилося між Швейцарією і Австрією. Тут все ще міцна монархія, а саме князівство названо в честь панівної династії: подібної честі ушанований лише правителі Йорданського Хашимітського королівства і Саудівської Аравії. Місцева архітектура - ніби ілюстрація до романтичної середньовічної балади: суцільно замки, каплиці та інші старовинні пам'ятки.

 • Приїзд до Швейцарії.

«Люцерн - Швейцарія в мініатюрі» (у вартості туру) - один з 10 найбільш відвідуваних туристами міст світу розташований на березі чарівного озера 4 лісових держав (Vierwaldstättersee), там де витікає річка Ройс. Знамениті криті дерев'яні мости, прикрашені картинами, пишне внутрішнє оздоблення католицьких церков з приголомшливою акустикою і старовинними органами, що збереглися з 16 століття кріпосна стіна і висічений в скелі пам'ятник левові що вмирає, все це приваблює щорічно до 5 мільйонів туристів, які залишають до 1 мільярда франків на рік в місто з населенням 67000.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
У вільний час пропонуємо відвідати Родзинку Швейцарії – гору Пілатус (дор. - 3 832 гривень, діти до 13.99 років - 2 596 гривень). Гора височить над дивовижним Люцерном та закликає всіх на оглядовий майданчик.  Піднявшись фунікулером на гору ми опинимось на вершині висотою 2128 м, звідки відкривається захоплюючий вид на Альпійські піки, озеро Люцерн, а також найдовший в світі альпійський ріг, який завдяки своїм габаритам потрапив у книгу рекордів Гінесса. Захопленню немає меж, адже це ідеальне місце для того, щоб відчути велич швейцарських Альп!
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір: «Курортне містечко Інтерлакен та долину Лаутербруннен» (дор. - 1 772 гривень; діти до 13.99 років - 1 236 гривень). «Хто не бачив ландшафти Інтерлакена, тому не відома Швейцарія. Курортне місто Інтерлакен розташоване в передгір'ях Оберланда, в гірській долині між двома блискучими гірськими озерами Тун і Бріенц. Місто оточене сніговими піками Кульма, Ейгер і Юнгфрау, яка вважається однією з найкрасивіших гір Європи! Таке розташування робить Інтерлакен ідеальним місцем для відкриття дивовижної природної краси швейцарських Альп. Це невелике містечко у Швейцарських Альпах, популярне серед туристів вже більш як 300 років. Долина Лаутербруннен (перекладається, як надлишок фонтанів) здивує Справжніми гірськими пейзажами величних гір і могутніх водоспадів.

У вечірній час у нас буде можливість відвідати «Цюріх – родзинка Швейцарії» ( 824 гривень). Цюріх не тільки швейцарський мегаполіс, відомий своїми численними банками і фондами (навіть його назва «Zu Reich» - "занадто багатий", ніби, говорить про це). Це мальовниче місто, що омивається прозорими водами річки і озера (вода в яких питна!), дуже жвавий і з багатою культурною спадщиною. Цюрих здатний завоювати і підкорити будь-якого туриста, від традиціоналіста, у якого перехопить подих від пейзажів Старого міста на фоні пагорбів і гір, до сучасного мандрівника, який знайде тут тисячі стильних кафе, барів, ресторанів і масу розваг.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

4 День 4-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Екскурсія «Кольмар – звуки Ельзасу» (у вартості туру) – крихітне, але приголомшливо красиве містечко провінції Ельзас. Тихий і розмірений, як усі ельзасці, порізаний каналами, охопленої яскравими клумбами, місто належати до місць «must see».
У Кольмарі здається, що ви потрапили в чарівну казку або на ідеальну листівку - це приваблива незвідана Європа! Під час прогулянки Ви побачите головні визначні пам'ятки, дізнаєтесь про переплетення минулого і сьогодення, реального і уявного. І не тільки - ми допоможемо відчути самобутність міста і розповімо про його життя зсередини.
Запрошуємо на екскурсію: Чарівність Франції - Страсбург (дор. - 1 442 гривень; діти до 13.99 років - 1 030 гривень) - столиця французької провінції Ельзас. Місто має важливу історичну та архітектурну цінність. Весь центр міста, що знаходиться на острові, оточеному річкою Іль, був визнаний ЮНЕСКО світовою спадщиною людства. Страсбург зачаровує звивистими середньовічними вулицями Старого міста, ставною архітектурою Німецького кварталу, шумом води річки Іль і ароматними запахами незліченних ресторанів і кафе. І звичайно ж, Страсбурзький собор, ось уже 1000 років, цей німий свідок зберігає пам'ять про минулі епохи і своїх відвідувачів. Якщо ви хочете дізнатися чим жив Страсбург вчора, і що його хвилює сьогодні, запрошуємо на оглядову екскурсію містом.

У вільний час в Страсбурзі  пропонуємо «Річкова прогулянка по Страсбургу» (дор. - 1 030 гривень; діти до 13.99 років - 824 гривень) - це ще один спосіб помилуватися прекрасним містом Страсбургом... У Страсбурзі вода всюди. Історичний центр міста оперезаний каналами річки Іль, а сам Страсбург знаходиться в обіймах Рейну і Марнсько-Рейнського каналу. У цьому - особливість і неповторність Страсбурзького пейзажу. Річкові професії практикувалися в Страсбурзі протягом багатьох століть і були потрібні як ніколи. Прогулянка по річці Іль дозволить Вам зануритися в атмосферу старовинного міста і відкрити для себе його красу та історію.

 • Переїзд та пізнє поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

5 День 5-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний час в Празі (УВАГА! Пересування на громадському транспорті, квитки на метро за власний кошт)..

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Королівська Прага: Градчани та Празький Град ( 783 гривень/ 412 гривень). Хоч яке привабливе не було Старе місто, неможливо уявити собі відвідування чеської столиці без Градчан і Празького Граду. На висоті одного з празьких пагорбів Ви оціните велич і розмах задумів видатних правителів древньої Богемії. Панорама міста з висоти Страгівського монастиря - так починається наша друга прогулянка, адже саме цю екскурсію ми завжди рекомендуємо крім оглядової. Паломницьке місце - Празька Лорета, дорогоцінний Новий Світ, сторінки політичної історії Чеської Республіки, це лише преамбула до головного - візиту в королівську, а нині президентську резиденцію країни.

Прогулянка по Влтаві (дор. - 1 648 гривень, діти до 13.99 років - 1 442 гривень). Після прогулянок по історичній Празі ми прийдемо до берега Влтави, де Вас чекатиме затишний катер з кондиціонером. Вам запропонують довгоочікуваний аперитив і шведський стіл з широким вибором холодних закусок і гарячих страв. Під цікаві розповіді гіда Ви зробите двогодинну прогулянку по Влтаві, милуючись неймовірної краси видами історичних пам'ятників і будівель по берегах, таких як Рудольфінум, Карлів міст, величний Празький замок, Національний театр, Вишеград і ін.

 • Переїзд до території Польщі.
 • Перетин кордону.
 • Нічне прибуття до Львова.
Міста : Краків, Зальцбург, Зальцкаммергут, Вадуц, Люцерн, Інтерлакен, Цюрих, Кольмар, Страсбург, Прага

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 5+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% (без обов'язкової додаткової факультативної екскурсії)
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно (обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії)

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій -  83 гривень/день 

important Для організованих груп, які бажають бронювати без обов'язкових екскурсій.

1. Бронювання по стандартній вартості.
2. Не отримують безкоштовних місць.
3. Не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу.

Максимальна кількість осіб в групі до 10 осіб.
При більш як 11 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

07-12-2023 Наталія
Дуже сподобався тур. Все було чудово. Хороший гід Христина та класні ввічливі водії. Дуже насичена програма, але все встигали побачити.
15-11-2023 Тетяна
Неймовірна подорож! Все дуже сподобалося в турі "Неймовірна Швейцарія та Ельзас". Наш гід Христина - відмінний організатор групи. Чітко скоординовувала всі дії, завдяки чому завжди вчасно прибували у визначені місця, встигали насолодитися і красою відвідуваних країн, і відпочити в готелі. Крім того, в автобусі завжди розповідала про місця, які ми відвідували в турі, наводила цікаві історичні факти, проводячи паралелі з сучасністю. Тур цікавий, інформативний, в якому отримуєш не тільки естетичне задоволення, а й захоплюючий відпочинок.
06-11-2023 Уляна
Були ми в п'ятиденному турі "Неймовірна Швейцарія та Ельзас " 29.10.2023р.Поїздка нам дуже сподобалася, хоча ми були трохи втомлені тривалими переїздами але вона цього вартувала👍Як говорить наше українське прислів'я:краще один раз побачити ніж сто разів почути 😉У нас виникло таке відчуття, що ми справді потрапили в казку...😲😯😮Ця поїздка нас заворожила та й зачарувала своєю неймовірною красою Альпійських гір, неповторними пейзажами, водоспадами, бірюзовими озерами а також прекрасною архітектурою в стилі бароко. Відвідавши п'ять країн у цьому турі не тільки Швейцарію, а ще Австрію, Францію, Чехію та дуже крихітне князівство Ліхтенштейн де все ще міцна монархія. Під час прогулянок містами Зальцбург,Люцерн,Інтерлакен, Кольмар, Страсбург, Прага ми побачили головні визначні та старовинні пам'ятки минулого та сьогодення ,а зокрема музеї, замки,каплиці та нескінченні церкви які вражають своєю величчю і красою.Ми надихнулися цими чудовими враженнями та емоціями та наробили безкінечно фото які залишуться у наших спогадах на довго і будуть супроводжували аж до наступної поїздки разом з Адріатік Травел.Дуже хочеться подякувати керівнику групи Сафоновій Діана за її бездоганну працю,цікаві та змістовні розповіді та допомогу коли це потрібно було нам.,а також нашим водіям які нас довозили безпечно до усіх локацій.Щиро вдячні Адріатік Травел а також нашим ЗСУ🇺🇦🙏 за таку можливість подорожувати країнами Європи. До наступних зустрічей💙💛Дякуємо 🇺🇦💙💛
16-10-2023 Альона
Вже не вперше подорожуємо із Адріатік-Тревел, і не вперше саме в напрямку Швейцарії. Тур відповідав повністю і програмі, і сподіванням)) Окрема подяка супроводжуючій групі, Ірині Нікітіній, людині, з якою хочеться їздити в тури, бо починаючи від організаційних питань і закінчуючи простим буденним спілкуванням - абсолютно все приносить задоволення. Умови переїздів, поселення/виселення з готелів, рекомендації магазинів/кафе у містах - все продумано, організовано, без порад і підказок ви точно не залишитесь. Не омину увагою і водіїв, вони - професіонали своєї справи. Що ж до самого туру, то неймовірна Швейцарія та Ельзас були дійсно НЕЙМОВІРНИМИ! Красоти швейцарських Альп та казковість міст Ельзасу - це те заради чого їхали, і ті емоції, що забираємо з собою - то не передають слова та не відображають фото!! Однозначно рекомендую тур 🫶
09-10-2023 Інна Симик
Вцілому, дуже задоволена якістю роботи гіда Ірини, оперативністю водіїв, насиченістю програми турів і увагою до побажань клієнтів) Із мінусів - російська мова деяких із екскурсоводів (!), відсутність автомату з холодною/гарячою водою в автобусі для можливості заварювання чаю/кави по дорозі. Бажаю тільки покращень і процвітання!
09-10-2023 Надія
Привіт Хочу поділитися враженнями і емоціями від туру “Неймовірна Швейцарія та Ельзас” Дякую всім за цей чудовий тур!!! Враження тільки позитивні. Все продумано. Особливо вдячна нашому куратору Ірі, яка всю подорож була з нами, допомагала при виникненні будь яких питань 💛 Все просто супер! Також вдячна водіям Володимиру і Борису. В автобусі було комфортно і чисто. Водії дуже привітні😊
03-10-2023 Тетяна
Супер!!!
02-10-2023 Тетяна
Доброго всім дня! Щойно повернулися з подругою з подорожі Неймовірна Швейцарія та Ельзас 👍👍👍 і одразу хочу поділитися своїми враженнями. Це неймовірна подорож з букетом приємних вражень та почуттів👍. За ці 5 днів ми були у Польщі (Краків), Австрії (Зальбурзі, Задькамергауті з його неймовірною кількістю озер у Альпах, Гальштаті ,ночували у Тіролі під вершинами Альп з корівками на луках🐄.що дзеленчали дзвониками зрання. Потім була незабутня подорож через усі Альпи до Ліхтенштейну, підйом на гору Пілатус 2132 м в Швейцарії, Люцерн, Цюріх.Далі ми перемістилися до Ельзасу і бачили неймовірний Кольмар та Страсбург. І на завершення велична Прага. Від кількості побаченого емоції зашкалювали👋. Щодо організації туру: я весь час думала ну як же все продумано і передбачено добре! Велика подяка Адріатік Тревел за організацію цієї подорожі🙏 Щодо нашого гіда Ірини Нікітіної це просто неперевершений гід, кращого я не бачила. Організована, спокійна, уважна ,всю потрібну інфу та фото кидала в наш чат . Цікаво розповідала, дуже багато знає та уміє подати👍 Просто молодчинка. В автобусі ставила фільми , це окремий кайф.Перед в'їздом до Швейцаріїї фільм про цю країну для ознайомлення з нею, перед Австрією історична стрічка і т.д. Ось таким має бути класний гід. Іриною, дякуємо Вам за ваші старання ,ми все відчули і щирість і зацікавленість і любов до цієї справи. Її українська мова мене зачарувала 🌹 Щодо автобусу :все було дуже комфортно,дуже чисто , свіже повітря в салоні. Водії Борис і напарник я ще таких не бачила .Охайні , в білесеньких сорочках, чемоданчики обережно ставили, все самі і подавали ,приймали і розставляли. З почуттям гумору усе класно, обережні на дорозі , говорили такою красивою українською мовою, заслухатись. Транспортній компанії треба берегти таких водіїв!!! Готелі були класні ,особливо в горах.Сніданки смачні, різноманітні. Екскурсії дуже класні і гіди україномовні були дуже круті👍 Підсумковуючи мій відгук: Велика дяка Адріатік Тревел за організований на високому рівні тур! Особлива дяка Ірині, гіду. Нехай їй завжди трапляються такі туристи як ми організовані та спокійні😀 а робота приносить задоволення 🌺 Однозначно рекомендую цей тур із Адріатік Тревел, якщо хочете Альпи та відвідати за один тур стільки міст!! Рекомендую!!! Якщо Ви ще не їздили в цей тур , то багато втратили. А я вже планую наступний тур з Адріатік Тревел! До нових зустрічей😀 у нових країнах🌹 Фото внизу додаю⬇️
06-09-2023 Наталя
Це була дійсно неймовірна подорож, сповнена краси і райських картин мальовничих гір та озер, заворожуючих пейзажів і захоплюючої архітектури міст. Надзвичайно задоволені вибором туру та туроператора. Усе організовано на вищому рівні. Окрема подяка керівнику групи Христині Мілян, яка вправно та високопрофесійно вміє організувати велику кількість туристів, допомогти та поради за необхідності.
29-08-2023 Валентина
Неймовірна подорож,неймовірні враження Сподобалось все професійний гід Христина - дбайлива до кожного,весела,щира,відповідальна.Велечезна подяка водіям за професійність та швидкість.Озера Зальцкаммергут це просто казка,рай на землі ,не знайдеться в українській мові слів щоб гідно описати цю красу,це потрібно побачити на власні очі.Швейцарія вражає красою і величчю Альп.Щиро вдячна за таку чарівну подорож Adriatic travel!!!
Онлайн калькулятор
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Обов'язкова умова
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
Безкоштовних місць
+ 1 додаткова факультативна екскурсія запропонова туроператором
Подібні тури
«Різдвяна Швейцарія та Ельзас!»
13 596 гривень
Дата від`їзду
13-12-23
Детальніше
«Різдвяні дні в Швейцарії!»
10 506 гривень
Дата від`їзду
19-12-23
Детальніше
«Шик і блиск: Італія та Швейцарія»
14 503 гривень
Дата від`їзду
23-12-23
Детальніше
«Яскраві три дні в Швейцарії!»
13 596 гривень
Дата від`їзду
25-12-23
Детальніше
«Прекрасні дні в Швейцарії!»
10 218 гривень
Дата від`їзду
29-12-23
Детальніше
«Океан почуттів - Португалія!»
37 492 гривень
Дата від`їзду
26-12-23
Детальніше
«Тур від кутюр: Париж та Мілан!»
20 394 гривень
Дата від`їзду
29-12-23
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити