Автобусний тур Грузія
Автобусні туриАвтобусні тури
АвіатуриАвіатури
Міста підсадки
Відправка з
Місто відправки

Куди
(Міста)
Виберіть місто:
Тип туру
Категорія туру
Тривалість
Максимум до
Нічні переїзди
Нічні переїзди
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів і вакцинації

Тур для вакцинованих + тест

Ви можете скопіювати обраний список турів, вставити у будь-який тестовий редактор
Тури успішно скопійовані у буфер обміну
Авіатур «Всі фарби Грузії»

Авіатур «Всі фарби Грузії»

Виліт: Кишинів
Днів: 8
Грузія
Міста: Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Боржомі, Кутаїсі, Цхалтубо, Местіа
Дата туру (виїзд - приїзд)
07.10 - 14.10
Детальніше
«Вітаю, Сакартвело!» Виїзд з Одеси

«Вітаю, Сакартвело!» Виїзд з Одеси

Виїзд: Одеса
Днів: 11
Нічні переїзди: 2
Туреччина, Грузія
Міста: Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Тбілісі, Сігнагі, Мцхета, Боржомі
555 €
$ 610
24698 гривень
Дата туру (виїзд - приїзд)
27.07 - 06.08
Детальніше
«Вітаю, Сакартвело!» Виїзд зі Львова

«Вітаю, Сакартвело!» Виїзд зі Львова

Виїзд: Львів
Днів: 11
Нічні переїзди: 2
Туреччина, Грузія
Міста: Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Тбілісі, Сігнагі, Мцхета, Боржомі
565 €
$ 621
25143 гривень
Дата туру (виїзд - приїзд)
27.07 - 06.08
Детальніше
«Грузія: Край безмежної краси та гостинності»

«Грузія: Край безмежної краси та гостинності»

Виїзд: Львів
Днів: 14
Нічні переїзди: 1
Грузія, Туреччина, Румунія
Міста: Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Боржомі, Трабзон, Каппадокія, Бухарест, Брашов
730 €
$ 803
32485 гривень
Дата туру (виїзд - приїзд)
27.07 - 09.08
Детальніше

Автобусні тури в Грузію для тих, хто вміє жити смачно і красиво

Дорога автобусом з Харкова, Києва або Дніпра до Тбілісі через Туреччину із середньою швидкістю і декількома зупинками становить більш як 30 годин. Якщо у ваших планах робити триваліші зупинки або навіть відвідати кілька екскурсій дорогою, то час подорожі, звичайно, збільшиться.

Є два варіанти:

  • автобусний тур – маршрут територією Туреччини з кінцевою зупинкою в столиці Грузії і дорога назад;
  • переліт, а потім вже автобусний тур визначними пам'ятками Грузії.

У будь-якому випадку, вибір за вами. А ми поки спробуємо максимально зануритися в атмосферу чудесного Батумі, стародавнього Тбілісі, відчути смак гірського грузинського повітря, вдихнути неймовірний букет ароматів молодого і зрілого вина ... Ну і звичайно, скуштувати справжню грузинську кухню. Страви, які можна спробувати тільки там.

Гарантований автобусний тур в Грузію. Тбілісі

Автобусний тур без нічних переїздів – це досить приємне проведення часу, адже подорожувати – завжди приємно. Особливо по нових місцях. Але все одно з нетерпінням чекаєш, коли ж нарешті ... Ех!

Приїхали!

Ми в Тбілісі!

Відвідання цього міста є обов'язковим практично в будь-яких варіантах культурних програм автобусних турів. І це не дивно, столиця – є столиця. У Грузії ще є 8 великих міст, важливих туристичних і культурних центрів. Але поки поговоримо саме про столицю.

Тбілісі ... Що тут можна сказати? Це неймовірна архітектура, це ніяких "зайвих" плакатів або будівель, що не вписуються в загальний антураж, якими люблять грішити забудовники. Тбілісі був заснований в 5 столітті, а значить, тут можна знайти дуже багато історичних місць, оповитих найтоншою вуаллю містики, оповідями та легендами.

А ще Тбілісі – це найсмачніша у світі їжа і найсолодші у світі напої. Про те, що варто спробувати, якщо ви зважилися на автобусний тур по Грузії, ми ще будемо говорити більш детально. Ну, а поки будьте готові до того, що, гуляючи вуличками Тбілісі, ви через кожні кілька метрів будете потрапляти на грузинські ресторани, кафе. І якщо ви подивитеся на свою історію, то зрозумієте, що так багато і так смачно ви ніколи ще не їли. 

А знаєте, що найцікавіше?

Ви будете вдихати настільки чисте повітря, відчувати таку унікальну атмосферу, відвідуватимете різні пам'ятки, що якщо і з’їли щось зайве, то воно просто “випарується”.

Що подивитися в Тбілісі під час автобусного туру без нічних переїздів в Грузію?

Можна дуже багато розповідати про визначні пам'ятки Тбілісі, але краще один раз замовити автобусні тури і просто побачити все своїми очима.

  • Старе місто – для тих, хто вміє відчувати історію.
  • Фортеця Нарікала – для тих, хто прагне зазирнути за межі часу (вік понад 24 століть).
  • Міст світу – якщо ви бажаєте відчути себе у 22 столітті.
  • Монастир Бетані – для тих, хто намагається відчути Творця (від центру Тбілісі 16 км) ...

Автобусний тур по Грузії – це ідеальний спосіб провести приємну відпустку.

Грузія – гарантований автобусний тур. Батумі

Приїхали в Батумі? Це місто також є обов'язковою частиною культурної програми практично кожного автобусного туру без нічних переїздів. На відміну від столиці, це приморське місто, а тому є серйозним конкурентом для неї за частиною туристичної привабливості. Що подивитися в Батумі під час автобусного туру по Грузії?

  • Для тих, хто бажає насолодитися видами Батумі з висоти пташиного польоту: колесо огляду, Вежа алфавіту, канатна дорога Арго. Навіть якщо ви моторошно боїтеся висоти або просто її недолюблюєте, все одно варто відвідати хоча б один з цих оглядових майданчиків, якщо ви подорожуєте по Грузії в форматі автобусного туру.
  • Духовні місця: хрест над Гоніо, звідки відкриваються шикарні види на Батумі, і церква Самеба.
  • Серце Батумі – площа Пьяцца, звідки можна починати будь-які піші екскурсії. Завжди є частиною будь-якого автобусного туру по Грузії.
  • Морський порт в Батумі тішить туристів можливістю водних прогулянок всього за 20 доларів на годину. До речі, в цей час можна побачити справжніх дельфінів у відкритому морі. Ну, або просто спокійно прогулятися по набережній. Гідне закінчення насиченого дня, але ні в якому разі не закінчення всього автобусного туру по Грузії.

Насправді, Батумі не дарма є частиною практично будь-якого автобусного туру по Грузії. Це унікальне місто, яке увібрало в себе як можливість активного і насиченого сучасного відпочинку, так і, одночасно, шикарний шанс буквально торкнутися історії, вдихнути чисте повітря ...

Ви уявляєте, як смакує повітря з суміші гірських вітрів і морського бризу? Бажаєте це відчути? Хочете?

Замовляйте автобусні тури і подорожуєте в своє задоволення по одній з найбільш чудових країн!

Автобусний тур по Грузії – де ще варто побувати

Гарячий автобусний тур – це, зазвичай, не тільки стандартний маршрут, але і можливість самостійно вибирати місця відпочинку. Будь-який автобусний тур в Грузію без нічних переїздів містить час для обов'язкових екскурсій і варіативну складову. Тобто той час, коли турист сам вибирає, що відвідати і на що подивитися.

Крім Тбілісі і Батумі, найвідоміших міст, в Грузії є ще 7 найбільших туристичних центрів: історичний центр західної Грузії Кутаїсі, місто, розташоване всього 11 км від Тбілісі, – Кури ... Угдіді, Горі ... І немає в Грузії таких місць, які не були б цікаві для сучасного туриста. І всі автобусні тури включають відвідування великих міст. Але якщо ви знайдете можливість відвідати села у вільний час, спробувати справжню сільську їжу і справжнє домашнє вино, ви отримаєте не менше задоволення.

Гарантовані автобусні тури по Грузії вигідні тим, що можна вибирати з кращого найкраще. І ви цього варті! Не втрачайте часу, адже життя таке коротке! І кожен просто зобов'язаний відвідати цю чудову країну. Чому б не познайомитися з дивовижною культурою за допомогою автобусного туру?

Грузинська кухня – що варто спробувати

Ми могли б ще говорити дуже багато і довго про географічні пам'ятки, історичні і духовні центри, чудову природу і неймовірне повітря, в якому змішані морські бризи і гірські потоки ... Але якщо ми хочемо до кінця зрозуміти Грузію, ми повинні поговорити про грузинську кухню .

Гастротуризм – це одне з найголовніших задоволень, яке може собі дозволити практично будь-який турист під час автобусного туру.

Національна грузинська кухня – це найбільше задоволення для справжніх гурманів. Автобусний тур в Грузію – це ідеальний спосіб для того, щоб познайомитися з автентичними стравами.

Якщо ви вважаєте, що вже знайомі зі стравами грузинської кухні з наших вітчизняних ресторанів, ви глибоко помиляєтеся! Тому що справжні хінкалі, справжній суп харчо, найсмачніші на світі хачапурі, сациві – справжній смак всіх цих страв ви можете відчути, тільки насолоджуючись ними в грузинських ресторанах.

А подорожуючи по країні в форматі автобусного туру, ви отримуєте унікальну можливість відчути смак справжніх народних традицій Грузії.

І наостанок, мало не забули! Справжні грузинські вина – непередаваний букет смаку та аромату, який п'янить і зігріває неймовірним теплом грузинської гостинності. Обов'язково спробуйте! Тому що автобусний тур по Грузії – це Ваш шанс доторкнутися до однієї з найбільш вражаючих культур, що збереглися до цього дня.

Важливо!

Будь-який автобусний тур можна замовити онлайн! Індивідуальний підхід!

Поширені запитання:

Які автобусні тури до Грузії популярні цього року?
Цього року популярні автобусні тури в Грузії з нічними переїздами:
Які є автобусні тури до Грузії без нічних переїздів?
Туроператор Адріатік Тревел пропонує до Грузії відправитися в автобусний тур з 1 нічним переїздом:

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити