«Швейцарія на всі 100!»
Виїзд з: Львів
10 днівНічні переїзди: без нічних переїздів
Виїзд в тур:10.08, субота
Повернення з туру:19.08, понеділок
Екскурсії, які включені у вартість (10):
Чеське Будейовіце, Люцерн, Цюрих, Берн, Женева, Інсбрук, Брно, гора Матергорн, озеро Комо та перевал Сан-Бернардіно
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
В даному турі діє акція "сімейна"
При бронюванні за 30 днів до виїзду - знижка до 15%
При бронюванні від 8 до 29 днів до виїзду - знижка до 10%
Студентам знижка 10%

умови отримання знижки

Ваше бронювання - це донат на ЗСУ! Разом ми підтримуємо Україну! подробиці
Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

Автобусний тур до Швейцарії

important У турі на вас очікує:

 • Автобусний тур на 10 днів, без нічних переїздів. Ранковий виїзд зі Львова і нічне прибуття до Львова (в залежності від проходження кордону).
 • Відвідуємо такі міста: Краків, Чеське Будейовице, Чеський Крумлов, Люцерн, Цюрих, Берн, Інтерлакен, Женева, Аннесі, Лугано, Інсбрук, Брно. Детальний маршрут тура можете переглянути в розділі "Маршрут".
 • Швейцарія - країна, що привертає увагу людей своєю вражаючою природою, культурним спадком і високим рівнем життя.
  Країна славиться своїми високими горами, які пропонують чудові можливості для туризму. Матергорн, Юнгфрау, Пілатус, і Цермат – це лише кілька знаменитих вершин, які ви можете відвідати.
  Швейцарія має чимало кришталево чистих озер, таких як Женевське, Люцернське, Тун, Цюрихське, Невшательське та Боденське. Прогулянка берегами цих озер дозволить насолоджуватися прекрасними пейзажами.
  Міста, такі як Цюріх, Берн, Женева, Гріндельвальд, Бріенц, Монтре вражають своєю архітектурою, історією та культурою. Середньовічні вулички, кафе та музеї роблять незабутні враження для кожного. Швейцарія відома своєю сирною та шоколадною культурою. Спробуйте швейцарські сирні фондю та інші смаколики на гірських вершинах, а також справжній швейцарський шоколад.
  Цей тур – найкращий спосіб ознайомитися зі Швейцарією сповна!
 • Зверніть увагу! У вартість туру включено 10 екскурсій: Чеське Будейовіце, Люцерн, Цюрих, Берн, Женева, Інсбруку, Брно, гора Матергорн, озеро Комо та перевал Сан-Бернардіно.
 • У вартісь туру входить проживання у готелях зі сніданками.
 • З детальною програмою туру ви можете ознайомитися в розділі "Програма туру".
 • Враження від туру інших учасників можете переглянути в розділі "Відгуки".
 • Фотографії, відео, відгуки можете подивитися в соцмережах: instagramfacebooktelegram.
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантовані автобусні тури до Швейцарії дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку "відправити запит". Якщо бажаєте придбати тур, натискайте tour_id=1581 , agent_url=/tour/shveytsariya-na-vsi-100, type=text, title="Замовити тур" 

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування — сніданки
 • 7 оглядових екскурсій по містах: Чеське Будейовіце, Люцерн, Цюрих, Берн, Женева, Інсбруку та Брно
 • 3 екскурсії: горп Матергорн, озеро Комо та перевал Сан-Бернардіно
 • Страхування

important Додатково оплачується:

 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 2€-5€/доба (місцевий податок, оплачується на рецепції за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

important Послуги комфорту:

 • Послуга "Місце Priority" - 15€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 330€ (доплата до вартості туру)

important Умови для дітей:

 • Діти віком до 13 років включно, НЕ ОПЛАЧУЮТЬ факультативні екскурсії, якщо інше не вказано в програмі туру (Якщо в програмі туру вказана вартість для дітей - то така факультативна екскурсія оплачується по вказаній вартості). Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти та послуги трансферу оплачуються на загальних підставах.
  Дана умова не поширюється на тури для організованих груп, тури на випускний.

important Додаткові послуги

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду). Детальніше
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Подарунок на день народження". Якщо ви вирішили відправитися в подорож з «Adriatic Travel» у свій день народження - надаємо  можливість обрати подарунок. Це може бути:
  - 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі (наприклад, трансфер та ін.). Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи і ви обираєте з запропонованого переліку послуг/екскурсій свій подарунок. Зверніть увагу! Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп;
  або
  - знижка 10% від вартості туру до дня народження. Скористатися знижкою можна, якщо ваш день народження буде в турі. (Знижка надається за умови наявності акційних місць в турі, на бажану дату виїзду)
 • Послуга "Організованим групам" від 5 до 35 осіб. Детальні умови по отриманню знижок для організованих груп дивіться у розділі: організованим групам
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит - детальні умови
 • Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):
  Детальні умови по знижках на дітей дивіться у розділі: акції

important Важливо!

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах! На час дії воєнного стану депозити скасовані. В деяких турах діють обов'язкові екскурсії.
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній вартості. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Сума депозиту (або вартість обов'язкової екскурсії) вказана в умовах туру та вноситься (оплачується) під час бронювання туру. Якщо ви не скористалися депозитом під час туру або не використали не всю суму внесеного депозиту  - залишок коштів депозиту НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по черзі, в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті, який туристи отримуються за 2 дні до виїзду у турагенції.
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативних екскурсій може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Для проведення факультативної екскурсії потрібно зібрати мінімальну необхідну кількість бажаючих. Таку мінімальну кількість бажаючих повідомляє керівник групи в турі.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ ОРГАНІВ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. Туроператор не приймає претензії по затримці часу через дії третіх осіб, на яких у Туроператора немає впливу.
 8. Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;
- В автобусному турі не виділено багато часу на обіди та вечері через насичену програму. Просимо розраховувати на нетривалі перекуси в закладах харчування;
- Програма автобусного туру передбачає пізні заселення в готелі та ранні виїзди з готелей, з метою побачити та відвідати більше цікавих локацій.

important Додаткова інформація

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище.
 5. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 6. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 7. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 8. Корисна інформація перед початком подорожі.

Поширені запитання:

⇒ Що входить у вартість автобусного туру "Швейцарія на всі 100!"?
У вартість автобусного туру на 10 днів, без нічних переїздів, "Швейцарія на всі 100!" від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування від нещасного випадку, та 10 екскурсій: Чеське Будейовіце, Люцерн, Цюрих, Берн, Женева, Інсбруку, Брно, гора Матергорн, озеро Комо та перевал Сан-Бернардіно. Автобусний тур починається зі Львова.
---
⇒ Які міста відвідаємо в турі "Швейцарія на всі 100!"?
В автобусномі турі на 10 днів, без нічних переїздів, "Швейцарія на всі 100!", передбачено відвідування таких міст: Краків, Чеське Будейовице, Чеський Крумлов, Люцерн, Цюрих, Берн, Інтерлакен, Женева, Аннесі, Лугано, Інсбрук, Брно. Детальну програму тура дивіться у розділі "Програма тура"
Поділитись туром:

День 1-й


 • 06:00 - збір групи на ж/д вокзалі м. Львів (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
 • 06:30 - виїзд групи.
 • Перетин кордону.
 • Переїзд по території Польщі.

При наявності часу, пропонуємо оглядову екскурсію по місту Краків (19€). Краків - колишня столиця Польщі, одне з найпрекрасніших міст Європи. Саме тут знаходиться найбільша кількість архітектурних пам'яток країни. Історичний центр Кракова внесений до ЮНЕСКО списку Всесвітньої культурної спадщини. Під час екскурсії Ви відвідаєте Вавельський пагорб з замком і Кафедральним собором, середньовічне Старе місто з головною площею і залишками укріплень XV ст., побачите будівлю Ягеллонського університету, заснованого в 1364 р. - одного з найбільших в Європі центрів науки і освіти, а всі дороги в Кракові ведуть до Ринкової площі, яку оточують чудові кам'яниці та палаци, колишні торгові ряди (Сукенніце). Головна святиня Кракова, в якій знаходиться один з найбільших і найкрасивіших готичних вівтарів Європи - Маріацький костел, пам'ятник архітектури XIV ст. З його вежі щогодини лунає сигнал, який є музичним символом Кракова.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Прогулянка по місту Чеське Будейовіце (у вартості туру).
Ческе-Будейовіце — головне місто Південночеського краю, яке розташувалося в місці злиття річок Влтава та Малше. Перлиною міста є його історичний центр з будівлями у стилі готики, ренесансу та бароко. Він був заснований в 1265 році, і з цього моменту швидко розвивався, завдяки вдалому розташуванню на перетині торгових шляхів. Пік процвітання міста припав на період епохи Відродження, який залишив по собі безліч чудових архітектурних ансамблів.

У вільний час пропонуємо відвідати «Неперевершений Чеський Крумлов» (35€/28€). Чеський Крумлов — старовинне місто, в якому зупинився час. Місто — творіння самої природи і рук людських. Півострів, на якому в середньовіччя виросло вигадливе місто з черепичними дахами, писаними фасадами в стилі ренесанс, вузенькими вуличками. Місто зовні зберегло свій первісний середньовічний образ. Центр старого міста розташований на високому пагорбі на правому березі річки Влтава. З моста з'єднує колишні Вітряні ворота з центром міста, можна побачити розсип середньовічних провулків Чеського Крумлова і громаду його замку, що височіє над річкою. І все це побачимо під час екскурсії.

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ніч в готелі.  

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Швейцарії.

Оглядова екскурсія «Люцерн — Швейцарія в мініатюрі» (у вартості туру) - один з 10 найбільш відвідуваних туристами міст світу розташований на березі чарівного озера 4 лісових держав (Vierwaldstättersee), там де витікає річка Ройс. Знамениті криті дерев'яні мости, прикрашені картинами, пишне внутрішнє оздоблення католицьких церков з приголомшливою акустикою і старовинними органами, що збереглися з 16 століття кріпосна стіна і висічений в скелі пам'ятник левові що вмирає, все це приваблює щорічно до 5 мільйонів туристів, які залишають до 1 мільярда франків на рік в місто з населенням 67000.
У вільний час запрошуємо відвідати:
Родзинку Швейцарії – гору Пілатус (дор. - 93€, діти до 13.99 років - 63€). Гора височить над дивовижним Люцерном та закликає всіх на оглядовий майданчик.  Піднявшись фунікулером на гору ми опинимось на вершині висотою 2128 м, звідки відкривається захоплюючий вид на Альпійські піки, озеро Люцерн, а також найдовший в світі альпійський ріг, який завдяки своїм габаритам потрапив у книгу рекордів Гінесса. Спускатись з гори будемо на унікальному поїзді, по найкрутішій, у всіх сенсах цього слова, залізничній дорозі, з кутом нахилу у 48 градусів!  Захопленню немає меж, адже це ідеальне місце для того, щоб відчути велич швейцарських Альп!

«Рейнський водоспад — природна перлина Швейцарії» (дор. - 38€; діти до 13.99 р. - 33€). Рейнський водоспад є найпотужнішим водоспадом в Європі. Вода падає з висоти 25 метрів, а ширина водоспаду досягає 150 метрів. У будь-який час року, в сонячну погоду в тумані водних бризів над водоспадом ширяє дивовижна веселка. Німецький поет-романтик побачивши Рейнський водоспад так описував свої почуття: "О, мандрівник, будь обережний і тримай своє серце міцно в руках! Я майже втратив своє від радості споглядання потужної гри величезних мас води!".
У другій половині дня ми будемо насолоджуватись атмосферою вечірнього Цюриха (у вартості туру). Цюрих не тільки швейцарський мегаполіс, відомий своїми численними банками і фондами (навіть його назва «Zu Reich» - "занадто багатий", ніби, говорить про це). Це мальовниче місто, що омивається прозорими водами річки і озера (вода в яких питна!), дуже жвавий і з багатою культурною спадщиною. Цюрих здатний завоювати і підкорити будь-якого туриста, від традиціоналіста, у якого перехопить подих від пейзажів Старого міста на фоні пагорбів і гір, до сучасного мандрівника, який знайде тут тисячі стильних кафе, барів, ресторанів і масу розваг. Бажаючих запрошуємо на вечірню екскурсію (20€).

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 4-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд у столицю Швейцарії – Берн.

Оглядова екскурсія по м. Берн (у вартості туру).
Побувати у Швейцарії і не відвідати його столицю - Берн, просто непробачно. Берн - це серце Швейцарії. Не тільки тому, що це політичний і дипломатичний центри. Географічне місце самого міста знаходиться в самому фокусі Швейцарії. У жодній екскурсії по Берну це чарівне місто не розкриває себе повністю. Але достатньо всього пари годин на оглядовій екскурсії, щоб закохатися в нього і відчути ту ж радісну легкість, з якою ходив по цьому місту професор Плейшнер. Сад троянд, бернський зоопарк з ведмедиками, мальовничі тераси, приголомшливої краси будівлі Ратуші, собору Петра і Павла, величного Мюнстера... Чесне слово, в Берні стільки всього цікавого, що скільки не виділи часу на його огляд - все буде мало.

Сьогодні нас чекають «Чудеса Швейцарії: Гріндельвальд, Бріенц, Інтерлакен  та Мюррен, вершина Юнгфрау та долина Лаутербруннен, водоспади Штауббах та Трюммельбах» (85€/65€). «Хто не бачив ландшафти Інтерлакена, тому не відома Швейцарія. Курортне місто Інтерлакен розташоване в передгір'ях Оберланда, в гірській долині між двома блискучими гірськими озерами Тун і Бріенц. Місто оточене піками Кульма, Ейгер і Юнгфрау, яка вважається однією з найкрасивіших гір Європи! Вільний час для прогулянок. Долина Лаутербруннен дивовижно красива: увінчані сніговими шапками скелі підносяться над мальовничими долинами, по яких розкидані пряникові будиночки-шале. З стрімких гірських стін падає в мальовничу долину 74 водоспади. Самий вражаючий з них – Штауббах, а Трюммельбах являє собою спіралеподібний потік, який живлять десять льодовикових водоспадів, б'ють собі шлях серед гірських завалів. Це єдиний льодовиковий водоспад у Європі, який можна побачити зсередини, з товщі гори. Для максимального відчуття краси цих місць рекомендуємо піднятись на оглядовий майданчик в особливе гірське селище Мюррен (кв. опл. дод.). Отримавши заряд енергії їдемо за кульмінацією сьогоднішнього дня, в інстаграмний Гріндельвальд. Розкіш Швейцарії оскаржити важко. Три найвищі вершини, що обрамляють долину курорту, ніби закривають його від усього світу. Гріндельвальд - це абсолютно запаморочливі пейзажі, нереальні ландшафти, якими можна насолоджуватись з оглядових майданчиків міста та гори Юнгфрау (кв. опл. дод.). На висоті 3454 метрів знаходиться сама високогірна залізнична станція Європейського континенту, яку часто називають Вершиною Європи. Всіх бажаючих доторкнутись до небес, запрошуємо піднятись в обсерваторію «Сфінкс» на висоту 3571 метр, де обладнана оглядова площадка, з якої відкривається вид на Альпи з оглядом в 360 градусів. Вищих споруд у Європі просто немає… На завершення дня переїзд в Бріенц – невелике але відоме курортне містечко, що стоїть на березі однойменного озера. Озеро Брієнц неодноразово визнавалося найчистішим озером Швейцарії. Його вода має унікальний бірюзовий колір, який в поєднанні з мальовничою природою і вершинами швейцарських Альп, справляє незабутнє враження. Саме в Бріенці знаходиться єдина швейцарська зубчаста залізниця з паровим приводом, яка радує відвідувачів з 1892 року. Запрошуємо на борт, залізниця Брінц-Ротхорн підніме вас на вершину Ротхорн, звідки відкривається вид на неймовірні 693 гірські вершини (кв. опл. дод.).

 • Переїзд та поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Приїзд до столиці Швейцарії – Берн.

Сьогодні нас чекає південна красуня Швейцарії – Женева

Оглядова екскурсія «Перша зустріч із Женевою» (у вартості туру).
Ви побачите найбільше альпійське озеро та інші «візитні картки» міста на оглядовій екскурсії. А також головні вулиці, площі, фонтани, палаци і дворики Женеви. Дізнаєтесь історію міста від заснування до наших днів, місцеві легенди і анекдоти. А також познайомитеся з традиціями Швейцарії, менталітетом її жителів, і поглинете колорит цієї мальовничої і дуже доброзичливої країни.

Запрошуємо на екскурсію «Швейцарська Рів'єра та Грюйєр» (68€/48€). Нас чекає всесвітньо відомий сироварний регіон та прогулянка по колоритному містечку —  Грюйєр. Саме тут виробляють один з найулюбленіших сортів сиру у Швейцарії. Мальовниче швейцарське середньовічне містечко розташоване на вершині пагорба, старовинні вулички, камяні будиночки, а на горі височить замок - фортеця… З Грюйер відкривається приголомшливий вид на гори і на долину. Тут можна спробувати найкраще у Швейцарії фондю. При бажанні групи у літній період, у нас буде можливість відвідати сироварню La Maison du Gruyère (вх. квиток опл. дод.). Далі ми відвідаємо один із самих чудових куточків Швейцарії — узбережжям Женевського озера. Веве – один з курортних міст Швейцарської Рів’єри. Монтре – один з найвідоміших аристократичних курортів Швейцарії. Шильонский замок – перлина архітектури, укладена в незвичайну скриньку – озеро Леман і гори. І на завершення ми відвідаємо маленьке, дивовижне та квіткове містечко Івуар! Яке входить до Асоціації найкрасивіших сіл Франції. Кам'яні будиночки Івуару, вузькі вулички, обрамлені квітами, старовинний замок, сад 5 почуттів робить Івуар перлиною Женевського озера.

 • Повернення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 6-й


 • Сніданок.
 • Вільний день що б насолодитись Женевою сповна.

Запрошуємо відкрити неповторні куточки Швейцарії:
«Адреналін по-швейцарськи — льодовик Glacier 3000» (50€/40€ + вх. квиток). Нас чекає мальовниче швейцарське селище – шале прямо посеред гір -  Les Diablerets. Це саме таке селище, яке Ви уявляли собі з картинок та реклами: чарівне та миле в самому серці Водуазських Альп, яке повністю складається з шале та зберегло свою старовинність. Ми прогуляємось перевалом Коль дю Пійон та помилуємось гарними краєвидами. А далі, піднімемось канатною дорогою до льодовика - Glacier 3000 (вх. квиток опл. дод.), щоб помилуватися приголомшливими пейзажами. Саме тут знаходиться перший та єдиний у світі підвісний міст, що з'єднує дві вершини - Peak Walk. Міст простягається на 108 метрів у довжину, і з нього можна побачити 24 піки (Юнгфрау, Маттерхорн, Монблан та ін.) на висоті понад 4 тисячі метрів. Всі бажаючі можуть підсилити відчуття адреналіну та покататися на Альпійських гірках – найбільшій у Європі санній трасі. 

 • Повернення в готель.
 • Ніч в готелі.

7 День 7-й


 • Сніданок.
 • Вільний час для прогулянок.

Пропонуємо познайомитись з неймовірними куточками Франції «Альпійські вершини, Монблан та Венеція Альп -  містечко Ансі» (68€/48€ + вх. квиток).
Пропонуємо і вам взяти участь у сьогоднішній надзвичайно приємній екскурсії. Під час якої, ми будемо підкорювати найвищу точку західної Європи – горну вершину Монблан, її висота 4807 м. над рівнем моря! Наш шлях веде в гірське містечко Шамоні. Саме звідси починається підйом по найвищій канатній дорозі в Європі – Aiguille du Midi (3842 м) до вершин високих Альп (вх. квиток оплачується додатково). А яка відкривається панорама в 360 градусів на італійські, французькі та швейцарські Альпи. Просто дух перехоплює. І звичайно ж найкращий огляд на Вершину Монблан в яскравих промінцях сонця, окутаних в затишні обійми хмар. Обов’язково радимо випити чашку кави, або ж чаю в затишному кафе, з величезними панорамними вікнами для фото. У літній період на нас чекає надзвичайно чарівне місто Ансі: неземної краси пейзаж озера, в оправі гірських вершин, з затишними вуличками, мостами через канали - створюють казкові види, якими можна нескінченно милуватися.

 • Переїзд в готель.

По дорозі, нас чекає фотопауза на саму інстаграмну вершину у світі – гору Матергорн (у вартості туру).
Матергорн називають "ідеальною" горою завдяки чотиригранній пірамідальній формі зі стінами, зверненими по сторонах світу. Гора, з гострим, як ніж завершенням, врізається в небо над італійсько-швейцарським кордоном на висоті 4478 м над р. м.  А ще Матергорн вважається логотипом відомого шоколаду Toblerone! 

 • Поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

8 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Сьогодні нас чекає перлина Північної Італії — озеро Комо (у вартості туру), яке протягом багатьох століть заворожує своєю чарівною красою, мальовничою природою, розкішними віллами і садами. У південно-західній частині озера знаходиться однойменне місто Комо. Тут Ви зможете прогулятися по історичному центру міста, піднятися на фунікулері, помилувавшись околицями озера з висоти пташиного польоту, здійснити прогулянку по озеру на катері, пообідати в одному з ресторанів з чарівним видом на озеро.
Рекомендуємо познайомитись з південною Швейцарією під час екскурсії: «Інстаграмна Швейцарія: Гребля Верзаска та Лугано» (45€/35€). Спершу ми відвідаємо місто яке знаходиться на березі однойменного озера між двома горами Monte San Salvatore і Monte Bre.  За клімат, пейзажі та темперамент Лугано називають Ріо-де-Жанейро Старого Світу. Ми запрошуємо Вас на екскурсію по Лугано, в рамках якої Ви дізнаєтеся, чому місто вважають культурним мостом між північчю та півднем Європи, побуваєте в одному з найдавніших соборів Лугано, що має ім’я Св. Лаврентія, побачите фрески Бернардо Луіні в церкві Марії з ангелами, пройдете по чарівних вуличках і площах старого міста, та  познайомтеся зі швейцарським мистецтвом.
На півдні Швейцарії, протікає одна з найчистіших річок світу - річка Верзаска з неймовірно красивою природою уздовж її берегів. Найвідомішою пам'яткою річки Верзаскі є Дамба Верзаска, яка була зведена в 1959 році, її висота досягає 220 метрів! Побудована дамба була для того, щоб обмежити кількість води, що впадає в озеро Маджоре. Відомою вона стала після того, як з неї зробив стрибок сам "агент 007" - Джеймс Бонд (Пірс Броснан), тут знімалася сцена для однієї з частин цього фільму, а саме - «Золоте око». Відвідавши це місце яскраві спогади на все життя гарантовані!

 • Переїзд по території Швейцарії.

На нас чекає приголомшлива подорож через Швейцарські Альпи між Сплюгеном та Беллінцоною, відомою панорамною дорогою – перевалом Сан-Бернардіно (у вартості туру). 75-кілометрів захвату, насолоди та ейфорії від неймовірної краси, 1000 фото та незабутні фотопаузи.

 • Переїзд в готель.
 • Ніч в готелі.

9 День 9-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Інсбрука.

Вільний час для прогулянки по столиці західної провінції Австрії — прекрасному Інсбруку (у вартості туру).
Чудове старовинне місто, з усіх боків оточене Альпами має багату історію, де дивним чином поєднуються висококласні курорти, вишукана архітектура та свіжість альпійської природи…
У вільний час запрошуємо відвідати:
Поринути у красу «Най-Най–Най Льодовика Австрії – Пітцаль» (38€/28€ + вх. квиток). Тіроль, який часто називають «серцем Альп», славиться не тільки своїми чудовими, приголомшуючими за красою горами і долинами, а й п'ятьма льодовиками, і це при тому, що в усій Австрії загалом вісім льодовиків. Ми побачимо найвищу вершину гірськолижної Австрії — Хінтерер Брунненкогель (3440 м); піднімемось на найкрасивіший льодовик Тіролю; покатаємось на найшвидшому залізничному тунельному підйомнику у світі, а також вип’ємо чашечку кави у найвисокогірнішому кафе Австрії.
«Aaqua dome - СПА екстракласу в Альпах» (38€ + вх. квиток). Термальний комплекс, фітнес-центр та сауни на площі понад 22 000 м.кв., 3 пливучі чаші просто неба з чудовою гірською панорамою, спортивний басейн із доріжкою 25 м, вузький басейн із проточним каналом — цей ексклюзивний СПА-комплекс запам’ятається Вам на все життя. 
По дорозі, пропонуємо відвідати Кришталевий світ Сваровскі (18€ + вх. квитки). Цю планету неможливо виявити на зоряному небі навіть за допомогою найбільшого телескопа, хоча вона розташована в межах Сонячної системи. Але, щоб побачити її, не потрібно летіти в космос. Достатньо вирушити до Австрії. Саме там неподалік Інсбрука у підземній печері щодня розцвітають казки Кришталевої планети. Коли в 1995 році знаменита австрійська фірма «Svarovski» готувалася відзначити свій сторічний ювілей, було вирішено створити музей, який допоміг би людям побачити чарівну красу кришталю, відчути чаклунську силу цих кристалів, що ввібрали в себе і нічне сяйво зірок, і перше світло дня, що народжується. Автор музею австрійський художник Андре Хеллер запропонував розмістити його... під землею. Ну а де ще знаходитися скарбам фірми «Svarovski», порівнянним за своєю чистотою і пишнотою з алмазами? Казкову печеру назвали «Кришталеві світи Сваровські».

 • Переїзд в готель.
 • Ніч в готелі.

10 День 10-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія «Малий Відень  - м. Брно» (у вартості туру).
Брно, друге за величиною місто країни називали "чеським Манчестером” та "малим Віднем". Одну будівлю міста, віллу сім’ї Туґендгат з 1930 року, записано в ЮНЕСКО. Її архітектура та технічне забезпечення випередили на пів століття сучасні архітектурні тенденції. Над панорамою міста домінують храм Петра і Павла і фортеця Шпілберк.

Всіх бажаючих запрошуємо відвідати «Диво Чехії — Моравський Крас» (30€ + вх. квитки). Запрошуємо Вас  насолодитися чарівним творінням природи. На нас чекає незабутня подорож по одному з найкрасивіших комплексів карстових печер. Моравський Крас — це величезна вапнякова смуга довжиною 25 км і шириною 2-6 км, глибокі каньйони, широкі мальовничі долини, підземні річки, струмки і фантастично красиві печери. За підрахунками вчених у Моравському Красі налічується понад тисячу печер. Ми відвідаємо казково красиву печеру Пунква, названу так за назвою найбільшої підземної річки Моравського Краса. Більшість свого шляху річка Пунква протікає під землею і виходить на «поверхню» на дні 138-метрової прірви «Мацоха». На дні цієї прірви закінчується пішохідна частина нашої прогулянки чарівними лабіринтами сталактитів і сталагмітів. Важливо: температура повітря в печері цілорічно близько +8.

 • Переїзд територією Польщі.
 • Перетин кордону.
 • Прибуття до Львова (залежить від проходження кордону).
Міста : Краків, Чеське Будейовице, Чеський Крумлов, Люцерн, Цюрих, Берн, Інтерлакен, Брієнц, Мюррен, Женева, Грюєр, Монтре, Аннесі, Лугано, Інсбрук, Брно

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 5+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% (без обов'язкової додаткової факультативної екскурсії)
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно (обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії)

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день 

important Для організованих груп, які бажають бронювати без обов'язкових екскурсій.

1. Бронювання по стандартній вартості.
2. Не отримують безкоштовних місць.
3. Не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу.

Максимальна кількість осіб в групі до 10 осіб.
При більш як 11 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

Дізнатися вартість туру
Вартість для туриста
Вартість для груп
Ціна Туру
Калькулятор туру знаходиться У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Знижки та Акції
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту У відповідно керівника відділу

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
+ Безкоштовних місць
В цьому розділі ви можете переглянути актуальні акції від Туроператора Адріатік Тревел

Актуальні акції на автобусні тури Адріатік Тревел

Увага! знижки по різних акціях не сумують в одному турі

кількість акційних місць в турі обмежена

Акції не розповсюджуються на бронювання груп туристів. Умови бронювання туристичних груп дивіться у розділі організованим групам

Акція «Студентський квиток»

Знижка 10% для студентів на екскурсійні тури (на тури з відпочинком на морі не розповсюджується)

 *при бронюванні обовязково прописати знижку

--------

Акція «Цінопад турів»

В період з 01.07.24 по 31.07.24 бронюйте автобусні тури з виїздом у листопаді та отримуйте знижку 30%!
Всі тури у листопаді дивіться за посиланням
При бронюванні вказати назву акціі в коментарях - цінопад турів

--------

Сімейна акція

 *при бронюванні обовязково прописати знижку

 

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні за 30 днів або більше до виїзду

Умови акції раннього бронювання: на всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні за 30 днів до дати виїзду або більше, надається знижка по акції раннього бронювання.

Дорослі: отримують знижку 10% від вартості туру вказаного на сайті

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 15% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 10%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 10% + 15%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 10% + 15% + 10%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 10% + 15% + 10% + 10%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15% + 10%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15% + 10% + 10%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані! 

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні туру від 29 до 8 днів до виїзду

На всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні від 29 до 8 днів до дати виїзду, надається знижка:

Дорослі: отримують знижку 5% від вартості туру вказаного на сайті

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 10% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 5%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 5% + 10%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 10% + 5%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 10% + 5% + 5%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10% + 5%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10% + 5% + 5%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані!

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні туру від 1 до 7 днів до виїзду

На всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні від 1 до 7 днів до дати виїзду, надається знижка:

Дорослі: не отримують знижку 

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 5% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 5%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 5%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 5%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 5%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 5%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані!

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

 

 

Ціна Туру
Калькулятор туру знаходиться У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Знижки та Акції
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги
Подібні тури
«Вище хмар - Швейцарія…»
458 €
Дата від`їзду
04-08-2024
Детальніше
«Гарно так: Париж + Цюрих!»
360 €
Дата від`їзду
05-08-2024
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити