Страхування

Згідно з законодавством України, всі туристи повинні бути забезпечені медичним страхуванням та застраховані від нещасного випадку під час подорожі. Обов’язково ознайомтесь з пам’яткою про умови страхування перед поїздкою.

При виникненні страхового випадку Ви можете діяти відповідно з цією пам’яткою, котра повинна знаходитися завжди у Вас під рукою, але пам’ятайте, що незалежно від важливості та  важкості події, нещасного випадку або виниклого захворювання, Ви обов’язково повинні довести до відома оператора страхової компанії. У випадку, якщо дзвінок не можливий, обов’язково збережіть всі документальні підтверджння Ваших витрат, щоб по поверненню, страхова компанія змогла Вам все компенсувати. При наявності страхового полісу обслуговування відбувається безкоштовно або з подальшою компенсацією витрат згідно страхового полісу (див. пам’ятку, прикладену до страхового полісу).

Якщо Ви плануєте зайнятися активними видами відпочинку, перевірте, чи входить це в покриття обраного Вами договору страхування. 
Дотримуйтесь елементарних правил безпеки: не пийте воду з-під крану, не зловживайте сонячними ваннами, не зловживайте алкоголем, обов’язково мийте фрукти та овочі перед їжею, не займатесь потенційно небезпечними видами спорту та екстремальними розвагами (дайвінг, катання на квадроциклах, рафтинг) без інструктора. Завжди тримайте при собі страховий поліс.

Інформуємо Вас про те, що Ви можете укласти з відповідними страховиками договори добровільного страхування від невильоту (невиїзду) закордон чи неповернення з-за кордону.
Відповідно до законодавства України, за договором страхування одна сторона (страховик) зобов'язується у разі настання певної події (страхового випадку) виплатити другій стороні (страхувальникові) або іншій особі, визначеній у договорі, грошову суму (страхову виплату), а страхувальник зобов'язується сплачувати страхові платежі та виконувати інші умови договору.

Таким чином, уклавши відповідний договір страхування, Ви можете захистити свої майнові інтереси у випадку настання несприятливої події (страхового випадку).

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити