«Містична Трансільванія»
Виїзд з: Львів
3 дніНічні переїзди: без нічних переїздів
Виїзд в тур:15.03, пятниця
Повернення з туру:17.03, неділя
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
Ваше бронювання - це донат на ЗСУ! Разом ми підтримуємо Україну! подробиці
Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Учасники групового автобусного туру зобовязані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

Автобусний тур до Румунії

important У турі на вас очікує:

 • Автобусний тур на 3 дні, без нічних переїздів. Ранковий виїзд зі Львова і нічне поверенення до Львова (в залежності від проходження кордону).
 • Відвідаємо такі міста: Буштень, Брашов.
 • Британський принц Чарльз, який має садибу у Трансільванії, якось сказав: "Трансільванія, головний експортний товар Європи. В Британії немає нічого подібного, а якби було - ми б зробили його головним туристичним регіоном Європи". Поїхали побачимо замки Кантакузіно (в якому знімали серіал Венздей, від Netflix), Пелеш, Бран та Ришнов. Прогуляємось по казковому Брашову і скуштуємо національну кухню, і все це за 3 дні без нічних переїздів.
 • Зверніть увагу! В турі є обовязкова екскурсія.
 • У вартість туру також входить проживання у готелі категорії 3*. Сніданки включені у вартість.
 • З детальною програмою тура можете ознайомитися у розділі "Програма".
 • Враження від туру інших учасників можете переглянути в розділі "Відгуки".
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантовані автобусні тури в Трансільванію дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку "замовити тур", "залишити запит на тур".

Дивіться також:

Автобусний тур до замку Кантакузіно без нічних переїздів

important Умови по вартості туру:

 • Акційна вартість діє при умові оплати туру за акційною ціною + оплата за обов'язкову екскурсію «Замок Кантакузіно + Пелеш» (35€ + вх. квиток)
 • Стандартна вартість діє при умові оплати туру за стандартною ціною по загальній програмі туру. При бажанні відвідати екскурсію «Замок Кантакузіно + Пелеш» (35€ + вх. квиток) ви повинні її оплатити додатково до стандартної вартості туру на місці.

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • Страхування

important Додатково оплачується:

 • Обов'язкова екскурсія: «Замок Кантакузіно + Пелеш» (35€ + вх. квиток)
  Ця екскурсія є обов'язковою при бронюванні туру за акційною ціною. Якщо тур придбаний за стандартною ціною, обов'язкова екскурсія не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 2€/доба з особи (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

important Послуги комфорту:

 • Послуга "Місце Priority" - 10€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 50€ (доплата до вартості туру)

important Умови для дітей:

 • Діти віком до 13 років включно, НЕ ОПЛАЧУЮТЬ факультативні екскурсії, якщо інше не вказано в програмі туру (Якщо в програмі туру вказана вартість для дітей - то така факультативна екскурсія оплачується по вказаній вартості). Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти та послуги трансферу оплачуються на загальних підставах.
  Дана умова не поширюється на тури для організованих груп, тури на випускний.

important Додаткові послуги

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду). Детальніше
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Подарунок на день народження". Якщо ви вирішили відправитися в подорож з «Adriatic Travel» у свій день народження - надаємо  можливість обрати подарунок. Це може бути:
  - 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі (наприклад, трансфер та ін.). Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи і ви обираєте з запропонованого переліку послуг/екскурсій свій подарунок. Зверніть увагу! Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп;
  або
  - знижка 10% від вартості туру до дня народження. Скористатися знижкою можна, якщо ваш день народження буде в турі. 
 • Послуга "Організованим групам" від 5 до 35 осіб. Детальні умови по отриманню знижок для організованих груп дивіться у розділі: організованим групам
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит - детальні умови
 • Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):
  Детальні умови по знижках на дітей дивіться у розділі: акції

important Важливо!

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах! На час дії воєнного стану депозити скасовані. В деяких турах діють обов'язкові екскурсії.
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній вартості. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Сума депозиту (або вартість обов'язкової екскурсії) вказана в умовах туру та вноситься (оплачується) під час бронювання туру. Якщо ви не скористалися депозитом під час туру або не використали не всю суму внесеного депозиту  - залишок коштів депозиту НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по черзі, в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті, який туристи отримуються за 2 дні до виїзду у турагенції.
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативних екскурсій може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Для проведення факультативної екскурсії потрібно зібрати мінімальну необхідну кількість бажаючих. Таку мінімальну кількість бажаючих повідомляє керівник групи в турі.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ ОРГАНІВ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. Туроператор не приймає претензії по затримці часу через дії третіх осіб, на яких у Туроператора немає впливу.
 8. Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;
- В автобусному турі не виділено багато часу на обіди та вечері через насичену програму. Просимо розраховувати на нетривалі перекуси в закладах харчування;
- Програма автобусного туру передбачає пізні заселення в готелі та ранні виїзди з готелей, з метою побачити та відвідати більше цікавих локацій.

important Додаткова інформація

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище.
 5. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 6. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 7. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 8. Корисна інформація перед початком подорожі.

Поширені запитання:

⇒ Яка вартість автобусного туру "Містична Трансільванія"?
У вартість автобусного туру на 3 дні, без нічних переїздів, "Містична Трансільванія" від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування від нещасного випадку. Автобусний тур починається зі Львова. Дивіться також: всі автобусні тури до Румунії.
---
⇒ Які міста відвідаємо в турі "Містична Трансільванія"?
В автобусномі турі на 3 дні, без нічних переїздів, "Містична Трансільванія", передбачено відвідування таких міст: Буштень, Брашов. В турі матимемо змогу побачити Замок Кантакузіно, який став популярним після виходу хітового серіалу "Wednesday, Пелеш, Бран та Ришнов. Рогуляємось по казковому Брашову і скуштуємо національну кухню. Детальну програму тура дивіться у розділі "Програма тура"
Поділитись туром:

День 1-й


 • 06:30 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
 • 07:00 - виїзд зі Львова.
 • Можливість приєднатись до туру по маршруту: Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці.
 • Перетин кордону.
 • Прибуття до Румунії.
 • Переїзд до казкової Трансільванії.
 • Поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

  День 2-й


 • Ранній сніданок.

Британський принц Чарльз, який має садибу у Трансільванії, якось сказав: "Трансільванія, головний експортний товар Європи. В Британії немає нічого подібного, а якби було - ми б зробили його головним туристичним регіоном Європи".

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Замок Кантакузіно + Пелеш (35€ + вх. квиток). Замок Кантакузіно в Румунії різко став популярним після виходу хітового серіалу "Wednesday, саме на території цього замку знімали сцени, що відбуваються в Венздей Адамс в академії Невермор.

Замок Кантакузіно (Cantacuzino Castle) у неороманському стилі розташований у невеликому містечку Буштень у Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Замора (Zamora Castle) через розташування у географічному районі Замора.
Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії. Далі по маршруту нас чекатиме Замок Пелеш - літня резиденція румунських королів яка, поєднує у собі італійську елегантність та естетику німецького неоренесансу. З першого погляду важко повірити, що в цьому замку 160 кімнат. Екскурсія ним нагадуватиме вам маленьку подорож, тут є кімнати в турецькому, англійському, французькому та іспанському стилі. 
Вечірня оглядова екскурсія по Брашові (16€): тут знаходяться порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, в ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста - це і будинки з черепичними дахами, і вузькі вулички, і приголомшливі види з навколишніх гір. Оточений горами Брашов (раніше його так само називали - Кронштадт) входить в десятку найбільших міст Румунії, але на вигляд ніколи не скажеш, що тут живе більш як 275 тисяч осіб. Низькоповерхова забудова, великий старий центр, затишні, викладені бруківкою, площі - сам мимоволі сповільнюєшся і розслабляєшся.
Якщо ви не уявляєте поїздки без шопінгу, тоді ми запрошуємо Вас у найбільший торговий центр Брашова (трансфер 8€). Тут Ви зможете знайти магазини відомих місцевих та європейських марок, таких як Zara, Bershka, Pull & Bear, Aldo, InMedio, Intersport та ін.
Пропонуємо трансфер  в Paradisul Acvatic (11€ + вх. квиток ~15€ за 3 год.). До ваших послуг в аквапарку Paradisul Acvatic безліч критих та відкритих басейнів з підігрівом і без нього, з трамплінами від 1 до 5 метрів, джакузі та гідромасаж, водні гірки. Для любителів зняти стрес, поніжившись у воді, тут є критий грот із музикотерапією. Також до послуг відпочивальників – фінська сауна, біосауна та хамам (волога сауна). Крім цього, в аквапарку регулярно проводяться заняття з аквааеробіки на безкоштовній основі. В аквапарку Paradisul Acvatic знаходяться також і дитячі басейни (критий та відкритий) з підігрівом, дитячі водні гірки та ігровий майданчик з надувними іграшками.

У вечірній час пропонуємо вечерю в національному стилі (28€). Як можна знайомитись з країною і не спробувати національної кухні! Запрошуємо на смачний вечір у румунському стилі, де привітні господарі пригостять нас національним алкоголем, розкажуть про кухню і звісно почастують смачними стравами!

 • Ніч в готелі.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Пропонуємо відвідати екскурсію «Легенди та замки Трансільванії» (дор. - 35€, діти до 13.99 років - 15€  + вх. квиток). Оповиті містикою та легендами в серці карпатських гір заховались неймовірної краси середньовічні замки. "Замок Дракули" Середньовічний замок Бран, який згідно з легендою вважається резиденцією самого графа Дракули. Характерна риса даного замку полягає в тому, що всередині величезна кількість лабіринтів, коридорів, просторих залів і невеликих кімнат, які перетинаються між собою. На подвір'ї замку можна знайти старовинний колодязь, який згідно з давнім легендам є єдиним входом в таємні підземні приміщення. Далі ми відвідаємо Ришнов - невелике містечко на кордоні між двома історичними областями - Валахією і Трансільванією. Населення міста складає всього 16 тис. осіб, а заснований Ришнов був в 13 столітті. Початок місту дала споруда фортеці на вершині пагорба, навколо якої і утворилося поселення. Фортеця була зведена лицарями Тевтонського ордена, її сміливо можна назвати «селянської» - тевтонці побудували її саме для простолюдинів, щоб ті могли сховатися в фортеці під час довгих облог. До речі, фортеця Ришнов має настільки вдале місце розташування, що була захоплена лише одного разу - приблизно в 1600 р. трансильванським князем Габріелем Баторі. 
Печера Долини Фортеці Ришнов (трансфер 10€ + вх. квиток). Поруч з фортецею Ришнов розташована унікальна карстова печера. Стала відома тільки в 1949 році. У надрах Трансільванії прихований неймовірний всесвіт, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Пропонуємо розгадати таємниці і поринути у дивовижний світ! В печері проводяться щотижневі концерти, які влаштовують артисти міста Брашов. Акустика печери надає музиці неймовірне звучання.
Виїзд до України.

 • Перетин кордону.
 • Можлива висадка по маршруту: Чернівці, , Івано-Франківськ, Стрий
 • Нічне прибуття до Львова (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).
Міста : Буштень, Брашов

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 5+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% (без обов'язкової додаткової факультативної екскурсії)
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно (обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії)

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день 

important Для організованих груп, які бажають бронювати без обов'язкових екскурсій.

1. Бронювання по стандартній вартості.
2. Не отримують безкоштовних місць.
3. Не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу.

Максимальна кількість осіб в групі до 10 осіб.
При більш як 11 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

19-02-2024 Валентина
Дякую "Адріатік Тревел" за здійснення мрії,яка не розчарувала,відкривши по новому Румунію,звільнивши місце для нової мрії.Завдячуючи керівнику групи Колос Катерини,яка своїми знаннями,організацією,вмінням тримати все під контролем - без вагань поїхала б не один раз. Водіям туру теж велика подяка.
02-01-2024 Віра
Тур був гарний, казковий і цікавий! З чудовим настроєм і враженнями повернулася в Україну. Замок Дракули - це моя давня мрія. Він мене зачарувпв магією, маленькими дверними прорізами, крутими потайними сходами. Розповіді й легенди були цікавими. Готель сподобався: тепло, зручно, затишно. Новий рік відсвяткували разом з фірмою Adriatic Travel. Шампанське смакувало всім охочим. Дякую @Adriatic Travel за турботу. Велика подякa супроводжуючій Катерині Колос. Вона комунікабельна, фахівець своєї справи.
01-01-2024 Анна
Дуже сподобався тур, зокрема чітка організація та робота гіда. Готель був хороший, зі всіма необхідними зручностями. Також гарна програма туру: цікаво, інформаційно, наповнено🔥 Всім хто ще не познайомився з Румунією - щира рекомендація💛
01-01-2024 Олена
Сподобалось все, крім екскурсоводки Зої. Те, що вона російськомовна – ще півбіди. Але видно, що зовсім не розуміє українців. Питає чи нам сподобались салюти. Якісь незрозумілі згадки про сталіна і жванецького. Нащо вони потрібні? Яке відношення мають до екскурсійної програми в Румунії? На майбутнє подумайте про заміну екскурсовода.
06-11-2023 Ольга
Чудова програма екскурсії, насичена, цікава. Хороший гід Оксана Дуда і професійні водії. Поїздкою задоволені, багато вражень. Однозначно рекомендую цей тур!
01-11-2023 Ірина Макух
🎃Щасливо повернулися з пречудового туру в Румунію «Містична Трансильванія». З Adriatic Travel їдемо вперше і нам дуже сподобалось! Ми стільки встигли побачити прекрасного за цих два дні : 👑красивий старовинний замок Пелеш, містичний замок Дракули🧛та замок Кантакузіно, де знімали серіал «Wednesday», Фортецю Ришнов та печеру долини Ришнов, пройшлись містом Брашов та поплавали в аквапарку🏊‍♀️. Велике спасибі гіду Hanna Kharchenko за організацію, водіям Олександру та Зенику! Так тримати, успіхів вам! Єдине побажання- прохання, у аквапарку дати більше часу, хоч на годину💦! 😀
21-10-2023 Лариса
Нещодавно повернулась з туру до Румунії "Містична трансільванія".Емоцій щастя, позитиву досі переповнюють. Хочу подякувати нашому керівнику групи Христині. Ви така розумничка, дбали про своїх туристів, все детально пояснювали, розповідали, а ми як ті малі діти "Що? Га? А де?А їсти будемо?"🫣😅.Купа питань ))))І як ви з усіма справляєтесь)))не знаю))) Ще особлива подяка дівчинці гіду, яка вела екскурсії. Розумна та з неймовірним почуттям гумору (teeth). Дуже цікаво було її слухати.Багато дізнались про Румунію. Хоч поїздка доволі коротка ,але вона того варта. Дякую! Ви робите нас щасливими.Для мене це була ідеальна подорож. Організація туру вищій рівень. Так тримати!Рекомендую всім!
16-10-2023 Марія
Дякую за неймовірну подорож до Трансільванії 13.10 🧛🏻‍♂️❤️Все було супер! Гід Кобринська Христина професіонал!Все було чітко ,злагоджено,організовано! Готель комфортний ,сніданок якісний! Водіям окремий респект -дорога була ідеальною! Румунія вразила !Не очікувала,що там така краса ✨
15-09-2023 Ніні
Це моя не перша подорож, але дякуючи нашій супроводжуючій Ані та гіду Стеллі я отримала купу позитивних емоцій від подорожі по Містичній Трансільванії;чудові краєвиди цієї красивої природи зачарували. Окрема подяка нашим професійним водіям пану Остапа та пану Олександру. Хоч автобусний тур трішки виснажливий але Румунія- це казкова країна і подорож по ній назавжди залишається в пам'яті. Замок Дракули- це щось неймовірне (давно мріяла його побачити наживо). Отримала задоволення від Замку Пелеш- це просто подорож у казку; Замок Кантакузіно та краєвиди навколо нього прекрасні. Підйом в Печеру важкий, але емоції від побаченого того варті, щоб її відвідати. Щиро дякую всім організаторам і окрема подяка Ані за її позитив та злагоджену роботу. Бажаю всім здорова' я та мирного неба всім всім
14-09-2023 Вікторія
Я в захваті від туру багато що дізналась про Румунію🇷🇴 замок Пелеш та Бран це щось казкове ! Та хочу подякувати Ані , яка супроводжувала нас в турі за її професіоналізм що надавала багато інформації та її посмішку . Гіду Стеллі , яка розповіла дуже багато цікавого про Трансільванію . Водіям Олександру та Остапу 👍 .
Ціна Туру
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Обов'язкова умова
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту У відповідно керівника відділу

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
+ Безкоштовних місць

+ 1 додаткова факультативна екскурсія запропонова туроператором

Подібні тури

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити