«Смак Тоскани: Сієна, Ареццо та Сан-Джиміньяно»
Виїзд з: Львів
9 днівНічні переїзди: без нічних переїздів
Виїзд в тур:27.07, субота
Повернення з туру:04.08, неділя
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
Ваше бронювання - це донат на ЗСУ! Разом ми підтримуємо Україну! подробиці
Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Учасники групового автобусного туру зобовязані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

Автобусний тур до Італії

 • Автобусний тур на 9 днів без нічних переїздів: ранковий виїзд зі Львова, нічне повернення до Львова (в залежності від проходження кордону)
 • Відвідаємо такі міста Європи: Зальцбург, Зальцкаммергут (Австрія), Больцано, Флоренція, Піза, Сан-Мініато, Сієна, Вольтерра, П'єнца, Кортона, Ареццо, Сан-Джиміньяно, Болонья (Італія), Будапешт (Угорщина).
 • Ця мандрівка - це ваша можливість стати режисером власного фільму "Під сонцем Тоскани". Тоскана - прекрасний куточок Італії, розцвітає під сонцем, як справжній рай для всіх сенсорних рецепторів. Цей регіон вражає не тільки своєю природною красою, але й чарами своєї культури та смаку. Наша епічна пригода розпочинається у столиці Тоскани - чарівному місті Флоренції. Серед вуличок, де кожна статуя, будівля та алея виткані історією, ви занурюєтеся у світ італійського смаку. Аромат свіжоздобутої пасти, смак найкращих піци і паніні, та неабиякі сири і вина роблять Флоренцію справжньою гастрономічною перлиною.

Звабливий аромат трюфелів очікує нас у містечку Сан-Мініато, де розкривається найпотаємніше та найсмачніше. Ці неперевершені коштовності підкреслюють вишуканий смак і гастрономічний досвід цього регіону.

І ось ми вирушаємо далі, через мальовничі вулички до міст Сієна та Вольтера, де кожен камінь міста віддзеркалює століття історії та спокуси. Це місця, де тосканська культура квітне у всій своїй красі. Кожен куток стає заповненим смаком і ароматами, що стають оксамитом нашого кулінарного відкриття.

Інстаграмна дорога Тосканою, відома як Долина Валь д’Орча, розкривається перед нами, наче образ з казки. Ми подорожуємо крізь зелені гори та полонини, де природа малює живописні пейзажі. Подорож включає відвідування мальовничих міст Пеієнца, Кортони і Ареццо, де кожен куток заповнений смаком та ароматами, що сповнюють душу.

У наступний день наша мандрівка продовжується в місто Сан-Джиміньяно, звідки ми вирушаємо в найвідоміший винний регіон Кьянті. Тут ми занурюємося в світ виноробства, де вино стає рідкісним шедевром, а кожен келих - це історія регіону, розповідана краплею.

Тоскана - це подорож у світ смаку, де їжа і вино об'єднуються, щоб створити справжнє гастрономічне дійство. Вона також пропонує вам можливість дослідити багатий історичний спадок Італії, розкриваючи відчуття старовинних вуличок, архітектурних шедеврів і історичних пам'яток. Тут ви піднімаєтеся в часі, відчуваючи живу спадщину цього величного краю.

Ваші душа і серце зануряться в італійську історію і культуру, які стануть невід'ємною частиною цієї захоплюючої подорожі.

 • Зверніть увагу! У вартість туру включені 5 екскурсій по містах: Зальцбург, Больцано, Флоренція, Сієна та Феррара.
 • У вартість туру включено проживання в готелях категорії 3*.
 • Детальніше з програмою туру можете ознайомитися в розділі "Програма туру".
 • Враження від туру інших учасників можете переглянути у розділі "Відгуки".
 • Фотографії, відео, відгуки можете подивитися в соцмережах: instagram, facebook, telegram.
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантовані автобусні тури до Італії дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку "відправити запит". Якщо бажаєте придбати тур, натискайте tour_id=1528 , agent_url=/tour/smak-toskany-siena-aretstso-ta-san-dzhyminyano, type=text, title="Замовити тур" .

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Оглядові екскурсії по Зальцбургу, Больцано, Флоренції, Сієні та Ферарра
 • Страхування

Дивіться також:

important Додатково оплачується:

 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - від 3€/доба/особи (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

important Послуги комфорту:

 • Послуга "Місце Priority" - 15€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 175€ (доплата до вартості туру)

important Додаткові послуги

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду). Детальніше
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Подарунок на день народження". Якщо ви вирішили відправитися в подорож з «Adriatic Travel» у свій день народження - надаємо  можливість обрати подарунок. Це може бути:
  - 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі (наприклад, трансфер та ін.). Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи і ви обираєте з запропонованого переліку послуг/екскурсій свій подарунок. Зверніть увагу! Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп;
  або
  - знижка 10% від вартості туру до дня народження. Скористатися знижкою можна, якщо ваш день народження буде в турі. (Знижка надається за умови наявності акційних місць в турі, на бажану дату виїзду)
 • Послуга "Організованим групам" від 5 до 35 осіб. Детальні умови по отриманню знижок для організованих груп дивіться у розділі: організованим групам
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит - детальні умови
 • Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):
  Детальні умови по знижках на дітей дивіться у розділі: акції

important Важливо!

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах! На час дії воєнного стану депозити скасовані. В деяких турах діють обов'язкові екскурсії.
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній вартості. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Сума депозиту (або вартість обов'язкової екскурсії) вказана в умовах туру та вноситься (оплачується) під час бронювання туру. Якщо ви не скористалися депозитом під час туру або не використали не всю суму внесеного депозиту  - залишок коштів депозиту НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по черзі, в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті, який туристи отримуються за 2 дні до виїзду у турагенції.
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативних екскурсій може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Для проведення факультативної екскурсії потрібно зібрати мінімальну необхідну кількість бажаючих. Таку мінімальну кількість бажаючих повідомляє керівник групи в турі.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ ОРГАНІВ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. Туроператор не приймає претензії по затримці часу через дії третіх осіб, на яких у Туроператора немає впливу.
 8. Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;
- В автобусному турі не виділено багато часу на обіди та вечері через насичену програму. Просимо розраховувати на нетривалі перекуси в закладах харчування;
- Програма автобусного туру передбачає пізні заселення в готелі та ранні виїзди з готелей, з метою побачити та відвідати більше цікавих локацій.

important Додаткова інформація

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище.
 5. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 6. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 7. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 8. Корисна інформація перед початком подорожі.

Поширені запитання:

⇒ Яка вартість автобусного туру "Смак Тоскани: Сієна, Ареццо та Сан-Джиміньяно"?
У вартість автобусного туру на 9 днів, без нічних переїздів, "Смак Тоскани: Сієна, Ареццо та Сан-Джиміньяно" від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування від нещасного випадку, та 5 екскурсій: Зальцбург, Больцано, Флоренція, Сієна та Венеція. Автобусний тур починається зі Львова.
---
⇒ Які міста відвідаємо в турі "Смак Тоскани: Сієна, Ареццо та Сан-Джиміньяно"?
В автобусному турі на 9 днів, без нічних переїздів, "Смак Тоскани: Сієна, Ареццо та Сан-Джиміньяно", передбачено відвідування таких міст: Краків, Зальцбург, Зальцкаммергут, Больцано, Флоренція, Піза, Сан-Мініато, Сієна, Вольтерра, П'єнца, Кортона, Ареццо, Сан-Джиміньяно, Венеція, Будапешт. Детальну програму тура дивіться у розділі "Програма тура"
Поділитись туром:

 День 1-й


 • 07:00 - збір групи на ж/д вокзалі м. Львів (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
 • 07:30 - виїзд зі Львова.
 • Можливість приєднатися до групи по маршруту.
 • Перетин кордону. 

При успішному перетині кордону факультативно пропонуємо:

Прогулянка по Дунаю на кораблику (дор. - 29€, діти до 13.99 років - 15€) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.  

Або

Відвідування винних підвалів в Долині красунь з дегустацією вин і смачного гуляшу (24€). Егер є одним з центрів угорського виноробства. Саме тут знаходиться один з найпопулярніших, серед українських туристів, об'єктів - Долина красунь, саме тут роблять, широко відоме червоне вино Egri bikavér, тобто «Егерська бичача кров». Спробувати це вино, а також багато інших, можна в невеликих винних погребах, господар погребу пригостить декількома келихами вина різних сортів, і звичайно, угорським національним блюдом - гуляш. Крім Egri bikavér тут популярні білий мускат «Оттонель», популярне сухе вино «Дівчина з Егера», вельми оригінальний червоний «Цвайнгер» і дуже смачне духмяне десертне вино під назвою «Мелора». Крім того, тут можна спробувати так зване «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Також ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи...  

 • Поселення в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Зальцбурга.

Оглядова екскурсія по м. Зальцбург (у вартості туру). 
Ми відвідаємо все старе місто, ви побачите палац і парк Мірабель, музеї Моцарта, будинки Крістіана Доплера і Герберта фон Караяна, центральну вулицю Гетрайдегассе, концертні зали Festspielhäuse, монастир святого Петра, Кафедральний собор і багато іншого. Під час прогулянки по центру Зальцбурга вас не залишає відчуття нереальності того, що відбувається - як ніби ви потрапили в казку. Тут все дихає історією, тут відчувається дух Моцарта. Нескінченні церкви вражають своєю величчю і красою. Воістину, Зальцбург вважається оплотом християнства. Історична частина Зальцбурга внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Зальцбург вважається найзнаменитішим містом, збудованим у стилі бароко, розташованому біля північного підніжжя Альпійських гір.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Рай на землі - екскурсія на озера Зальцкаммергут» (дор. - 55€, діти до 13.99 р. - 35€). Зальцкаммергут в перекладі означає "Комора солі", знаходиться в самому центрі країни. Ця частина Австрії є, найкрасивішою і виблискує на подив надзвичайними панорамами. Уявіть пейзаж, де невеликі села у схилів Альпійських гір, відбиваються в дзеркальній гладі бездонних озер. Екскурсія на озера, найяскравіша і дивовижна, оскільки завжди дарує можливість доторкнутися до неймовірної краси. Це і краса природи, і неповторні пейзажі, створені людиною. Саме сюди нас і шлях веде.  
«Зальцбург на долоні» (18€ + вх. квиток). Велична фортеця Хоензальцбург, яка височіє над усім Зальцбургом і має славетну історію, що починається з XI століття, з мурів якої відкривається чудовий краєвид на місто.

 • Поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд в Доломітові Альпи.

Оглядова екскурсія у Больцано (у вартості туру) — столиця Південного Тіролю, невелике місто в Італії в мальовничій місцевості італійських Альп в регіоні Трентіно-Альто-Адідже. Місто розташоване на південь від Валь-Адідже в дуже красивій долині. Природа — це, напевно, головна і найкраща пам’ятка цього міста — суворі гори, ліси, красиві долини.
Факультативно пропонуємо:
Поїздку на оз. Браєс та оз. Мізуріна (дор. - 55€, діти до 13.99 р. - 40€)
– оз. Браєс, мабуть, найінстаграмінше місце Доломітових Альп. Находиться на висоті 1496 метрів і оточене горами, які підносяться ще більш ніж на кілометр. Утворилося через штучну греблю, яку створили падаючі шматки скель. Другою перлиною Доломітових Альп є оз Мізуріна. Озеро яке розташовано 1738 метів в регіоні Венетто. Якщо Ви шукайте усамітнення, спокою і романтики, то Мізуріна це дуже вдале для цього місце. 

 • Переїзд в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

 День 4-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Флоренції (УВАГА! В'їзд у місто на громадському транспорті за власний кошт).

Вас чекає перше знайомство зі столицею Тоскани.

Під час пішохідної екскурсії по Флоренції (у вартості туру, ~2 год) Ви дізнаєтеся факти і секрети більш ніж двотисячолітньої історії міста, від заснування в епоху Римської імперії до найважливіших подій 15-го століття і наступних століть. Архітектурна трійця Домського Собору, Баптистерій з його «Брамою Раю» і Дзвіницею Джотто вразить Вас своєю монументальністю і пишністю. Старий Палац - символ міської влади, лоджія ланчі - музей скульптури просто неба, Старий Міст зі своєю сімсотрічною історією, все це стане передмовою до теми історії міста і його скарбів.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Незабутня Флоренція» (21€). Ми побачимо найпопулярніший музей Флоренції - Галерею Уфіці. Далі побачимо міст Понте Веккьо, що пролягає через річку Арно, а також  насолодимось видом на саму ріку. Палаццо Пітті або Галерея Пітті — палац та галерея мистецтв, найбільший з флорентійських палаццо, що нині існують. Побуваємо на вулиці Мікеланджело, та зможемо насолодитись видом на місто з Оглядового майданчика Мікеланджело. Завершувати нашу екскурсію буде історія садів Боболі - парк у Флоренції доби Ренесансу.
«Загадкова Піза» (дор. - 40€, діти до 13.99 років - 27€). Місто Піза - одна з прекрасних перлин регіону Тоскана - у багатьох туристів асоціюється, в першу чергу, з відомою в усьому світі «падучою вежею». Зрозуміло, ця дивовижна будова є візитною карткою міста, однак крім міської дзвіниці в Пізі є на що подивитися. Наприклад, відвідуючи Пізу, варто потрапити на Площу Чудес (Piazza dei Miracoli), що є домом для таких пам'яток як Пізанський собор (Duomo di Santa Maria Assunta) і баптистерій (Battisterio), а також монументальне кладовище (Camposanto Monumentale)
АБО
Сазонна екскурсія на трюфельний ринок в м (Сан- Мініато дор. - 36€, діти до 13.99 років - 26€) - Ця подорож - це пірнання у світ італійської гастрономії та справжній рай для любителів трюфелів. Ми відвідаємо чарівне містечко Сан-Мініато, яке славиться своїми трюфельними лісами і є одним із найважливіших ринків трюфелів в Італії. Під час екскурсії ви дізнаєтеся багато цікавого про цей найбільш цінний вид грибів, відкриєте для себе таємниці трюфельного збору та вирощування. Ви також матимете можливість скуштувати різні трюфельні страви, включаючи пасту та сири, які наповнені богемною ароматичною силою цього надзвичайного дару природи. На трюфельному ринку ви зможете вибрати найсмачніші трюфелі для себе та ваших близьких і, можливо, навіть відправитися на справжню трюфельну вечерю в італійському ресторані. Ця екскурсія - це справжнє заангажування всіх ваших сенсорів та можливість насолодитися найвищою гастрономічною якістю, яку пропонує Тоскана. Приєднуйтесь до нас на цьому смачному пригоді у світі трюфелів!
Фестиваль трюфелів щорічно проходить в період  10.11-25.11

АБО

Ласкаво просимо на захоплюючу екскурсію до Чинкве Терре на кораблику (дор. - 65€, діти до 13.99 років - 45€), де вас чекає незабутній морський шлях між мальовничими містечками. Ваша подорож розпочнеться з порту, і ви вирушите у відкрите море, насолоджуючись красою лігурійського узбережжя.

Перша зупинка - Ріомаджорре, яке вражає своєю кольоровою архітектурою і величезними кам'яними скелями, що знаходяться неподалік від моря. Ви матимете можливість прогулятися по вузьких вуличках, відкриваючи для себе затишні кафе, магазинчики з місцевими ремеслами та зачаровуючі видовища на море.

Потім ми направимося до Манароли, яке славиться своєю традиційною атмосферою та чарівною архітектурою, що розкидана вздовж скелястого узбережжя. Ви зможете насолодитися смачними стравами місцевої кухні в ресторанах з видом на море або просто відпочивати на пляжі, поринувши в атмосферу спокою і краси природи.

Під час екскурсії на кораблику ви також зможете любуватися неймовірними краєвидами та зробити чудові фотографії

 • Поселення готель.
 • Ніч в готелі.

5 День 5-й


 • Сніданок.

Подорож до Сієни (у вартості туру)- це місто, в якому кожна вулиця та кожний камінь пронизані величчю історії. Він відкриває перед вами багатство італійської культури, дарує вражаючі види та зачаровує архітектурними шедеврами. На головній площі П'яцца-дель-Кампо ви зможете відчути живий ритм міста та беруть участь у захоплюючих фестивалях. Серце Сієни б'ється в ритмі італійської культури, і відвідування цього міста залишить незабутні враження на все життя.
З міста Сієна факультативно пропонуємо:
Вольтерра (дор. - 38€, діти до 13.99 років - 25€)
- це містечко, яке вражає своєю витонченістю та живописністю. Розташоване на вершині холму, воно подарує вам неймовірні краєвиди на Тосканську природу та мальовничі виноградники. Вулички Волтери переповнені історією та атмосферою старовинного Італійського міста. Тут ви зможете скуштувати справжню тосканську кухню та зануритися в аутентичний італійський спосіб життя. Волтера - це місце, де кожен куток наповнений емоціями та красою, і він точно залишить незабутнє враження у вашому серці.
 

 • Повернення в готель.
 • Ніч в готелі.

6 День 6-й


 • Сніданок.

Факультативно пропонуємо:
Тосканські смаки: Мандрівка через Долину Валь д’Орча та Кортона до Арреццо (дор. - 55€, діти до 13.99 років - 40€). Наша захоплююча екскурсія прокладе маршрут через найчарівніші куточки Італії, розкриваючи незабутні емоції і враження: Почнемо мандрівку з Долини Валь д’Орча, де безмежні виноградники і мальовничі села розташовані серед гірських пейзажів. Тут кожен крок - це занурення в тосканську природу та культуру. Наступна зупинка - місто Пеієнца, яке вас прийме в обійми своєї багатої історії і архітектурної краси. Ви зможете відчути аутентичну атмосферу італійського життя та насолодитися традиційними стравами. Місто Кортона - це справжнє джерело вражень, де середньовічна архітектура та мальовничі краєвиди переплітаються зі смаком найкращого італійського вина. Завершимо нашу подорож в Арреццо, місті мистецтва та культури. Тут вас очікують відомі музеї, живописні площі та безмежні можливості для екскурсій та розваг. Ця екскурсія стане для вас подарунком найкращих італійських вражень та емоцій, і ви залишитеся захоплені красою цих неперевершених місць.

 • Повернення в готель.
 • Ніч в готелі. 

7 День 7-й


 • Сніданок.

Факультативно пропонуємо:
Тосканська Фортеця Сан-Джиміньяно (дор. - 45€, діти до 13.99 років - 35€).
Сан-Джиміньяно - це справжнє диво Тоскани, місто, яке буквально витягнуто з казки. Захоплюючі середньовічні вежі, що височіють серед живописних санітарних полів, створюють магічну атмосферу. Кожен куток цього міста приховує в собі тисячі років історії і загадок. Вулички Сан-Джиміньяно надихають на мандрівки у минуле, а архітектура зачаровує своєю неповторною красою. Тут ви зможете насолодитися аутентичними італійськими стравами, смакуючи вино та сири цієї прекрасного регіону. Сан-Джиміньяно - це місто, де час зупинився, ідеальне для романтичних прогулянок та відкриття нових куточків італійської культури. Не пропустіть шанс відчути справжню магію цього унікального міста Тоскани!
З містечка Сан-Джиміньяно пропонуємо:
Кьянті: Гастрономічна Подорож У Серце Виноробного Регіону (35€).
"Сьогодні ми маємо можливість насолодитися справжніми смаками регіону Кьянті, відвідавши дві чудові виноробні. Ця подорож приведе нас у середину італійського виноробного світу, де ми зможемо дегустувати найкращі сорти Кьянті - вина, які заслужено вважаються одними з кращих у світі. Насолоджуйтеся смаком італійського виноробства, яке ідеально поєднується з гастрономічними насолодами. Смачно та дивовижно - саме так можна описати цю гастрономічну подорож."

 • Повернення в готель.
 • Ніч в готелі.

8 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Переїзд до  м. Ферарра - це чарівне місто в північній Італії, розташоване в регіоні Емілія-Романья. Засноване в середньовіччі, місто славиться своєю багатою історією та архітектурною красою. Величні замки та палаці, такі як Кастелло Естензе, вражають своєю величчю та архітектурним мистецтвом. Ферарра також славиться своєю унікальною системою водяних каналів, що призначена для обробки території міста.

Факультативно пропонуємо:

Місто студентів, столиця світової кухні, красуня Болонья (дор. - 33€, діти до 13.99 років - 20€) зачаровує усіх хто хоч раз тут побував. Гуляючи містом можна милуватись красою місцевих палаців, таких як Палаццо Ре Енцо, Палаццо Комунале, Палаццо делла Мерканція, Палаццо Подеста, заслуговує на увагу і площа Маджоре разом з Університетським палацом

 • Переїзд в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

9 День 9-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Львова.
 • Перетин кордону.
 • Нічне прибуття до Львова.
Міста : Будапешт, Зальцбург, Зальцкаммергут, Больцано, Флоренція, Піза, Сан-Мініато, Сієна, Вольтерра, П'єнца, Кортона, Ареццо, Сан-Джиміньяно, Венеція

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 5+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% (без обов'язкової додаткової факультативної екскурсії)
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно (обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії)

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день 

important Для організованих груп, які бажають бронювати без обов'язкових екскурсій.

1. Бронювання по стандартній вартості.
2. Не отримують безкоштовних місць.
3. Не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу.

Максимальна кількість осіб в групі до 10 осіб.
При більш як 11 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

Дізнатися вартість туру
Вартість для туриста
Вартість для груп
Ціна Туру
Калькулятор туру знаходиться У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Знижки та Акції
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту У відповідно керівника відділу

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
+ Безкоштовних місць
В цьому розділі ви можете переглянути актуальні акції від Туроператора Адріатік Тревел

Актуальні акції на автобусні тури Адріатік Тревел

Увага! знижки по різних акціях не сумують в одному турі

кількість акційних місць в турі обмежена

Акції не розповсюджуються на бронювання груп туристів. Умови бронювання туристичних груп дивіться у розділі організованим групам

Акція «Студентський квиток»

Знижка 10% для студентів на екскурсійні тури (на тури з відпочинком на морі не розповсюджується)

 *при бронюванні обовязково прописати знижку

--------

Акція «Цінопад турів»

В період з 01.07.24 по 31.07.24 бронюйте автобусні тури з виїздом у листопаді та отримуйте знижку 30%!
Всі тури у листопаді дивіться за посиланням
При бронюванні вказати назву акціі в коментарях - цінопад турів

--------

Сімейна акція

 *при бронюванні обовязково прописати знижку

 

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні за 30 днів або більше до виїзду

Умови акції раннього бронювання: на всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні за 30 днів до дати виїзду або більше, надається знижка по акції раннього бронювання.

Дорослі: отримують знижку 10% від вартості туру вказаного на сайті

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 15% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 10%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 10% + 15%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 10% + 15% + 10%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 10% + 15% + 10% + 10%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15% + 10%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15% + 10% + 10%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані! 

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні туру від 29 до 8 днів до виїзду

На всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні від 29 до 8 днів до дати виїзду, надається знижка:

Дорослі: отримують знижку 5% від вартості туру вказаного на сайті

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 10% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 5%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 5% + 10%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 10% + 5%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 10% + 5% + 5%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10% + 5%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10% + 5% + 5%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані!

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні туру від 1 до 7 днів до виїзду

На всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні від 1 до 7 днів до дати виїзду, надається знижка:

Дорослі: не отримують знижку 

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 5% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 5%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 5%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 5%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 5%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 5%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані!

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

 

 

Ціна Туру
Калькулятор туру знаходиться У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Знижки та Акції
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги
Подібні тури
«Рим - вічне місто!»
339 €
Дата від`їзду
27-07-2024
Детальніше
«Дитячі канікули у Римі»
237 €
Дата від`їзду
01-08-2024
Детальніше
«О Рим, ти цілий світ!»
347 €
Дата від`їзду
27-07-2024
Детальніше
«Рим і магія Італії»
399 €
Дата від`їзду
27-07-2024
Детальніше
«Серце Риму, дотик моря»
407 €
Дата від`їзду
27-07-2024
Детальніше
«Італія - країна моєї мрії!»
499 €
Дата від`їзду
27-07-2024
Детальніше
«Італія схожа на рай…!»
529 €
Дата від`їзду
27-07-2024
Детальніше
«Лазурна перлина - Ніцца»
405 €
Дата від`їзду
20-07-2024
Детальніше
«Моя іспанська відпустка»
480 €
Дата від`їзду
28-07-2024
Детальніше
«Швейцарія на всі 100!»
598 €
Дата від`їзду
28-07-2024
Детальніше
«Золоті піски Іспанії!»
805 €
Дата від`їзду
28-07-2024
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити