«Volim te, Hrvatska. Я кохаю тебе, Хорватія!»
Виїзд з: Львів
10 днівНічні переїзди: 2
Виїзд в тур:06.09, пятниця
Повернення з туру:15.09, неділя
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
На цей тур наразі діє акція "раннього бронювання". Бронюйте тур зі знижкою заздалегідь до дати виїзду!

Детальніше про раннє бронюванів турів на море дивіться за посиланням
Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Автобусний тур в Хорватію з відпочинком на морі

Харчування в турі: сніданки + вечері

important У турі на вас очікує:

 • Тур на 10 днів, 2 нічних переїзди, з відпочинком на морі (8 дні/7 ноч) та екскурсійною програмою. Ранній виїзд зі Львова і вечірнє прибуття до Львова (в залежності від проходження кордону)
 • В турі ми відвідаємо такі міста: Макарська, о. Хвар, Оміш, Спліт, Дубровник, Слунь (Хорватія), Егер (Угорщина)
 • Розпочинаємо нашу подорож в Хорватії, нас зустрічає Макарська Рив’єра, особливість цього місця - пляжі, які є одними з кращих в Хорватії. Тут екологічно чисте і ласкаве море, природа, незаймана цивілізацією. Відпочиваємо, купаємось в морі,  засмагаємо… Маємо можливість відвідати острів Хвар -  це один із найпрекрасніших островів світу, тут поєднуються безкрайні лавандові поля з сосновими лісами, вражає надзвичайної краси архітектура , як в справжній середземноморській казці. А ще можемо заїхати в Оміш – містечко, яке вражає своїми краєвидами, архітектурою, колись це поселення вважалося домом піратів. Можемо відвідати парк «Крка» унікальний каскадом природних водоспадів, озерами і красивими островами в центрі річки. Маємо шанс потрапити в Дубровник – місто в якому зосереджено найкраще, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, грандіозне місто-фортеця з дивовижною історією. Можемо також відвідати унікальний парк Плітвицькі озера – це справжнє природне диво світу. Незаймана, велична природа парку викликає щире захоплення мільйонів туристів. По дорозі можемо заїхати в Егер і потрапити на дегустацію молодого вина зі смачним гуляшем в невеликих винних погребах.
 • Зверніть увагу! Виїзд з курорту відбувається після виселення з готелю. Європейські правила поселення/виселення з готелю:
  - заселення в готель після 14:00
  - виселення з готелю о 10:00
 • У вартість туру також входить проживання у готелі. Сніданки + вечері включені у вартість.
 • З детальною програмою тура можете ознайомитися у розділі "Програма".
 • Враження від інших учасників туру можете переглянути в розділі "Відгуки".
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантований автобусний тур до Хорватії дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку, "відправити запит ". Якщо бажаєте придбати тур, натискайте tour_id=1166 , agent_url=/tour/volim-te-hrvatska-ya-kokhayu-tebe-khorvatiya, type=text, title="Замовити тур".

Дивіться також: 

important Вартість туру включає:

 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель Beach Hotel - Plaza (Макарська) - номери Standard
 • Харчування: сніданки і вечері
 • Екскурсії згідно програми туру
 • Страхування

important Додатково оплачується:

 • Депозит - 1 393 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) - на період воєнного стану не оплачується
  Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - 64 гривень - 85 гривень/за добу/з особи (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 85 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

important Умови по вартості на дітей:

 • При бронюванні туру  на дітей діє знижка:
 • 1 дорослий + 1 дитина (до 17 років включно) — на дитину надається знижка 5% від вартості туру
 • 2 дорослих + 1 дитина (до 11 років включно) — на дитину надається знижка 50% від вартості туру (поселення в одному номері на кушетці)
 • 2 дорослих + 2 дитини (до 11 років включно) — на 1-у дитину надається знижка — 50% від вартості туру, а на 2-гу дитину надається знижка - 2 110 гривень (одна дитина спить з батьками на ліжку, а інша на кушетці)

* при бронюванні вказувати "знижка на дітей"

Автобусний тур на море в Хорватію

important Послуги Комфорту:

 • Послуга "Місце Priority" - 633 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце в автобусі з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 13 293 гривень (доплата до вартості туру)

important Умови по оплаті!

 • На даний тур діють наступні умови по оплаті: 30% передплата та 70% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
 • При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду - здійснюється повна оплата туру в день бронювання туру!

important Умови для дітей:

 • Діти віком до 13 років включно, НЕ ОПЛАЧУЮТЬ факультативні екскурсії, якщо інше не вказано в програмі туру (Якщо в програмі туру вказана вартість для дітей - то така факультативна екскурсія оплачується по вказаній вартості). Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти та послуги трансферу оплачуються на загальних підставах.
  Дана умова не поширюється на тури для організованих груп, тури на випускний.

important Додаткові послуги

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду). Детальніше
 • Послуга "Для наречених пар" - знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 422 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.

important Важливо!

 1. Місця в автобусі розподіляються по черзі, в міру надходження заявок. Номер місця в автобусі повідомляється в підтвердженні бронювання, а також вказуються в інфолисті, який туристи отримуються за 2 дні до виїзду у турагенції.
 2. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 3. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 4. Вартість факультативних екскурсій може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Для проведення факультативної екскурсії потрібно зібрати мінімальну необхідну кількість бажаючих. Таку мінімальну кількість бажаючих повідомляє керівник групи в турі.
 5. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ ОРГАНІВ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. Туроператор не приймає претензії по затримці часу через дії третіх осіб, на яких у Туроператора немає впливу.
 6. Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;

important Додаткова інформація

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище.
 5. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 6. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 7. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 8. Корисна інформація перед початком подорожі.

Поширені запитання:

⇒ Яка вартість автобусного туру на море в Хорватію "Я кохаю тебе, Хорватія!"?
У вартість автобусного туру на 10 днів, з 2 нічними переїздами, 8 днів/7 ночі відпочинку на морі, "Я кохаю тебе, Хорватія!" від туроператора Адріатік Тревел входить: проїзд автобусом єврокласу, проживання в готелі, харчування: сніданки+вечері, супровід керівником групи протягом всього маршруту, поліс медичного страхування від нещасного випадку, відпочинок на морі в Хорватії. Автобусний тур починається зі Львова. Актуальну вартість туру дивіться в календарі виїздів на сайті.
---
⇒ Яка програма тура автобусного тура "Я кохаю тебе, Хорватія!"?
В автобусномі турі на 10 днів, з 2 нічними переїздами, "Я кохаю тебе, Хорватія!", передбачений відпочинок на морі на Макарській Рів'єрі та екскурсійна програма: Спліт, Оміш, Брела, Слунь, Дубровник. Детальну програму тура дивіться у розділі "Програма тура"
Поділитись туром:

1 День 1-й


 • 07:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
 • 07:30 - виїзд із Львова.
 • Можливість приєднатись до туру по маршруту в Стрию, Мукачево, Ужгороді.
 • Перехід кордону.

При швидкому проходженні кордону пропонуємо прогулянку по Дунаю на кораблику (дор. - 1 224 гривень, діти до 11.99 років - 633 гривень) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.

 • Нічний переїзд в Хорватію - Макарська Рив'єра.

2 День 2-й


 • Прибуття в регіон Макарська Рив’єра - один з найпопулярніших курортних регіонів Хорватії, це розвинена туристична інфраструктура, відмінні пляжі, м'який середземноморський клімат...
 • Поселення в готель.
 • Вільний час.
 • Вечеря. 
 • Ніч в готелі.

3 День 3-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Комфортну екскурсію мальовничим  узбережжям і красотами Середньої Далмації.
Екскурсія в місто Спліт ( 1 098 гривень).
Наша екскурсія почнеться зі знайомства з містом Спліт. Унікальне місто-музей, оточене стінами стародавнього палацу. Знайомство з містом дає можливість побачите міську гавань, підвальні приміщення, собор святого Дуйе, його дзвіницю і храм Юпітера. Знаменитий вестибюль - великий круглий зал з купольним склепінням, який з'єднаний з особистими спальнями імператора. Ми оглянемо нову частину міста, залізні міські ворота, стару ратушу, площу братів Радич і гору Марян, звідки відкривається прекрасний панорамний вид на місто і бухту.
Вільний час для купання.
На Вас чекають чисті пляжі, кристально-прозоре море, яскраво-бірюзова вода завдяки кварциту, поклади якого знаходяться на дні.
У вечірній час пропонуємо трансфер у м. Макарська ( 676 гривень).
Коли сонце за островами заходить у водах Адріатики та м’якими тонами на Рив’єру спускається вечір, пропонуємо відвідати центральне місто регіону – Макарська. Місто не залишить байдужим нікого: від поціновувачів старовини до любителів шопінгу, бо тут є все! Старе місто вабить вузькими вулицями з кам'яної бруківки, маленькими площами з типовою архітектурою, колоритними квітковим і фруктовим ринками. Не менш популярною серед туристів є і набережна, де розташовані модні кафе, бари і бутіки, та пришвартовано багато прогулянкових суден. Все це надає місту особливого шарму!

 • Вечеря.
 • Ніч в готелі.

4 День 4-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо:
У самому серці Хорватії знаходиться Національний парк Плітвицькі озера ( 2 068 гривень + вх. квиток) (поїздка з раннім виїздом / замість сніданку - ланчбокс у дорогу). Край падаючих озер, який ось уже яке століття об'єднує людей. У 1949 році було прийнято рішення, зберегти цей куточок світу для майбутніх поколінь, тоді Плітвицкі озера стали першим національним парком Хорватії. У 1979 році Національний парк Плітвицькі озера був доданий в список світової спадщини ЮНЕСКО. Плітвицькі озера входять в список найкрасивіших місць не тільки в Хорватії, а й усієї Європи. Незаймана, велична природа парку викликає щире захоплення мільйонів туристів.
Вечеря.

 • Ніч в готелі.

5 День 5-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо:
Трансфер в Брелу на найкрасивіший пляж Пунта Рата ( 676 гривень). Брела відома дивовижною красою природи, яка залишилася недоторканою незважаючи на розвинену інфраструктуру.
Пляж Пунта Рата з кришталево чистим морем, який американський журнал Форбс включив в список десяти найкрасивіших пляжів в світі і поставив на перше місце серед європейських пляжів. Пляж має сертифікат якості пляжів «блакитний прапор».

Вечеря.

 • Ніч в готелі.

6 День 6-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо:

Екскурсію в місто Дубровник ( 1 520 гривень, трансфер – 1 224 гривень). Дубровник – місто в якому зосереджено найкраще, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, доглянуті пляжі, затишні ресторани. Місто внесений ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини.
Основна частина цікавих пам'яток знаходиться на території Старого міста: музей мореплавання і етнографічний музей, фонтани Онофріо, акваріум, художня галерея.
У стародавньому місті, внесеному ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини,  встигли зняти деякі частини серіалу “Гра престолів”, фільми “Лукреція Борджіа” і “Робін Гуд”, а також останній епізод “Зоряних війн”. Так що шанувальникам кіномистецтва буде особливо цікаво прогулюватися по знаковим місцям улюблених шедеврів.

 • Вечеря.
 • Ніч в готелі.

7 День 7-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі
 • Пропонуємо відвідати містечко Оміш ( 676 гривень), яке є центром Рив'єри Оміш, розташованої в самому серці Далмації. Курорт розташовується біля гирла річки Цетіна, яка створює так звану Омішську ущелину. Ранньо-романський костел св.Петра, який виник близько 1000 року н.е., руїни піратської фортеці Мирабела (13 століття), бароковий костел св. Михаїла 17 століття зі скарбницею, а також «Будинок щасливої людини» - все це створює надзвичайно багату спадщину для невеликого містечка на узбережжі Адріатичного моря. Ну і не забувайте про, надзвичайної краси, пляжі. Адже тут знаходиться великий пляж з м'яким піском з річки Цетіна. Пляж вкритий піщаною мілиною та був відзначений «Блакитним прапором чистоти»
 • Ніч в готелі.

8 День 8-й


 • Сніданок.
 • Вільний день на морі.

У вільний час пропонуємо:
Пропонуємо відвідати з екскурсією перлину Боснії – Мостар ( 1 604 гривень). Найбільше і найважливіше місто Боснії , одне з найгарніших і найзатишніших міст Європи. Гарні мечеті тут межують з колоритними базарами, тендітні вулички з яскравими будівлями і звичайно ж Старий міст.

 • Вечеря.
 • Ніч в готелі.

9 День 9-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до України.

10 День 10-й


 • Перетин кордону.
 • Вечірній приїзд до Львова (залежить від проходження кордону).
Міста : Будапешт, Макарська(7 ночей), Спліт, Оміш, Брела, Слунь, Дубровник, Трогір, Мостар

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 9+1 керівник

 •  20 оплачують + 2 безкоштовно
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно

При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група більше 35-ти осіб обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій -  85 гривень/день 

important ВАЖЛИВО! Факультативні екскурсії для дітей.

Діти до 5.99 років не оплачують факультативні екскурсії в регулярних автобусних турах (за винятком вхідних квитків в об’єкти). Діти  від 6 і до 11.99 років оплачують вартість факультативів, як для дітей (дана вартість вказана в програмі туру після стандартної вартості). Якщо відсутня вартість для дітей, в такому випадку діти оплачують стандартну вартість, як для дорослих.
Важливо: не діє при виборі послуги "Сімейна подорож - знижка для дітей" 

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

16-09-2023 Олена
В першу чергу хочу відмітити керівника групи Анну. Професійна, позитивна, відповідальна! Анна дякую за незабутню подорож!!! ❤️❤️❤️ Тур дуже сподобався, і хочу сказати так : я закохалась в Хорватію! Гори, сосни, чисте, прозоре море, мов сльоза немовля! Дуже сподобалась програма туру, можливість вибирати екскурсії. Дуже зручний пляж. Чисто, малолюдно, в достатній кількості шеслонгів. Сподобався ресторан і працівники в ньому, привітливо, усміхнені, уважні. Сніданки різноманітні і вкусні, багатий вибір на любий смак. На вечерю три блюда на вибір, все смачно. Отримала задоволення від туру, масу приємних вражень і нових друзів. Єдине, що зруйнувало настрій в перший день, це те що туристіам, які подорожують самі, пропонують одне ліжко з незнайомою людиною. Прошу компанію прийняти до уваги цей факт. Туром дуже задоволена. Хочу також відмітити роботу водіїв: уважні, професійні, уважні. Дякую за прекрасний відпочинок! Бажаю компанії процвітання на туристичному ринку!
11-09-2020 Марія Олег АНдрій
Дякую за хороший відпочинок!Все на вищому рівні !Автобус комфортний ,гід проферіонал !ХРистині фітьо велике дякуЄмо за Організацію .видно ,Що Христина любить свою роБоту і своїх туриСтів! Сам тур дуже комфортний !Багато часу на морі +Можливість поїхати на екскурсії!ВразИла Брела ,природа Неймовірна!Все супер!до нової зустрічі Адріатік!
Дякуємо за Ваш відгук, нам безмежно приємно і радісно чути, що Ви задоволені і гарно відпочили. Вдячні за довіру і за те що Ви з нами. Ваші слова для нас натхнення і мотивація! З нетерпінням очікуємо нових зустрічей!
Ціна Туру
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Обов'язкова умова
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту У відповідно керівника відділу

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
+ Безкоштовних місць
Подібні тури
«Випускний по-хорватськи»
6 963 гривень
Дата від`їзду
07-06-24
Детальніше
«Ласкаві хвилі Адріатики»
23 548 гривень
Дата від`їзду
14-06-24
Детальніше
«У всій красі… Чарівна Хорватія»
26 502 гривень
Дата від`їзду
14-06-24
Детальніше
«Адріатика - світ романтики і краси»
11 816 гривень
Дата від`їзду
30-05-24
Детальніше
«Вдала ідея - відпустка в Чорногорії»
13 082 гривень
Дата від`їзду
07-06-24
Детальніше
«Морські історії в серці Чорногорії»
14 897 гривень
Дата від`їзду
07-06-24
Детальніше
«Країна гір і моря... Моя Чорногорія»
10 550 гривень
Дата від`їзду
08-06-24
Детальніше
«Вітаю, Montenegro!»
9 706 гривень
Дата від`їзду
21-06-24
Детальніше
«Відень та краса Балкан»
13 926 гривень
Дата від`їзду
25-05-24
Детальніше
«Яскрава палітра Балкан»
14 348 гривень
Дата від`їзду
25-05-24
Детальніше

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити