Автобусний тур Ірландія
Автобусні туриАвтобусні тури
АвіатуриАвіатури
Міста підсадки
Відправка з
Місто відправки

Куди
(Міста)
Виберіть місто:
Тип туру
Категорія туру
Тривалість
Максимум до
Нічні переїзди
Нічні переїзди
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів і вакцинації

Тур для вакцинованих + тест

Ви можете скопіювати обраний список турів, вставити у будь-який тестовий редактор
Тури успішно скопійовані у буфер обміну
«Ірландія - смарагдовий острів!»

«Ірландія - смарагдовий острів!»

Виїзд: Львів
Днів: 11
Нічні переїзди: 1
Польща, Німеччина, Бельгія, Франція, Ірландія
Міста: Краків, Ерфурт, Аахен, Брюссель, Брюгге, Руан, Етрета, Довіль, Трувіль-сюр-Мер, Дубліні, Голвей, Маллоу, Мон-Cен-Мішель, Нюрнберг, Бамберг, Вроцлав
Гарантовані виїзди: 24.06 | 07.07 | 21.07 | 04.08 | 18.08
Хіт тижня!
1045 €
$ 1136
45980 гривень
Дата туру (виїзд - приїзд)
24.06 - 04.07
Детальніше
«Ірландія - край Атлантики!»

«Ірландія - край Атлантики!»

Виїзд: Львів
Днів: 13
Нічні переїзди: без нічних переїздів
Польща, Німеччина, Франція, Ірландія, Чехія
Міста: Вроцлав, Ерфурт, Кельн, Аахен, Руан, Етрета, Довіль, Трувіль-сюр-Мер, Кан, Мон-Cен-Мішель, Дубліні, Голвей, Маллоу, Турс, Кольмар, Страсбург, Чеський Крумлов
Гарантовані виїзди: 14.07 | 28.07 | 11.08 | 25.08 | 08.09
1168 €
$ 1269
51392 гривень
Дата туру (виїзд - приїзд)
14.07 - 26.07
Детальніше

Автобусний тур до Ірландії

Запрошуємо в автобусний тур без нічних переїздів до Дубліна - столиці Ірландії. Він є важливим культурним та історичним центром. Тут є багато цікавих місць для відвідування. Що цікавого можна побачити в автобусному турі до Ірландії:

  1. Головна вулиця Темпл-Бар: Це вуличка з численними пабами, ресторанами, магазинами та вуличними виконавцями. Тут ви можете насолодитися атмосферою старовинного Дубліна та спробувати традиційну ірландську кухню.

  2. Погуляйте по Ліффі: Ліффі - це річка, що протікає через центр міста. Прикрашена зеленими берегами та історичними містками, вона створює прекрасну атмосферу для прогулянок. Ви можете відвідати Ха'Пенні Мост (Ha'penny Bridge) - знакову споруду Дубліна, яка розташована на Ліффі.

  3. Замок Дублін: Цей історичний замок, розташований у самому центрі міста, є одним з найбільш відомих туристичних об'єктів. Ви можете відвідати його музей, де ви дізнаєтеся багато цікавого про історію Ірландії та сам замок.

  4. Книжкова площа Трініті-коледжу: Трініті-коледж - один з найстаріших університетів Європи. Його кам'яний майданчик, відомий як Книжкова площа, привертає увагу своїми красивими будівлями та книжковими крамницями. Тут ви також знайдете Книгарню Келлс, де зберігаються дивовижні рукописи, включаючи Книгу Келлс.

  5. Галерея національного мистецтва та музей: Це найбільший художній музей Ір

Гарантований автобусний тур в Ірландію

В гарантованому автобусному турі до Ірландії ми маємо можливість відвідати Бухту Хоут та маяк Бейлі - чудові природні місця, розташовані неподалік від Дубліна. 

  1. Бухта Хоут: Бухта Хоут (Howth) розташована на північному сході від Дубліна і є популярним місцем для відпочинку та прогулянок. Ви можете насолодитися прекрасними пейзажами, гірськими стежками та панорамними видами на океан. Тут також можна знайти ресторани, де подають свіжий морепродукти, а також рибальські майданчики, де можна половити рибу.

  2. Маяк Бейлі: Маяк Бейлі (Baily Lighthouse) знаходиться на півострові Хоут, в прибережній місцевості. Цей високий кам'яний маяк має важливу історичну цінність і пропонує захоплюючі види на океан та бухту. Він є чудовим місцем для фотографій та мандрівок уздовж узбережжя.

Подорож до Бухти Хоут та маяка Бейлі з Дубліна в автобусному турі в Ірландію без нічних переїздів зазвичай займає близько 30-40 хвилин їзди. Цікаву і пізнавальну інформацію про ці місця ви дізнаєтесь від гіда.

Автобусний тур в Ірландію без нічних переїздів

Ще одну цікаву локацію можемо побачити в Ірландії - Скелі Мохер (Cliffs of Moher), які розташовані на заході країни, на узбережжі атлантичного океану в графстві Клер. Вони знаходяться близько 70 кілометрів на південь від міста Голуей (Galway) та близько 290 кілометрів на захід від Дубліна.

Ці скелі є однією з найвідоміших туристичних визначних місць Ірландії в гарячому автобусному турі в Ірландію. Вони виростають до висоти близько 214 метрів над рівнем моря і тягнуться на довжину близько 8 кілометрів. Скелі Мохер вражають своєю дикою красою, величезними гранітними скелями та захоплюючими панорамними видами на океан. Вони також є домівкою для багатьох видів морських птахів, таких як тупиковий кіт, крачка, алька, чайка та інші.

Гарячий автобусний тур до Ірландії

Популярні місця в автобусному турі в Ірландію є Корк і Ков.

Корк є містом в південній частині Ірландської Республіки і третім за величиною містом в країні. Він відомий своїми живописними каналами, мальовничими містками та багатою культурною спадщиною. У Корку є багато вуличок з традиційними пабами, ресторанами, музеями та магазинами. Ви можете відвідати Собор Святого Фінбара, красивий королівський замок Бларні, прогулятися по Викторіанському кварталу та насолодитися атмосферою міста.

Ков (Kinsale) - це мальовниче містечко на узбережжі південної частини республіки. Воно славиться своїми колоритними будинками, вуличками з кам'яних вуличок і відмінною кухнею. Ков відомий як "кулінарна столиця Ірландії" і пропонує великий вибір ресторанів та кафе, де можна спробувати свіжі морепродукти та ірландські страви. Місто також має багато історичних визначних місць, включаючи Ковський замок та фортецю Чарльзфорт.

Обравши автобусний тур в Ірландію матимемете можливість відвідати обидва цих міста, вони знаходяться відносно близько один до одного (приблизно 30-40 хвилин їзди). Вони можуть бути частиною чудового маршруту по південному узбережжю Ірландії, де ви зможете насолодитися красою природи, історією та культурою цього регіону.

Поширені запитання:

Які автобусні тури в Ірландію популярні в 2023 році?
В 2023 році популярні автобусні тури до Ірландії з нічними переїздами та без нічних переїздів:
Які є автобусні тури в Ірландію без нічних переїздів?
Туроператор Адріатік Тревел пропонує такі програми без нічних переїздів :

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити