Автобусні тури для школярів, на шкільний випуский

В даному розділі ви можете ознайомтися з інформацією про умови співпраці з навчальними закладами, викладачами навчальних закладів та членами батьківських комітетів.

Бажаєте, щоб ваші діти, учні пізнавали світ і розвивали свій кругозір? Пропонуємо співпрацю в організації автобусних турів для учнів навчальних закладів. 

Все більшої популярності набувають автобусні тури на шкільний випускний. Але не потріно обмежувати себе лише випускними: останнім часмо не мало звернень надходять від вчителів та членів батьківського комітету, які бажають, щоб учні їхнього класу відвідували європейські міста та вивчали історію цих країн та міст не лише зі шкільних підручників.

Типи турів для учнів навчальних закладів

  • у складі групового екскурсійного автобусного туру
  • індивідуальний автобусний тур 

Наша компанія надає можливість обрати, який з варіантів вам більше підходить: або обираєте приєднання до групового автобусного туру, який відбувається згідно графіку, або ми організовуємо для вашої групи індивідуальний автобусний тур. При індивідуальному автобусному турі ви можете самостійно скласти маршрут та перелік міст, місць, які будемо відвідувати або обрати вже готову програму, які у нас є в наявності.

Індивідуальний автобусний тур

Туроператор Адріатік Тревел під ваші побажання може скласти індивідуальний маршрут та прорахувати вартітсь такого туру для вашої групи. Якщо у вас є бажання організувати індивідуальний автобусний тур для вашої групи, відправте запит на E-mail - [email protected], в якому вкажіть ваші побажання: дати подорожі, тривалість подорожі, кількість осіб (скільки дорослих та дітей) кількость подорожуючих по статі (чол, жін), які міста цікавлять, які екскусійні обєкти, яке харчування бажаєте (сніданки, сніданки + вечері, сніданки + обід + вечеря) та ваші контактні дані. Після цього очікуйте на інформацію.

Автобусні тури на шкільні канікули

Використовуйте шкільні канікули з користю. Звертайтеся до нас і ми організуємо цікавий тур для ваших дітей з відвідуванням: Діснейленду, парків розваг, тропікаріумів, океанаріумів, зоопарків, історичних музеїв та багато інших цікавит туристичних обєктів. Чекаємо на ваш запит на E-mail - [email protected]

Детальніше про категорії організованих та умови по факультативним екскурсіям дивіться у розділі організованим групам

 

З Туроператором Адріатік Тревел світ стає ближчим

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити