«Париж та Амстердам збирає друзів!»
Виїзд з: Львів, Люблін, Варшава, Лодзь, Познань, Берлін, Магдебург, Ганновер, Оснабрюк
7 днівНічні переїзди: без нічних переїздів
Виїзд в тур:17.12, неділя
Повернення з туру:23.12, субота
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
При бронюванні за 30 днів до виїзду - знижки до 30%
При бронюванні від 8 до 29 днів до виїзду - знижки до 10%

умови отримання знижки

Бронюйте тур з виїздом у період з 01.12 по 26.12.2023 та беріть  участь у розіграші новорічного туру до Парижа! 

Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

Автобусний тур до Франції та Нідерландів

important У турі на вас очікує:

 • Автобусний тур на 7 днів без нічних переїздів. Ранковий виїзд зі Львова та нічне прибуття у Львів (в залежності від проходження кордону).
 • У турі відвідаємо: Польщу (Варшава), Німеччину (Берлін), Нідерланди (Амстердам, Заансе-Сханс, Волендан), Францію (Париж), Чехію (Прагу).
 • Ознайомимося з дивовижною Варшавою. Отримаємо задоволення від побачених пам'яток Берліну. Туристи матимуть змогу побачити як відрізняється краєвиди в столиці Нідерландів від інших затишних містечок і сіл країни. Відчуємо, що Париж стає рідним з першого погляду і з першого кроку, адже паризькі прогулянки заводять у минуле, у потаємні куточки душі. Матимемо змогу насолодитись красою Парижу у вечірніх вогнях. Відкриємо для себе чарівний світ Діснея і справжню магію Парижа. Прогуляємося по історичних районах Праги та її чудовим пам’яткам архітектури. Будемо мати змогу відвідати знамениті пивні та послухати історії про них. У Кракові ми побачимо ринкову площу, яку оточують чудові кам'яниці та палаци, колишні торгові ряди (Сукенніце).
 • Зверніть увагу! У вартості туру 4 екскурсії по містах Берлін, Амстердам, Париж, Прага.
 • У вартості туру включено проживання у готелях зі сніданками.
 • Детальніше з програмою туру можете ознайомитися в розділі "Програма туру".
 • Враження від туру інших учасників дивіться у розділі "Відгуки"
 • Фотографії, відео, відгуки можете подивитися в соцмережах: instagramfacebooktelegram.
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантовані автобусні тури у Францію та Нідерланди дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку "відправити запит". Якщо бажаєте придбати тур, натискайте tour_id=539 , agent_url=/tour/paryzh-ta-amsterdam-zbyraye-druziv, type=text, title="Замовити тур".

Дивіться також:

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель зі сніданками
 • Харчування - сніданки
 • 4 оглядові екскурсії: по Берліну, Амстердаму, Парижу та Празі
 • Страхування

important Додатково оплачується:

 • Депозит - 1 360 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) - на період воєнного стану не оплачується
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax -  83 гривень/ніч/особи (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 83 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;
- В автобусному турі не виділено багато часу на обіди та вечері через насичену програму. Просимо розраховувати на нетривалі перекуси в закладах харчування;
- Програма автобусного туру передбачає пізні заселення в готелі та ранні виїзди з готелей, з метою побачити та відвідати більше цікавих локацій.

important Акційні пропозиції:

 • Знижки на дітей при бронюванні туру за 30 днів до виїзду - умови акції 
 • Знижки на дітей при бронюванні туру від 7 до 29 днів до виїзду - умови акції
 • Знижки дітям на факультативні екскурсії - умови акції
 • Знижка на дорослих при бронюванні за 30 днів до виїзду - умови акції

important Додаткові послуги:

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга "Комфортне місце" - 618 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 8 240 гривень (доплата до вартості туру)
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 412 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Подарунок на день народження". Якщо ви вирішили відправитися в подорож з «Adriatic Travel» у свій день народження - надаємо  можливість обрати подарунок. Це може бути:
  - 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі (наприклад, трансфер та ін.). Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи і ви обираєте з запропонованого переліку послуг/екскурсій свій подарунок. Зверніть увагу! Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп;
  або
  - знижка 10% від вартості туру до дня народження. Скористатися знижкою дозволяється в проміжку часу, починаючи за 7 днів до дати народження, та 7 днів після дати вашого народження. 
 • Послуга "Екскурсія по Львову" - Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга "Організованим групам" від 5 до 35 осіб. Детальні умови по отриманню знижок для організованих груп дивіться у розділі: організованим групам
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит - детальні умови
 • Послуга "Поїдемо пізніше..." (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  - якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, ви маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно з умовами договору на туристичне обслуговування.
  - можна додатково замовити послугу "Поїдемо пізніше" щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги - 1 030 гривень/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.
 • Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):
  Детальні умови по знижках на дітей дивіться у розділі: акції

important ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його повною мірою, залишок коштів НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 ос.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.
 8. Учасники групового автобусного туру зобовязані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

important Додаткова інформація:

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище. 
 5. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - повна оплата туру в день підтвердження туру. 
 6. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 7. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 8. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 9. Корисна інформація перед початком подорожі.

Автобусний тур без нічних переїздів

Автобусний тур "Париж та Амстердам збирають друзів" є туром без нічних переїздів. Це означає, що проживання в готелі буде відбуватися кожної ночі в турі. Час заселення до готелю не має значення. Навіть якщо буде пізнє заселення до готелю – це буде автобусний тур без нічних переїздів.

Гарантований автобусний тур у Амстердам та Париж

Якщо автобусному туру надано статус "Гарантований виїзд" - це означає, що на вказану дату збирається група. У випадку, якщо хтось із учасників туру, який забронював автобусний тур, відмовився від поїздки (анулював заявку), такий автобусний тур може бути скасований або перенесений незалежно від його статусу.

Поширені запитання:

⇒  Яка у вартість автобусного туру "Париж та Амстердам збирає друзів"?
У вартість автобусного туру на 7 днів, без нічних переїздів, "Париж та Амстердам збирає друзів" від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування від нещасного випадку, та 4 оглядові екскурсії по містах: 4 екскурсії по містах Берлін, Амстердам, Париж, Прага. Автобусний тур починається зі Львова.
---
⇒  Які міста відвідаємо в турі "Париж та Амстердам збирає друзів"?
В автобусномі турі на 7 днів, без нічних переїздів, "Париж та Амстердам збирає друзів", передбачено відвідування таких міст: Польщу (Краків, Вроцлав)Німеччину (Берлін)Нідерланди (Амстердам, Заансе-Сханс, Волендан)Францію (Париж)Чехію (Прагу). Детальну програму тура дивіться у розділі "Програма тура".
Поділитись туром:

Можливість приєднатись до туру по маршруту:

 • Польща (р-н Люблін, Варшава, р-н Лодзь, р-н Познань)
 • Німеччина (Берлін, р-н Мандебурга, Ганновер, р-н Оснабрюк)

 День 1-й


 • 07:00 - збір групи на ж/д вокзалі м. Львів (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
 • 07:30 - виїзд до Польщі.
 • Перетин кордону.
 • Переїзд по території Польщі.

При наявності часу, запрошуємо відвідати столицю Польщі - Варшаву ( 783 гривень).  Під час екскурсії ми пройдемо біля найвідоміших варшавських костьолів, зупинимося біля воріт Варшавського університету і покажемо пам'ятник c сюрпризами, розповімо історію Президентського палацу і про людей, які жили в ньому. Ви дізнаєтеся, чому пам'ятник Міцкевичу був відкритий в повній тиші, і хто з варшавських письменників страждав агорафобією.Ми дійдемо до колони короля Сигізмунда, яку колись хотіло допитувати гестапо. Потім на ринковій площі Старого міста, поруч з пам'ятником-гербом Варшави русалкою, розповімо пов'язану з нею легенду, а потім попрямуємо до найкрасивішого костелу Нового міста. Нашу прогулянку ми закінчимо біля пам'ятника героям Варшавського повстання. Ви дізнаєтеся про його трагічну долю і відступі його учасників.

 • Переїзд в транзитний готель. 
 • Ніч в готелі.

 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Берліну.

Оглядова екскурсію по Берліну (у вартості туру).
Його з упевненістю можна назвати одним з найдивовижніших та найяскравіших міст Європи. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівність цього міста, його живого і невимушеного шарму. Колишня столиця Пруссії, «Третього Рейху», НДР, а нині - об'єднаної Німеччини, місто театрів і музеїв. На нас чекають: Музейний острів, зовнішній Огляд головного Кафедрального собору, історичний район Берліну – район церкви Святого Миколая, Червона ратуша, фонтан Нептуна та церква Святої Марії.
У вільний час пропонуємо автобусну екскурсію «Погляд крізь час» ( 1 030 гривень/ 618 гривень). Під час цієї екскурсії ми познайомимось з головними символами міста: Брандербурзські ворота, Берлінський парламент – Рейхстаг, меморіальна церква Кайзера Вільгельма, колона Перемоги, Пам’ятник Холокосту, посольський квартал. Маршрут дає можливість ближче познайомитись з багатомільйонним містом та його історією.

 • Переїзд в транзитний готель. 
 • Ніч в готелі.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Прибуття до Амстердама.

Оглядова екскурсія по Амстердаму (у вартості туру) - старі «вигнуті» будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плавучі квіткові ринки! У Вас буде можливість відвідати і побачити площу Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий будинок Рембранта, єврейський квартал і діамантову фабрику - вся ця краса подвоєна в дзеркальному вигляді в воді.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Голландський фольклор Заанс Сханс та Волендам» (дор. - 1 442 гривень; діти до 13.99 років- 1 030 гривень). У селі Заансе Сханс можна буде подивитися як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир і знамениті дерев'яні черевики - кломпи, а п'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan. Млин в Нідерландах - це життя. Один млин розпилює дошки, інший - збиває масло, третій - виробляє знамениту заанську гірчицю, четвертий робить фарби... Далі нас чекає знайомство із  невеличким рибальським селищем – Волендам. Саме тут у нас буде можливість скуштувати малосолений оселедець і надзвичайно смачний копчений вугор, приготованого за старовинними рецептами!

Прогулянка на кораблику по каналах Амстердаму (дор. - 948 гривень, діти до 13.99 років - 824 гривень). 
«Вечірній Амстердам» ( 1 030 гривень). Вічно юний, що притягує і зачаровує. Слава про бурхливе нічне життя Амстердама збирає любителів повеселитися з усього світу. Він манить нас, зачаровує, розкриває свої таємниці... Сьогодні Амстердам є столицею вечірніх розваг Західної Європи, залишивши позаду навіть Мілан,  Париж і Лондон. Як тільки настає темрява, запалюється безліч неонових вогнів, жителі столиці і туристи збираються біля популярних тусовочних місць. Вечірка починається...

 • Переїзд в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 4-й


 • Ранній сніданок.
 • Виселення з готелю.

Запрошуємо відвідати чарівне і романтичне місто, збудоване в формі серця, столицю Королівства Бельгії - Брюссель ( 948 гривень). Симфонія тріумфального блиску панує в районі Європарламенту з просторими парками і вулицями, на площі біля королівського палацу, в міській Ратуші, а також на найкрасивішій площі Європи - Гранд Платс. Вдень площа нагадує театр квіткового ринку, а ввечері - п'єсу гарного кохання і захоплення (гром, транспорт опл. дод.)

 • Переїзд до Франції, в омріяний Париж. 

Париж - це сама елегантна столиця світу, не схожа на решту всієї країни. Її часом називають «містом-державою». Місто всіх часів і народів, який зберіг не тільки прикмети та традиції далекого минулого, а й романтизм новітнього часу. Мало що зрівняється з французькою столицею, адже тут панує особливий дух, тут вас оточує сама історія.

Оглядова екскурсія по Парижу (у вартості туру). Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам'ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, – все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо… Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів...
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії:
Прогулянка по Сені (дор. - 742 гривень, діти до 13.99 років - 618 гривень). Річкові екскурсії по Сені на прогулянкових катерах - одне з найулюбленіших розваг туристів в Парижі. І це не дивно, адже перед вами відкриється зовсім інший Париж, якого ви ніколи не побачите під час піших прогулянок по набережних. Ви побуваєте в найвідоміших місцях, але перед вами відкриються зовсім інші види! Маршрути річкових прогулянок проходять по всій центральній частині міста, повз острів Сіте, в наймальовничіші куточки Парижа. Ви зможете побачити самі знамениті мости і почути їх історію.

«Богемний Монмартр» ( 1 030 гривень/ 618 гривень). Монмартр - 130-метровий пагорб на півночі Парижа. Перш за все, він знаменитий базилікою Сакре-Кер з білосніжним куполом, розташованій на вершині пагорба. Його витончені кафе, вуличні художники і приголомшливі види на Париж роблять Монмартр популярним місцем у туристів, багато з яких підіймаються сходами на головну площу перед Базилікою. Інша, найстаріша церква на пагорбі - церква Сен-П'єр-де-Монмартр, тут був заснований Орден Єзуїтів. Безліч знаменитих художників писали тут свої картини, включаючи Сальвадора Далі, Амадео Модільяні, Клода Моне, Пабло Пікассо і Вінсента Ван Гога.
Вечірня програма «Вогні нічного Парижа» ( 1 484 гривень/ 824 гривень), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні... Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівність моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня - мерехтлива Ейфелева вежа.

 • Поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю. 
 • Вільний час у Парижі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Автобусна екскурсія «Бонжур, Париж» ( 1 236 гривень/ 824 гривень). Ми відвідаємо самі цікаві місця Парижу, познайомимось з головними площами та палацами. Всі вони – це не просто історії королівських перемог та звершень, а й історії кохання, та придворних інтриг. На нас чекають Великі та Малі палаци, будинок Інвалідів, фотопауза на Марсовому полі з кращим краєвид на Ейфелеву вежу, і на завершення ми обов'язково зупинимося біля нульового кілометра та прогуляємось Люксембурзьким садом. Приготуйтеся поринути в хитросплетіння доль і чарівну атмосферу Парижа!

«Мистецтво краси – Лувр» (дор. - 1 236 гривень, діти - 1 236 гривень + вх. квиток) - один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля... Монна Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська.  
«Версаль - пишність Короля-Сонця» (дор. - 1 442 гривень, діти до 13.99 років - 1 236 гривень + вх. квиток). Версаль - безсумнівно, один з найбільш значущих і колоритних символів Франції та чудовий палацово-парковий ансамбль. Мільйони туристів приїжджають сюди, щоб захопитися палацом, парком-словом, плодами мрій і уявою Людовика XIV - самого «довгоправлячого» французького короля, також відомого як Людовик Великий або Король-Сонце. Саме йому належала ідея перенести королівську резиденцію з Лувру в заміський палац;
«Світ мрії. Діснейленд!» ( 1 072 гривень трансфер, вх, квиток оплачуєтья дод.). Не тільки діти, але і дорослі, відвідавши це дивне місце, ніколи не зможуть його забути. Тут починаються дивні пригоди і здійснюються чудеса. Тут кожен знаходить щось захопливе для себе.

 • Переїзд в готель на територію Німеччини.
 • Ніч в готелі.

 День 6-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Пропонуємо відвідати місто хмарочосів - Франкфурт на Майні... ( 824 гривень). Для багатьох мандрівників Франкфурт є воротами в Європу. Місто вважається фінансовою столицею Німеччини. Через достатню кількість хмарочосів і річки Майн, Франкфурт також називають «Main-Hattan». Франкфурт вважається світовим центром комерції, культури, освіти і туризму. Як би хотілося подивитися на цих велетнів не знизу вгору, а згори!

 • Переїзд до Праги.

По приїзду оглядова екскурсія «Вуличками Старого міста» (у вартості туру).
Ця екскурсія дозволить Вам в короткий час ознайомитися з історичними районами Праги та її чудовими пам'ятками архітектури. Ви пройдете лабіринтами вуличок Старого міста, і побуваєте в найкрасивіших місцях міста: на Вацлавській і Староміській площах, на Карловому мості. Ви побачите знаменитий Орлой - празькі куранти, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка. На Карловому мості, приклавши руку до скульптури Яна Непомуцького, Ви загадаєте бажання, яке, згідно із легендами, обов'язково збудеться.
Пропонуємо прогулянку по Влтаві (дор. - 1 648 гривень, діти до 13.99 років - 1 442 гривень).
Після прогулянок по історичній Празі ми перейдемо до берега Влтави, де нас чекатиме затишний катер з кондиціонером. Нам запропонують довгоочікуваний аперитив і шведський стіл з широким вибором холодних закусок і гарячих страв. Під цікаві розповіді гіда ми зробимо двогодинну прогулянку по Влтаві, милуючись неймовірної краси видами історичних пам'ятників і будівель по берегах, таких як Рудольфінум, Карлів міст, величний Празький замок, Національний театр, Вишеград та інші.

«Вечірня Прага» ( 783 гривень/ 412 гривень). Коли тільки сідає сонце, в Старому Місті на вулицю виходять справжні празькі привиди. Вони спокійно гуляють, когось лякають, а з кимось навіть намагаються заговорити. У цьому місті без числа таємничих легенд, магічних історій. Ця екскурсія костюмована, цікава, неповторна. Непротоптані туристичні маршрути, єврейський квартал, стіни незрівнянних архітектурних ансамблів з їхніми легендами про буденність ката, про нерозділене кохання, про секрет будинку трьох сестер... 

 • Поселення готель. 
 • Ніч в готелі.

 День 7-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Вранці пропонуємо екскурсію Празьким Градом ( 783 гривень/ 412 гривень). Тут ти можеш побачити Празьку вежу, і саме тут ти зможеш їх порівняти - французьку вежу і чеську. Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний і має свою таємничу історію.

 • Переїзд до Польщі.

 По дорозі, запрошуємо відвідати дивовижний Краків ( 783 гривень). Краків - колишня столиця Польщі, одне з найпрекрасніших міст Європи. Саме тут знаходиться найбільша кількість архітектурних пам'яток країни. Історичний центр Кракова внесений в ЮНЕСКО список всесвітньої культурної спадщини. Під час екскурсії ви відвідаєте середньовічне Старе місто з головною площею і залишками укріплень XV ст., побачите будівлю Ягеллонського університету, заснованого в 1364 р. - одного з найбільших в Європі центрів науки і освіти, а всі дороги в Кракові ведуть до Ринкової площі, яку оточують чудові кам'яниці та палаци, колишні торгові ряди (Сукенніце). Головна святиня Кракова, в якій знаходиться один з найбільших і найкрасивіших готичних вівтарів Європи - Маріацький костел, пам'ятник архітектури XIV ст. З його вежі щогодини лунає сигнал, який є музичним символом Кракова.

 • Перетин кордону.
 • Пізнє прибуття до Львова.
Міста : Варшава, Берлін, Амстердам, Зансе-Сханс, Брюссель, Париж(1 ніч), Франкфурт-на-Майні, Прага(1 ніч), Краків

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 5+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50%  (без обов'язкової додаткової факультативної екскурсії)
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно (обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії)

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій -  83 гривень/день 

important Для організованих груп, які бажають бронювати без обов'язкових екскурсій.

1. Бронювання по стандартній вартості.
2. Не отримують безкоштовних місць.
3. Не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу.

Максимальна кількість осіб в групі до 10 осіб.
При більш як 11 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

04-12-2023 Салюк Альона
Дуже цікава подорож ,7 днів неймовірних емоцій - сльози щастя , посмішка 24/7 ,море вражень та захоплення 😍😍Країни в які хочеться повернутись💖 Організація на вищому рівні 👍Яна це універсальний солдат😁який в лічені хвилини вирішує всі проблеми та питання 💖💖. Наступний відпочинок тільки з Вами і тільки з Яною !!!
27-11-2023 Кадашева Софія
Подорож гарна. Водії та керівник групи відмінно впоралися зі своїми обов'язками. Давали поради куди можна піти, що варто побачити, рекомендації по магазинчикам та інше. Усі важливі моменти обговорювались заздалегідь. Керівник надавала усю важливу інформацію, повторювала при необхідності та дублювала усе в группі в вайбері. Постійно була на зв'язку, можна було зв'язатися при необхідності. Єдине що було декілька людей, яких не те що в Європу, а взагалі в суспільство не можна випускати, бо вони не вміють себе поводити адекватно. Але не зважаючи на це, я повністю задоволена туром, звісно хотілося б провести ще більше часу у кожній країні, але я розумію, що для туру по стількох странах, те що ми мали це просто відмінно.
09-10-2023 Анастасія
Подорожувала з мамою. Тур нам сподобався не на всі 100%, є як багато плюсів, так і мінусів. Подорож почалась не найкраще, так як ми простояли на кордоні зі сторони Польщі близько 4-5 годин. Водії оплачували штрафи й ми не поїхали у Варшаву. Прохання - нехай фірма, яка надає вам автобуси перевіряє завжди водіїв, тому що так довго стояти на кордоні, коли ми були тільки другим в черзі автобусом, із-за водіїв це неправильно. Готелі дуже відрізняються один від одного. В Празі й Антверпені були найгірші, а в Дюссельдорфі найкращий. Не дуже зрозуміло чому так, адже і в Празі і в Дюссельдорфі готелі мали 4 зірки - різниця колосальна. Керівник групи Тетяна була чудовою. Завжди при поселенні в готель розповідала всю інформацію детально. Також при прибутті в нове місто надавала всю важливу інформацію щодо екскурсій та вільного часу. Тур був насичений й активний. Рекомендую його, як можливість побачити багато міст за короткий проміжок часу й не за всі кошти світу.
07-10-2023 Наталія
Відгук на Тур «Париж + Амстердам» на 7 днів. 1. Хотіли поїхати у Норвегію, за тиждень до виїзду повідомили що тур не відбудеться бо немає відповідної кількості людей. Нам запропонували такий самий але з нічними переїздами, ми погодились і уточнили чи тур точно відбудеться, менеджер сказав що буде 100%. За три дні до виїзду і після повної оплати туру, менеджер повідомив що на тур знову ж не назбиралася відповідна кількість людей тому відміна і знову запропонував обрати тур, цього разу вибирали з 3 турів. Вибрали Париж+Амстердам, жодної компенсації за завдані незручності не було хоч ми перепитували не один раз чи точно тур к Норвегію відбудеться. Більше того менеджер не повідомив що у нас самі останні місця у автобусі, де спинка майже не відкидається тому всю дорогу ми їхали зажаті. Автобус старий і не комфортний, дуже мало місця для ніг, жодного разу водії не допомагали дістати чи поставити валізи у багажник (а діставати потрібно було жодного вечора, при заселенні в готель), одним словом платили за комфортну поїзду, а їхали ніби у сараї. 2. Готель у Польщі це просто ЖАХ, було гидко лягати у ліжко, все в плямах, огидно. Решта готелів були не погані. (У жодному номері нема праски, тому постійно потрібно її просити на рецепції) 3. Менеджер Оксана яка нас супроводжувала у поїздці, у кожній країні водила тільки по тих магазинах де має відсоток від покупок своїх туристів. Ці магазини дорожчі ніж інші які продають той же товар, якщо зайти у магазини поруч то можна купити значно дешевше шоколад, сир, парфуми (різниця у цінах між тим куди веде Оксана і іншим магазином у який можна зайти самостійно від 5-30 євро, в залежності від товару). 4. При проханнях зробити санітарну зупинку Оксана не рідко реагувала невдоволено, аргументуючи тим що зупинка на 5-15хв зібʼє графік і ми нічого не встигнемо. А людей які просили про таку зупинку, фамільярно висміювала. Ставлю 5зірок, тому що сайт не пропускає відгуки з низьким рейтингом. Реально оцінюю поїздку в 3 зірки.
07-10-2023 Ольга
Відчуття від подорожі дуже двоякі. 1. Володимир Гайдук, представник від фірми з яким спілкувалися, зʼясовуючи деталі поїздки, був дуже незадоволений, коли йому зауважили, що він неправильно порахував вартість - грубіянив, сказав, що можемо собі обрати іншу турфірму, якщо не влаштовує щось. 2. Обіцяні на сайті послуги та акції надавати у повному обсязі відмовились. Наприклад, надається 10% знижки на вартість туру, якщо бронювати за місяць до дня відʼїзду (надали). Також 10% знижки або 1 безкоштовна екскурсія, якщо день народження (дали екскурсію, але знижку ні - ми вибрати не могли). За місце на останньому ряді в автобусі теж пише, що мала би бути знижка, але не надали. Володимир сказав: «А ви що, хочете всі знижки і акції нараз позабирати?». Та звісно, що хочемо, бо якщо ви так пишете в себе на сайті, то маємо право. 3. ОБУРЛИВО та НЕПРИЄМНО ДО СЛІЗ!!! «Adriatic travel» не поважає та не дотримується виконання закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». З цієї подорожі я повернулась зґвалтована російською мовою - мовою запеклого нашого ворога, який приніс нам стільки біди і продовжує це робити. - Пів автобуса туристів розмовляють російською (хоча в соціумі це мало б відбуватись державною). - Якщо хтось запізнився з екскурсії, то треба було співати в мікрофон. Тому ми щодня слухали на общєпанятном «стішкі і пєсні моладасті». Наша керівник групи Оксана на це не реагувала, хоча мала б зупинити цей фарс. - Та найбільше обурило те, що з 9 екскурсоводів тільки троє вели екскурсії державною мовою. Чому я повинна розуміти і слухати мову свого ворога??? І при цьому ще платити чималі кошти? - Один з екскурсоводів був взагалі білорусом. Але наша керівник групи сказала, що він хороший, бо на нашому боці))))). Ви серйозно???? - Також була одна рускощелепна, яка в приблатньонному стилі вела екскурсію нічним Парижем. Тут ще окрема «подяка» туроператору за затемнені вікна, крізь які ми практично нічого й не побачили. - Один із днів у Парижі розпочався так: «Добрий день, я Андрій, ваш екскурсовод. Я володію українською, але буду працювати російською». Поставив перед фактом. Дядечко з виглядом безхатька, який пробіг (не пройшов/провів) екскурсію. Та ще й запалив собі при цьому цигарку. Нема слів…. - На початку поїздки керівник групи поставила нас перед фактом, що деякі екскурсоводи будуть російськомовні. Саме це було відмовкою на наші зауваження в подальшому: «Ну я ж вас попередила!» А чи був у нас вибір відмовитись від поїздки вже перетнувши кордон? Звісно, що ні. Окрема повага екскурсоводам, які колись вели екскурсії російською, а тепер перейшли на українську. Вони чудові! Щиро дякуємо пані Наталії - екскурсоводу в Празі. Це було супер! Тому, «Adriatic travel”, вам є над чим попрацювати! Більше з вами нікуди не поїду.
28-08-2023 Забеліна Надія
Дякую Мар'яні,водіям,туристам(особливо з Бердічева) за організовану,насичену,веселу подорож!
09-06-2023 Тетяна
Добрий день , загалом сподобалось .Є багато плюсів але і є багато мінусів☺️ З плюсів : хороший керівник групи , чисті готелі , смачні сніданки . Гарна можливість для тих хто хоче побачити багато країн за такий період .???? З мінусів : пізнє заселення в готель і ранній підйом , часу виспатись не було ,хіба для тих людей які досипали в автобусі ., Не вистачало інтернету в автобусі , і мало вільного часу в турі , якщо брати всі екскурсії тоді часу взагалі немає на прогулянку самим , так як ми не брали всі то ми ще трохи погуляли а девкого не було часу на це , а хотілося б більше погуляти , спробувати кухню країн , сходити на покупки ….???? також автобус робив зупинки рідко і тільки на заправках , ціни на заправках дорогі і краще б були зупинки біля якогось фастфуду де і туалет безплатний і швидко поїсти можна
30-04-2023 Анастасія
Всім привіт. Залишаю відгук для тих, хто ще сумнівається, чи варто обрати саме цю туркомпанію! Однозначно ТАК! Повернулися сьогодні з 7 денного туру (Берлін, Париж, Амстердам, Польща та інші міста) і це було класно! Дякую організаторам за таку чудову можливість швидко і не за всі кошти світу побачити ці чудові міста???? Особливо хочу відмітити нашого керівника Яну Комарунську (сподіваюся прізвище правильно зазначила). Вражаюча дівчина, просто знахідка для такої роботи: комунікативна, весела, позитивна, приємна в спілкуванні, турботлива та доброзичлива, знайде підхід до кожного! Якщо вам хочеться вражень з позитивною ноткою, то обирайте тури з цією дівчиною. Професіоналізм було видно вже з самого початку: спілкування українською мовою постійно, відповідала на всі питання. Коли перебували в готелі, то чітко надавала інформацію про вайфай, сніданок, час від'їзду, прилеглі магазинчики. Коли перебували в містах: чіткий від'їзд, де можна придбати сувеніри, де можна перекусити, що можна взяти з собою додому (те що дійсно смачне) - це круто і дуже корисно. Я дуже хвилювалася, що буде нудно. Але як я помилялася: веселі розповіді, сучасна українська музика, чудові фільми до перегляду, екскурсійна програма по телевізору перед кожним містом (коротке відео, про те що нас чекає саме в цьому місці), постійно контролювала дорогу (як об'їхати пробки, як краще заїхати, коли зручніше виїхати, щоб все встигнути), кордон ми також швидко проходили (Яна з водіями перевіряла де яка загруженість кордону, та обирали найкращий варіант). Видно що підготовка була на всі 100%. Окрема оцінка автобуса і водіїв. Я часто їжджу за кордон, і їздила на дуже різних автобусах. Сподівання на комфортабельний транспорт підтвердилися! Автобус чистий і справний. Водії дуже ввічливі, усміхнені та привітні. Завжди допомагали з багажем (а це не всі водії так прагнуть допомогти), діставали та вкладали валізи під час зупинок на ночівлю. Зупинки на туалет були кожні 2,5 -3 години, дуже зручно! Ніхто не нервував та подорож була спокійною (але ми з подругою постійно підспівували українські хіти). В кожному місті екскурсоводи нас вітали усмішкою, проявляли підтримку України. Ми цікавилися,як живуть українці в містах Європи і екскурсоводи із задоволенням нам розповідали про умови перебування (деякі навіть допомагають біженцям з початку війни). ???????? Велике дякую! Обов'язково поїдемо ще раз в подорож з вами????
27-03-2023 Володимир
Подорож, загалом, хороша. Багато вражень та інформаціїї. З недоліків- забагато локацій для таких термінів подорожі. Бажано, або зменшити перше, або збільшити друге.
27-03-2023 Марта
Тур бомбезний, організація на високому рівні, екскурсії всі суперові, хочу ще і ще поїхати разом з Адріатік!!
Онлайн калькулятор
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Обов'язкова умова
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту: [email protected]

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
Безкоштовних місць
+ 1 додаткова факультативна екскурсія запропонова туроператором
Подібні тури
«Святковий Ельзас + Баварія»
9 476 гривень
Дата від`їзду
20-12-23
Детальніше
«Неймовірна Швейцарія та Ельзас!»
13 596 гривень
Дата від`їзду
13-12-23
Детальніше
«Різдвяна Швейцарія та Ельзас!»
13 596 гривень
Дата від`їзду
13-12-23
Детальніше
«Казковими містами: Париж + Бенілюкс»
17 634 гривень
Дата від`їзду
17-12-23
Детальніше
«Барселона серце Каталонії»
17 716 гривень
Дата від`їзду
27-12-23
Детальніше
«Hola, Barcelona! Привіт, Барселона!»
23 773 гривень
Дата від`їзду
27-12-23
Детальніше
«Барселона: Шарм і Магія Міста»
20 559 гривень
Дата від`їзду
28-12-23
Детальніше
«Ірландія - смарагдовий острів!»
34 279 гривень
Дата від`їзду
24-03-24
Детальніше
«Ірландія - край Атлантики!»
43 343 гривень
Дата від`їзду
28-04-24
Детальніше
«Моя іспанська відпустка»
18 623 гривень
Дата від`їзду
01-06-24
Детальніше
«Південна красуня, красуня Іспанія»
22 743 гривень
Дата від`їзду
09-06-24
Детальніше
«Париж - місто кохання»
12 690 гривень
Дата від`їзду
17-12-23
Детальніше
«Селфі в Парижі + Берлін та Прага!»
8 652 гривень
Дата від`їзду
19-12-23
Детальніше
«Шарм Парижу та розкіш Нормандії!»
14 956 гривень
Дата від`їзду
23-12-23
Детальніше
«Різдвяна відпустка в Парижі!»
12 360 гривень
Дата від`їзду
24-12-23
Детальніше
«Еліксир кохання: Париж і Нормандія»
15 162 гривень
Дата від`їзду
28-12-23
Детальніше
«Тур від кутюр: Париж та Мілан!»
20 394 гривень
Дата від`їзду
29-12-23
Детальніше
«Під одним небом, Рим та Париж!»
15 244 гривень
Дата від`їзду
11-02-24
Детальніше
«Різдвяні ярмарки Ельзасу!»
11 866 гривень
Дата від`їзду
20-12-23
Детальніше
«Океан почуттів - Португалія!»
37 492 гривень
Дата від`їзду
26-12-23
Детальніше
«Цікавий Бенілюкс»
17 922 гривень
Дата від`їзду
24-03-24
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити