«Вікенд в Трансільванії»
Виїзд з: Львів, Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці
4 дніНічні переїзди: 2
Виїзд в тур:22.12, пятниця
Повернення з туру:25.12, понеділок
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
При бронюванні за 30 днів до виїзду - знижки до 30%
При бронюванні від 8 до 29 днів до виїзду - знижки до 10%

умови отримання знижки

Бронюйте тур з виїздом у період з 01.12 по 26.12.2023 та беріть  участь у розіграші новорічного туру до Парижа! 

Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Автобусний тур до Румунії

Дивіться також:

important У турі на вас очікує:

 • Автобусний тур на 4 дні, 2 нічні переїзди. Вечірній виїзд зі Львова і поверенення до Львова у першій половині дня (в залежності від проходження кордону).
 • Тур починається зі Львова. Приєднатися по маршруту можна в містах: Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці. (натиснувши на назву міста ви можете подивитися всі тури з цього міста)
 • Відвідаємо такі міста: Буштень, Брашов.
 • Ми маємо чудову нагоду за вікенд в Румунії побачити Замок Кантакузіно, який став популярним після виходу хітового серіалу "Wednesday, Замок Дракули у селі Бран, Замок Пелеш, який є одним з найгарніших замків в Румунії та Фортецю Ришнов, а також поніжитись в теплих водах термального аквапарку Брашова, та посмакувати місцеву національну кухню під час Національної вечері.
 • Зверніть увагу! Екскурсії в турі оплачуються додатково. Вартість екскурсій вказана у програмі туру.
 • У вартість туру також входить проживання у готелях категорії 3*. Сніданки включені у вартість.
 • З детальною програмою тура можете ознайомитися у розділі "Програма".
 • Враження від туру інших учасників можете переглянути в розділі "Відгуки".
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантовані автобусні тури по Румунії дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку "замовити тур", "залишити запит на тур".  

Дивіться також:

Автобусний тур вихідного дня до Трансільванії

important Умови по вартості туру:

 • Акційна вартість діє при умові оплати туру за акційною ціною + оплата за обов'язкову екскурсію «Легенди та замки Трансільванії» ( 1 236 гривень + вх. квиток)
 • Стандартна вартість діє при умові оплати туру за стандартною ціною по загальній програмі туру. При бажанні відвідати екскурсію «Легенди та замки Трансільванії» ( 1 236 гривень + вх. квиток) ви повинні її оплатити додатково до стандартної вартості туру на місці.

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Страхування (Поліс доступний для звантаження в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

important Додатково оплачується:

 • Обов'язкова екскурсія: «Легенди та замки Трансільванії» ( 1 236 гривень + вх. квиток)
  Ця екскурсія є обов'язковою при бронюванні туру за акційною ціною. Якщо тур придбаний за стандартною ціною, обов'язкова екскурсія не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 124 гривень - 206 гривень/з особи (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 83 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

important Послуги комфорту:

 • Послуга "Місце Priority" - 412 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 2 060 гривень (доплата до вартості туру)

important Додаткові послуги

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду). Детальніше
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 412 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Подарунок на день народження". Якщо ви вирішили відправитися в подорож з «Adriatic Travel» у свій день народження - надаємо  можливість обрати подарунок. Це може бути:
  - 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі (наприклад, трансфер та ін.). Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи і ви обираєте з запропонованого переліку послуг/екскурсій свій подарунок. Зверніть увагу! Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп;
  або
  - знижка 10% від вартості туру до дня народження. Скористатися знижкою можна, якщо ваш день народження буде в турі. 
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Організованим групам" від 5 до 35 осіб. Детальні умови по отриманню знижок для організованих груп дивіться у розділі: організованим групам
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит - детальні умови
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, ви маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно з умовами договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 742 гривень/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.
 • Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):
  Детальні умови по знижках на дітей дивіться у розділі: акції

important Важливо!

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах! На час дії воєнного стану депозити скасовані. В деяких турах діють обов'язкові екскурсії.
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній вартості. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Сума депозиту (або вартість обов'язкової екскурсії) вказана в умовах туру та вноситься (оплачується) під час бронювання туру. Якщо ви не скористалися депозитом під час туру або не використали не всю суму внесеного депозиту  - залишок коштів депозиту НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по черзу, в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті, який туристи отримуються за 2 дні до виїзду у турагенції.
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативних екскурсій може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Для проведення факультативної екскурсії потрібно зібрати мінімальну необхідну кількіть бажаючих. Таку мінімальну кількість бажаючих повідомляє керівник групи в турі.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ ОРГАНІВ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. Туроператор не приймає претензії по затримці часу через дії третіх осіб, на яких у Туроператора немає впливу.
 8. Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;
- В автобусному турі не виділено багато часу на обіди та вечері через насичену програму. Просимо розраховувати на нетривалі перекуси в закладах харчування;
- Програма автобусного туру передбачає пізні заселення в готелі та ранні виїзди з готелей, з метою побачити та відвідати більше цікавих локацій.

important Додаткова інформація

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище.
 5. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру в день підтвердження туру.
 6. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 7. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 8. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 9. Корисна інформація перед початком подорожі.

Поширені запитання:

⇒ Яка вартість автобусного туру "Вікенд в Трансільванію"?
У вартість автобусного туру на 4 дні, 2 нічних переїзди, "Вікенд в Трансільванію" від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування від нещасного випадку. Автобусний тур починається зі Львова. Дивіться також: всі автобусні тури до Румунії.
---
⇒ Які міста відвідаємо в турі "Вікенд в Трансільванію"?
В автобусномі турі на 4 днів, 2 нічних переїзди, "Вікенд в Трансільванію", передбачено відвідування таких міст: Буштень, Брашов. В турі матимемо змогу побачити Замок Кантакузіно, який став популярним після виходу хітового серіалу "Wednesday, Замок Дракули у селі Бран, Замок Пелеш, який є одним з найгарніших замків в Румунії та Фортецю Ришнов. А ще поніжитись в теплих водах термального аквапарку Брашова, та посмакувати місцеву національну кухню. Детальну програму тура дивіться у розділі "Програма тура"
Поділитись туром:

День 1-й


 • 17:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
 • 18:00 - виїзд зі Львова.
 • Можливість приєднатись до туру по маршруту: Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці.
 • Нічний переїзд.

  День 2-й


 • Прибуття до Румунії.
 • Переїзд до казкової Трансільванії.

Трансільванія - історична область Румунії на північному заході країни. Величезне гірське плато, що нагадує за формою підкову, яке огороджене грядою Східних і Південних Карпат. Це край скелястих вершин і пологих лісистих схилів, садів і виноградників, старовинних замків і скромних сільських будинків, де для гостя в підвалі неодмінно знайдеться запас міцної сливовиці.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Замок Кантакузіно + Пелеш (дор. - 1 236 гривень, діти до 13.99 років - 618 гривень  + вх. квиток). Замок Кантакузіно в Румунії різко став популярним після виходу хітового серіалу "Wednesday, саме на території цього замку знімали сцени, що відбуваються в Венздей Адамс в академії Невермор.
Замок Кантакузіно (Cantacuzino Castle) у неороманському стилі розташований у невеликому містечку Буштень у Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Замора (Zamora Castle) через розташування у географічному районі Замора.
Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії. Далі по маршруту нас чекатиме Замок Пелеш - літня резиденція румунських королів яка, поєднує у собі італійську елегантність та естетику німецького неоренесансу. З першого погляду важко повірити, що в цьому замку 160 кімнат. Екскурсія ним нагадуватиме вам маленьку подорож, тут є кімнати в турецькому, англійському, французькому та іспанському стилі.
Вечірня оглядова екскурсія по Брашові ( 618 гривень): тут знаходяться порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, в ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста - це і будинки з черепичними дахами, і вузькі вулички, і приголомшливі види з навколишніх гір. Оточений горами Брашов (раніше його так само називали - Кронштадт) входить в десятку найбільших міст Румунії, але на вигляд ніколи не скажеш, що тут живе більш як 275 тисяч осіб. Низькоповерхова забудова, великий старий центр, затишні, викладені бруківкою, площі - сам мимоволі сповільнюєшся і розслабляєшся.
Якщо ви не уявляєте поїздки без шопінгу, тоді ми запрошуємо Вас у найбільший торговий центр Брашова (трансфер 330 гривень). Тут Ви зможете знайти магазини відомих місцевих та європейських марок, таких як Zara, Bershka, Pull & Bear, Aldo, InMedio, Intersport та ін.
У вечірній час пропонуємо вечерю в національному стилі ( 1 072 гривень). Як можна знайомитись з країною і не спробувати національної кухні! Запрошуємо на смачний вечір у румунському стилі, де привітні господарі пригостять нас національним алкоголем, розкажуть про кухню і звісно почастують смачними стравами!

 • Поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Пропонуємо відвідати екскурсію «Легенди та замки Трансільванії» ( 1 236 гривень + вх. квиток). 
Оповиті містикою та легендами в серці карпатських гір заховались неймовірної краси середньовічні замки. "Замок Дракули" Середньовічний замок Бран, який згідно з легендою вважається резиденцією самого графа Дракули. Характерна риса даного замку полягає в тому, що всередині величезна кількість лабіринтів, коридорів, просторих залів і невеликих кімнат, які перетинаються між собою. На подвір'ї замку можна знайти старовинний колодязь, який згідно з давнім легендам є єдиним входом в таємні підземні приміщення. Далі ми відвідаємо Ришнов - невелике містечко на кордоні між двома історичними областями - Валахією і Трансільванією. Населення міста складає всього 16 тис. осіб, а заснований Ришнов був в 13 столітті. Початок місту дала споруда фортеці на вершині пагорба, навколо якої і утворилося поселення. Фортеця була зведена лицарями Тевтонського ордена, її сміливо можна назвати «селянської» - тевтонці побудували її саме для простолюдинів, щоб ті могли сховатися в фортеці під час довгих облог. До речі, фортеця Ришнов має настільки вдале місце розташування, що була захоплена лише одного разу - приблизно в 1600 р. трансильванським князем Габріелем Баторі.
Печера Долини Фортеці Ришнов (трансфер 412 гривень + вх. квиток). Поруч з фортецею Ришнов розташована унікальна карстова печера. Стала відома тільки в 1949 році. У надрах Трансільванії прихований неймовірний всесвіт, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Пропонуємо розгадати таємниці і поринути у дивовижний світ! В печері проводяться щотижневі концерти, які влаштовують артисти міста Брашов. Акустика печери надає музиці неймовірне звучання.
Пропонуємо трансфер  в Paradisul Acvatic ( 454 гривень + вх. квиток ~ 618 гривень за 3 год.). До ваших послуг в аквапарку Paradisul Acvatic безліч критих та відкритих басейнів з підігрівом і без нього, з трамплінами від 1 до 5 метрів, джакузі та гідромасаж, водні гірки. Для любителів зняти стрес, поніжившись у воді, тут є критий грот із музикотерапією. Також до послуг відпочивальників – фінська сауна, біосауна та хамам (волога сауна). Крім цього, в аквапарку регулярно проводяться заняття з аквааеробіки на безкоштовній основі. В аквапарку Paradisul Acvatic знаходяться також і дитячі басейни (критий та відкритий) з підігрівом, дитячі водні гірки та ігровий майданчик з надувними іграшками.

 • Нічний переїзд.

 День 4-й


 • Перетин кордону.
 • Можлива висадка по маршруту: Чернівці, Івано-Франківськ, Стрий.
 • Прибуття до Львова у першій половині дня (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).
Міста : Буштень, Брашов

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 5+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% (без обов'язкової додаткової факультативної екскурсії)
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно (обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії)

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій -  83 гривень/день 

important Для організованих груп, які бажають бронювати без обов'язкових екскурсій.

1. Бронювання по стандартній вартості.
2. Не отримують безкоштовних місць.
3. Не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу.

Максимальна кількість осіб в групі до 10 осіб.
При більш як 11 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

15-05-2023 Тетяна
Неймовірно вдячна «ADRIATIK TRAVEL» за відмінно підібраний та спланований автобусний тур "Вікенд в Трансільванії"! Особлива подяка Кобринській Христині, за відповідність тура моїм забаганкам)) та особисті рекомендації, щодо культури та традицій Румунії. З «ADRIATIK TRAVEL» відчуваєш себе захищеним на відпочинку за кордоном, що є особливо важливо для туриста. Гарні емоції від туру залишаться на довго в пам'яті на яскравих фото. З задоволенням рекомендую!
02-05-2023 Наталія
Тур сподобався, є можливість за короткий час отримати перше враженння від країни, побачити замки, палаци, почути цікаві факти та подивитися неймовірні краєвиди. А на завершення туру є можливість зняти втому в аквапарку. Велика подяка керінику групи Ользі, яка зуміла налаштувати групу на позитив, відповідала на всі питання. А також пощастило з групою, всі розуміли, що це колективний тур і всі з повагою ставилися один до одного. Це була перша поїздка з вашою компанією, до цього дуже багато подорожували з іншими, але все було на рівні: і організація тура, і гід, а також чистий, зручний автобус та професійні водії
06-04-2023 Юлія
В дату виїзду я з подругою вирішили приєднатися до туру (запригнули в останній вагон) і завдяки Adriatic-travel нам це вдалось. Взагальному поїздка була класною. Багато залежить від людей, і нам в цьому турі пощастило. Керівником групи була Олена, хороша, спокійна, врівноважена, доброзичлива як людина, і кваліфікований працівник. Водії також були хорошими (нажаль не пам'ятаю як звати). Екскурсовод була у нас пані Ірина, професіонал своєї справи, її розповіді були легкими, голос приємним, її слухати було одне задоволення. 2 квітня в мене було день народження, було дуже приємно коли від Олени лунають привітання в мікрофон, а туристи оплодують. Ну і звісно Adriatic-travel не залишив мене без подарунку. Туристи також була дуже хорошими і дружелюбними. Була пані Ольга - це жінка вогонь, вона зробила так щоб я запам'ятала своє день народження назавжди. Всім гарних подорожей та хороших емоцій
05-04-2023 Людмила
Чудовий тур!!! Відвідали купу класних місць та екскурсій. Гід по місцю, Ірина - професіонал своєї справи. Дуже цікаво розповідає. Готель високо в горах, чисте повітря та містична природа.
08-03-2023 Ящук Уляна
Чудова погода,хороший на настрій,класний гід????,повчальний та цікавий тур❤️
06-03-2023 Леся Хамуляк
Пишу від імені усієї нашої групки, а саме девяти веселих та жвавих повнолітніх дівчат. Ми чкурнули в цей тур, щоб перезавантажитись та побути в нашому товаристві і побачити щось нове. Все відбулось саме так, як ми і планували. Трансільванія покорила своєю природою, історичною спадщиною та гостинністю. Організація туру на найвищому рівні???? окремо спасибі водіям Василю та Михайлу- ви профі❤️ керівник групи Оленка Довгопола просто цьомчик, її робота чітка та злашоджена???? Мій особистий посил усім: подорожуйте! Бо подорож продовжує життя????
20-02-2023 Анна
Мені дуже сподобалось організація туру, супроводжуюча Олена робила на 150% все можливе і неможливе для туристів, тур був цікавим та пізнавальним з дуже насиченою програмою. Гід мені теж сподобалась...не нудною подачею інформації що особливо важливо якщо в турі є діти. Але не сподобалось вечеря в національному стилі- якісь послуги не відповідає сплаченим коштам. З приводу готелю ...він виявився жахливим. Моя порада підходите більш вибагливо з приводу підбору готелю в турі - це теж впливає на загальне враження від поїздки.
08-02-2023 Ірина Сухомлин
Враження неймовірні! Поїхали в тур аби здійснити мрію доньки побачити академію "Nevermore " з серіалу Венздей )) замок Кантакузіно. Тур гарно організовано, все продумано. Погода нам зробила сюрприз, снігу випало вище коліна, діти й дорослі були в захваті, тут варто окремо подякувати водіям, які в таких умовах вели впевнено і безпечно. Також відвідали замки Пелеш, Бран, і фортецю Ришнов, кожен зі своєю історією і неповторністю. Дуже сподобався аквапарк. Після справжньої зими, тепле літо ) Керівник групи Олена опікувалася кожним, зуміла догодити всім Комфортні умови в готелі, смачний сніданок.
06-02-2023 Тетяна Лакуста
Тур СУПЕР!!!! Рекомендую!!! Величезне дякую нашому гіду!!!Професіонал!!! Довгопола Олена, дякую за приємно проведений час та позитивні емоції!! Дякую команді водіїв!!! ПОБАЖАННЯ: при виборі марки автобуса враховувати, що в турах з нічними переїздами, клас автобуса має бути вищий. В даному турі автобус був не зручний, просто жах(((
Онлайн калькулятор
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Обов'язкова умова
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
Безкоштовних місць
+ 1 додаткова факультативна екскурсія запропонова туроператором
Подібні тури
«Містична Трансільванія»
5 233 гривень
Дата від`їзду
15-12-23
Детальніше
«Різдвяна Румунія + Ярмарки!»
5 233 гривень
Дата від`їзду
15-12-23
Детальніше
«Легенди та міфи давньої Греції»
11 948 гривень
Дата від`їзду
07-04-24
Детальніше
«Румунія запрошує!»
5 150 гривень
Дата від`їзду
21-12-23
Детальніше
«Вікенд в Румунії» ВИЇЗД З ОДЕСИ
5 233 гривень
Дата від`їзду
21-12-23
Детальніше
«На келих вина з Дракулою»
7 416 гривень
Дата від`їзду
21-12-23
Детальніше
«Різдвяний вікенд в Румунії!»
3 997 гривень
Дата від`їзду
22-12-23
Детальніше
«Легенда про Трансільванію»
5 233 гривень
Дата від`їзду
22-12-23
Детальніше
«Bun venit Румунія!» ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ
9 147 гривень
Дата від`їзду
06-01-24
Детальніше
«Автобус в Туреччину зі Львова!»
5 562 гривень
Дата від`їзду
23-12-23
Детальніше
«Автобус в Чорногорію зі Львова!»
5 356 гривень
Дата від`їзду
07-06-24
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити