Краща ціна: автобусний тур в лютому
Міста підсадки
Відправка з
Куди
(Країна)
Виберіть країну:
[]
Нічні переїзди
Нічні переїзди
Гарантовані виїзди
Гарантовано
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів і вакцинації

Тур для вакцинованих + тест

Автобусні тури в лютому

Немала кількість туристів з України хочуть відвідати таке незвичайне місто, як Венеція в лютому. Місто Венеція добре відоме тим, що побудоване на воді та є будинком для 417 мостів, 72 з яких приватні. Ці 417 мостів разом із більш ніж 170 каналами та 118 островами становлять це неймовірне середньовічне місто. У Венеції немає доріг – одні канали – Bellissimo! Стратегічне розташування Венеції на березі Адріатичного моря дозволило цьому місту стати процвітаючим та великим торговим центром Шовкового шляху. 

Кожен лютий у Венеції відбувається дивовижний карнавал, на який місцеві жителі одягаються у вишукані костюми у масках. Автобусні тури на Венеційський карнавал мають підвищений попит та кожного року збирають велику кількість українських туристів.

Автобусні тури в лютому без нічних переїздів

Якщо ви шукаєте цікаве місце, куди можна втекти на вихідні або більше, перегляньте наш автобусний тур в лютому без нічних переїздів до такого міста, як Мюнхен. Історична столиця Баварії ретельно балансує, пропонуючи сучасні пам'ятки світового класу, такі як Allianz Arena та музей BMW, між середньовічними вулицями та великими площами.

Мюнхен є сумішшю історичного і сучасного світу. І не може бути кращого прикладу останнього, ніж вражаючий замок Нойшванштайн.

Наче вирвана прямо з казки, ця фортеця високо на пагорбі над селом Хоеншвангау є однією з найвідоміших пам'яток Німеччини. Хоча це близько 90 кілометрів від міста в передгір'ях Альп, немає нічого кращого, як відвідати це місце на противагу гамірному Мюнхену.

Незважаючи на свій непідвладний часу і чарівний зовнішній вигляд, ефектний Нойшванштайн є пізнішою спорудою, ніж багато хто може собі уявити. Фортеця — плід уяви короля Людвіга II, відомого дивака, якого часто називають «Божевільним королем». Він правив Баварією з 1864 року до своєї смерті у 1886 році і, як казали, був сором'язливим чоловіком із дитячою уявою.

Гарантовані автобусні тури в лютому

Ще одна з найпопулярніших країн у лютому серед туристів з це Румунія та її замки. 

Румунія має чудову природну красу і сильну культурну спадщину. Вона стає все популярнішою серед мандрівників. Це сьома за чисельністю населення країна ЄС, а її столиця — шоста за величиною ЄС. Визначні пам'ятки включають Карпати, що височіють над центром країни. Є 14 гірських хребтів, що досягають 2000 м над рівнем моря. Під охороною перебуває понад 3900 квадратних метрів території країни. Це 13 національних парків та 3 біосферні заповідники.

Гарантований автобусний тур в лютому до Румунії приваблює багатьох туристів багатою історією та неймовірними архітектурними стилями. Велика зацікавленість є до середньовічних фортець, замків та приголомшливих церков. До кінця 1800-х років замки були формою оборони. Згодом вони стали більш грандіозними, значними будовами з розкішними інтер'єрами. В нашому автобусному турі до Трансільванії ми проїдемо через деякі з найнеймовірніших замків у Румунії, які ви не захочете пройти повз.

Гарячі автобусні тури в лютому

Швейцарське місто Берн - це тріумф у всіх сенсах. Почнемо з того, що Мати-Природа виконала чудову роботу зі створення ландшафту кантону: Берн — це найвеличніше місце серед озер, лук, зелених передгір'їв, крижаних льодовиків і спрямованих у небо піків. Але також люди виконали не менш хорошу роботу з освоєння цієї складної місцевості. Різноманітний і широкий спектр транспортних засобів – від панорамних поїздів до старовинних колісних пароплавів та зубчастих залізниць для альпінізму – доступний, щоб зробити вашу пригоду у Берні набагато цікавішою. Гарячі автобусні тури в лютому нададуть чудову можливість вам прогулятися по уьому красивому регіону Швейцарії.

Поширені запитання:

⇒ Яка вартість автобусного туру в лютому?
У вартість автобусного туру в лютому від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування від нещасного випадку, та деякі екскурсії. Автобусний тур починається зі Львова. Вартість залежить від дати бронювання туру та дат поїздки. Актуальну вартість автобусного туру в лютому дивіться у розділі: всі автобусні тури в лютому.
---
⇒ Які є тури в лютому без нічних переїздів?
Туроператор Адріатік Тревел пропонує такі автобусні тури в лютому без нічних переїздів.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити