«Грузія: Край безмежної краси та гостинності»
Виїзд з: Львів
14 днівНічні переїзди: 1
Виїзд в тур:27.07, субота
Повернення з туру:09.08, пятниця
Дати виїздів та ціни
ПнВтСрЧтПтСбНд
Гарантовані виїзди
Гарячий тур
Діє знижка
немає виїздів
виїзд під запит
місця є
залишилось мало місць
місць немає
Ваше бронювання - це донат на ЗСУ! Разом ми підтримуємо Україну! подробиці
Увага! Якщо у вас є необхідність змінити дату тура або бажаєте поїхати в інший тур, ви можете відправити запит на заміну дати тура або перебронювати місця на інший тур своєму турагенту.

Учасники групового автобусного туру зобовязані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!

дивіться також: автобусний тур на 11 днів, 2 нічних переїзди "Вітаю, Сакартвело!"

Автобусний тур в Грузію з відвідуванням Тбілісі, Батумі, Боржомі, Кутаїсі

important У турі на вас очікує:

 • Автобусний тур на 14 днів, 1 нічний переїзд. Ранковий виїзд зі Львова і нічне прибуття до Львова (в залежності від проходження кордону).
 • Відвідуємо такі міста: Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Боржомі, Трабзон, Каппадокія, Бухарест, Брашов. Детальний маршрут тура можете переглянути в розділі "Маршрут".
 • Ласкаво просимо у захоплюючий тур до Грузії. Спочатку наш шлях буде проходити через територію Туреччини, де ми завітаємо в Стамбул, регіон Каппадокія. В Грузії ми прогуляємось вуличками Батумі, скуштуємо хачапурі по-аджарськи. Потім ми поїдемо до гірської Аджарії - це одне з найкрасивіших місць на Землі, гірським кільцем вона оточує всю південно-західну частину Грузії. Побачимо місто незвичайної краси в західній Грузії, розташоване на двох берегах річки Ріоні - Кутаїсі. У вільний час запропонуємо відвідати Каньйон Мартвілі і печеру Прометея. Звичайно ж ми ще прогуляємось по Тбілісі, а ще побачимо другий Єрусалим – де зберігається сорочка у якій бур розіп’ятий Ісус Христос! - м. Мцхета. Куди ж без грузинського вина? Пропонуємо поїхати до корпорації Кіндзмараулі -  один з найстаріших і найбільших виноробних підприємств Грузії, де можна побачити різні методи виготовлення вина, а також  спробувати деякі унікальні вина на дегустації!. А далі познайомимось з Кахетією на смак!!! Нас чекає справжній грузинський обід з колоритною грузинською кухнею, яка славиться своїми стравами, в родинному будинку кахетинського винороба. Далі нас чекає Боржомі - місто з живою водою, чудовим свіжим гірським повітрям та з геотермальними мінеральними джерелами. Дізнаєтесь про південний Форпост Грузії - Ахалцихе. На невеликому пагорбі, біля самого берега тихої річки Поцхові, височіє головна визначна пам'ятка міста Ахалцихе - старовинна кам'яна фортеця Рабат.
 • Зверніть увагу! У вартість туру включено 5 екскурсій по містах: Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Тбілісі та Боржомі.
 • У вартісь туру входить проживання у готелях. Сніданки включені у вартість.
 • З детальною програмою туру ви можете ознайомитися в розділі "Програма туру".
 • Враження від туру інших учасників можете переглянути в розділі "Відгуки".
 • Фотографії, відео, відгуки можете подивитися в соцмережах: instagramfacebooktelegram.
 • Графік виїздів, та інформацію про гарантовані автобусні тури до Грузії дивіться в календарі на сайті. Якщо у вас виникли запитання, ви можете проконсультуватися з менеджером: натискайте на кнопку "відправити запит". Якщо бажаєте придбати тур, натискайте tour_id=1543 , agent_url=/tour/gruziya-kray-bezmezhnoi-krasy-ta-gostynnosti, type=text, title="Замовити тур".

important Вартість туру включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування - сніданки
 • 5 оглядових екскурсій по містах: Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Тбілісі та Боржомі
 • Страхування

important Додатково оплачується:

 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax - від 3€ до 7€ (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 2€/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

important Послуги комфорту:

 • Послуга "Місце Priority" - 20€/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга "Одномісне розміщення" - 300€ (доплата до вартості туру)

important Додаткові послуги

 • Послуга "Страхування від невиїзду" - 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду). Детальніше
 • Послуга "Останній ряд" - знижка 10€ від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга "Для наречених пар" - знижка 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга "Додаткове вільне місце біля себе" - 75% до вартості туру.
 • Послуга "Подарунок на день народження". Якщо ви вирішили відправитися в подорож з «Adriatic Travel» у свій день народження - надаємо  можливість обрати подарунок. Це може бути:
  - 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі (наприклад, трансфер та ін.). Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи і ви обираєте з запропонованого переліку послуг/екскурсій свій подарунок. Зверніть увагу! Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп;
  або
  - знижка 10% від вартості туру до дня народження. Скористатися знижкою можна, якщо ваш день народження буде в турі. (Знижка надається за умови наявності акційних місць в турі, на бажану дату виїзду)
 • Послуга "Організованим групам" від 5 до 35 осіб. Детальні умови по отриманню знижок для організованих груп дивіться у розділі: організованим групам
  При бронюванні групи до 30 осіб обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія запропонована туроператором.
  Для групи від 30 осіб обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії запропоновані туроператором.
  Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит - детальні умови
 • Послуга "Сімейна подорож" - знижки для дітей* (дана послуга не розповсюджується на бронювання туристичних послуг для організованих груп):
  Детальні умови по знижках на дітей дивіться у розділі: акції

important Важливо!

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах! На час дії воєнного стану депозити скасовані. В деяких турах діють обов'язкові екскурсії.
  Депозит (або екскурсія) є обов'язковими при бронюванні туру по акційній вартості. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Сума депозиту (або вартість обов'язкової екскурсії) вказана в умовах туру та вноситься (оплачується) під час бронювання туру. Якщо ви не скористалися депозитом під час туру або не використали не всю суму внесеного депозиту  - залишок коштів депозиту НЕ повертається.
 2. Місця в автобусі розподіляються по черзі, в міру надходження заявок, і вказуються в інфолисті, який туристи отримуються за 2 дні до виїзду у турагенції.
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята та інші святкові дати.
 6. Вартість факультативних екскурсій може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Для проведення факультативної екскурсії потрібно зібрати мінімальну необхідну кількість бажаючих. Таку мінімальну кількість бажаючих повідомляє керівник групи в турі.
 7. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ ОРГАНІВ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ. Туроператор не приймає претензії по затримці часу через дії третіх осіб, на яких у Туроператора немає впливу.
 8. Учасники групового автобусного туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно програми туру!
- З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний закордонний паспорт;
- В автобусному турі не виділено багато часу на обіди та вечері через насичену програму. Просимо розраховувати на нетривалі перекуси в закладах харчування;
- Програма автобусного туру передбачає пізні заселення в готелі та ранні виїзди з готелей, з метою побачити та відвідати більше цікавих локацій.

important Додаткова інформація

 1. При бронюванні туру через турагента просимо підписати договір на туристичне обслуговування або отримати та ознайомитися з умовами публічної оферти.
  Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру за ініціативи туриста, останній зобов'язаний сплатити штрафні санкції туроператору. Правила, умови ануляції та штрафні санкції вказані за посиланням.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальною інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2 дні до початку туру.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристичних послуг, для туристів, які подорожують наодинці, можливе розміщення в номерах готелей такої категорії: DBL/TRPL/QUAD (двомісний/тримісний/чотиримісний). В разі відсутності можливості підселення туриста в номери категорії DBL/TRPL/QUAD, туристу буде запропоновано розміщення в номер категорії: SNGL (одномісний номер). Вартість розміщення в одномісний номер вказана вище.
 5. Перевірити своє бронювання ви можете за посиланням.
 6. Відповіді на найпоширеніші запитання по груповим автобусним турам можете знайти за посиланням.
 7. З правилами проведення групових автобусних турів можете ознайомитися за посиланням.
 8. Корисна інформація перед початком подорожі.
Поділитись туром:

 День 1-й


 • 07:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
 • 07:30 - виїзд зі Львова.
 • Можлива підсадка на автобус в: Стрий, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці.
 • Перетин кордону.
 • Поселення в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

 День 2-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Стамбулу.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Вечірня прогулянка по Босфору» (дорослий, з алкоголем - 55€  і дитячий до 13.99 - 45€). На кораблику у світлі вечірніх вогнів перед нами відкриється величний Стамбул.
У Туреччині проживає дуже багато народностей, і кожна з них славиться своїми традиціями. Ви побачите національні танці жителів Чорноморського, середземноморського і Егейського узбережжя, а також кавказькі танці, танець живота і барвисті обряди турецького весілля. Крім того, перед вами виступлять дервіші, що досягають почуття неймовірного духовного піднесення через ритмічне Кружляння. Вам надовго запам'ятаються їх яскраве біле вбрання, високі шапки і неймовірна енергія в залі і на сцені, яка народжується під час танцю. Крім чудової розважальної програми, на кораблі вам буде запропоновано вечерю по системі a la carte і напої місцевого виробництва. Обов'язково спробуйте знаменитий «раки», що має в країні практично священний статус.
Пропонуємо пішохідну екскурсію «Шарм нічного Стамбулу» (24€). Мабуть, кожне місто у вечірній час не тільки міняє свій наряд у світлі кольорових вогнів, а й проявляє характер. Шарм нічного Стамбулу не можливо сплутати з жодним іншим містом. Величний та контрастний вдень, вночі Стамбул відкривається з нової сторони… На екскурсії ми побуваємо на площі Таксім, що вважається серцем сучасного Стамбула. Від неї відходить вулиця Істікляль – головна та найпопулярніша пішохідна вулиця міста, що не буває пустою в будь-яку пору року та доби. Тут знаходяться модні ресторани та бари, бутики відомих марок та популярні нічні клуби, саме по ній курсує яскравий червоний трамвайчик, або, як його ще називають, Nostalgic Tram. По Істікляль ми направимось в сторону бухти Золотий Ріг та кварталу Галата, де над вечірнім містом височіє найвища точка Стамбула і одна з найстаріших його пам’яток – Галатська вежа. І на завершення завітаємо район Каракей, з його численними вуличками, креативними кафе і барами, що є популярним серед стамбульської молоді.

 • Поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 3-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Запрошуємо на оглядову екскурсії по Стамбулу (у вартості туру).
Загадковий і величний, галасливий і казково красивий, Стамбул - це міст між Європою і Азією, між традиційним Сходом і сучасним Заходом. За всю свою багату історію він встиг змінити кілька імен і побувати столицею чотирьох імперій: Римської та Візантійської, Османської та Латинської. Під час нашої екскурсії ми познайомимося з цим чудовим містом і побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Палац Топкапи (20€ + вх. квиток) - є найбільшим і найстарішим палацом у світі, що зберігся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста, звідки відкривається чудовий краєвид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу. 

Екскурсія районом Balat (20€). Наступним нашим відкриттям в Стамбулі стане район Balat - найстаріший з чинних зараз районів міста. Найменування «балата» сягає корінням латинської мови - "palatium" і в перекладі означає «палац», на честь Влахернського палацу візантійської епохи, який колись знаходився неподалік. Район має багату історію, де періоди розквіту та занепаду, змінюючи один одного, сформували його унікальний сьогоднішній вигляд. Балат – це нестандартна архітектура, різноколірні будинки, атмосферні кафе та цікаві фотолокації, це місце контрастів та натхнення, яке неодмінно варто побачити.  

 • Нічний переїзд до Грузії.

 День 4-й


Грузія - це країна, яка вразливо переплітає старовинну культуру та природну красу, зачаровуючи кожну душу, що крокує на її гостинну землю. Величні гірські ланцюги, засніжені вершини, виноградники і сонячні пагорби створюють барвистий пейзаж, який розкривається перед очима подорожуючих. Архітектурні шедеври, такі як церкви і монастирі, вишукані міста, вуличні базари та гостинність місцевих жителів створюють непередаваний дух Грузії. Країна також славиться смачною грузинською кухнею, де хачапурі, хінкалі та вино "сапераві" роблять кулінарні враження. Грузія - це місце, де історія та сучасність зливаються в захоплюючому танці, створюючи непередаваний емоційний досвід для кожного подорожуючого.

 • Прибуття до Грузії.
 • Поселення в готель.

Відпочиваємо від дороги та розпочинаємо перші кроки в дослідженні Грузії. Наше знайомство з цією «смачною» країною розпочнетсья з м. Батумі.

Оглядова екскурсія «Перше враження про Батумі» (у вартості туру).
Тут тісно переплелися блиск і простота, нове й автентичне, західне та східне. Давайте разом спробуємо розплутати цей клубок і роздивитись справжній Батумі - такий, яким його знають місцеві жителі.  Пройдемо по розкішній вулиці Руставелі і затишному турецькому кварталу, доторкнемось до повсякденного життя молодих та поважних батумців, зазирнемо в старі дворики і відшукаємо найсмачніші хачапурі по-аджарський. Залишимо осторонь монотонні факти й дати - ми вирушаємо туди, де живе душа Батумі!
На вечір пропонуємо гастро-екскурсію -вечерю, бо яка ж Грузія без вина чи хачапурь по-аджарськи (30€).

 • Повернення в готель.
 • Ніч в готелі.

 День 5-й


 • Сніданок.
 • Вільний день в Батумі.

Сьогодні ми насолоджуємося цим містом сповна!

У вільний час пропонуємо факультативну екскурсію:
Екскурсія «Знайомтесь - неперевершена гірська Аджарія!» (37€, у вартості обід). Гірська Аджарія - це одне з найкрасивіших місць на Землі, гірським кільцем вона оточує всю південно-західну частину Грузії. По дорозі ми побачимо чудові гірські ліси, найдовшу річку Аджарії - Аджарісцкалі, і звичайно арковий міст в Махунцеті. Гірської свіжості поїздці додасть Водоспад Махунцеті - найкрасивіший і найвищий водоспад у всій Аджарії. Температура води близько +16 градусів, так що, охочі можуть «освіжитися» в цьому мальовничому місці! Також відвідаємо Селище Сарпі – де знаходиться пам’ятник та водоспад Андрія Первозванного, просвітителя грузинського народу.
Екскурсія у фортецю Гоніо. Про яку вперше згадується ще в Греко-римських літописах, але свій нинішній вигляд фортеця придбала в XVI столітті, при турках. Тут знаходиться могила Апостола Матвія, одного з дванадцяти апостолів.
І яка екскурсія без обіду! Аджарський винний дім, який був заснований в стилі Шато у 2010 році на основі руїн 18-вікового винного заводу, запросить нас на маленьку екскурсію по заводу та  дегустацію 5 сортів найкращих грузинських вин, серед яких гордість Кедского регіону – рожеве сухе вино – Porto-Franco. 
Також самостійно у вільний час рекомендуємо відвідати канатну дорогу - «Арго», що є до того ж однією з найтриваліших в Грузії. Незалежно від сезону, тут завжди можна побачити туристів, охочих оглянути курорт з висоти пташиного польоту. Більшість рекомендують кататися на канаті ввечері, а то і вночі, коли вмикають підсвітку і місто стає схожим на сучасний мегаполіс, що переливається тисячами вогнів. Ми ж вважаємо, що на його верхньому майданчику однаково красиво і цікаво в будь-який час доби.

 • Ніч в готелі.

 День 6-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Кутаїсті.

Сьогодні ми продовжуємо наше знайомство з Грузією та віправлємося в м. Кутаїсі – це захоплююче місто в Західній Грузії з багатою історією та культурним спадком. Воно славиться своєю архітектурною красою, включаючи церкву Баграта та Гелатський монастир, обидва внесені в список світової спадщини ЮНЕСКО. Місто також славиться гостинністю та смачною грузинською кухнею, включаючи відомий сорт вина "Кутаїсі". Кутаїсі - це місце, де історія та сучасність зливаються в неповторний культурний досвід.

Оглядова екскурсія по м. Кутаїсі (у вартості туру) - місто незвичайної краси в західній Грузії, розташований на двох берегах річки Ріоні. Свою історичну назву місто отримало від слова «куат», що перекладається з древнегрузинского як «кам'янистий» і характеризує розташування міста на крутий скелястій місцевості. Приїжджаючи до Грузії на відпочинок в Кутаїсі, ви не тільки потрапляєте в старовинний південне місто, ви потрапляєте в куточок давньої історії цієї гостинної країни. Кутаїсі є одним з найдавніших міст світу. Перші пам'ятки, які підтверджують його існування, відносяться до VI століття до нашої ери.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Каньйон Мартвілі і печера Прометея (26€ + вх. квиток). Ми відвідаємо загадковий Каньйон Мартвілі, який перебуває у списку 10 пріоритетних місцевостей Грузії. На човнах зможемо заплисти досить глибоко в каньйон і своїми очима побачити дивовижну красу тутешньої природи. Ви розглянете Царську купальню з прозорою бірюзовою водою, яка ніколи не нагрівається. Корінні жителі називають це місце «царська купальня сім'ї Дадіани». Каньйон Мартвілі цікавий не тільки чудовими видами, а й знахідками археологів: в каньйоні і його околицях були знайдені скам'янілі кістки стародавніх тварин, відбитки лап динозаврів і сліди оселі первісної печерної людини. Мартвільскій каньйон можна оглянути, взявши на прокат човен, або з дерев'яного моста, звідки відкривається вид на каньйон зверху.

Печера Прометея - справжнє царство сталактитів й сталагмітів, підсвічених яскравими квітами. Такої краси ви не зустрінете більше ніде! Ви зможете прогулятися по печері пішки (1,5 км) або проплисти під її склепіннями на човні.
Монастирі Гелати і Моцамета (21€/16€) - це захоплююча подорож в історію та культуру цієї чарівної країни. Монастир Гелаті розташований в заповідній зоні Кутаїсі і є частиною списку світової спадщини ЮНЕСКО. Він був заснований у 12 столітті і служив як важливий центр грузинського релігійного та культурного життя. Монастир виділяється своєю вражаючою архітектурою, величними церквами та фресками, що вражають своєю деталізацією. Моцамета - це інший важливий релігійний комплекс, розташований в скелях вище річки Тсхалцха. Монастир Моцамета славиться своєю приголомшливою природною красою і справжньою духовною аурою. Його походження пов'язане зі згадками 6 століття, і він став важливим місцем для поклоніння та медитації. Під час екскурсії ви матимете можливість насолодитися неймовірними пейзажами гірських регіонів Грузії, де розташовані ці монастирі. Ви дізнаєтеся про релігійні історії, пов'язані з цими місцями, і зможете спостерігати за ритуалами і обрядами, що відбуваються тут. Захоплююча екскурсія до монастирів Гелаті і Моцамета подарує вам незабутні враження від історії, культури і неперевершеної природної краси Грузії.

 • Поселення в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

 День 7-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Сьогодні на нас очікує столиця цієї дивовижної країни - Тбілісі!

Оглядова екскурсія по Тбілісі (у вартості туру) - столиця, найбільше місто, а також адміністративний, культурний, науковий і духовний центр Грузії. Місто, що раніше звалося Тифліс, давно перевалило за свій 1500-тисячолітній ювілей, але все також молодою душею й привабливе. У перекладі з грузинської назви звучить як «тепле джерело», й воно справді зустрічає гостей душевно і радо. Місто класики і модерну, стародавніх стін та веж, блискучих висоток хмарочосів. Тбілісі - справжній хамелеон.
У вільний час пропонуємо факультативну екскурсію:
Колиску грузинської релігії – м. Мцхета (25€/20€). Другий Єрусалим – де зберігається сорочка у якій бур розіп’ятий Ісус Христос! Давня столиця Грузії зі своїм знаменитим монастирем Джварі - справжнім символом становлення християнства на грузинській землі. Варто зазначити, що історичні пам'ятники Мцхета входять до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ще один центр тяжіння в цьому місті Собор Светіцховелі - один з головних соборів грузинської Православної церкви.

Сучасний храм зведений на місці першої християнської церкви в Грузії (IV ст.). Яка своєю чергою, зводилася над могилою Св. Сидонії, яку тут поховано загорнутою в хітон Ісуса Христа.

 • Переїзд в готель.
 • Ніч в готелі.

8 День 8-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Вільний день в Тбілісі.

У вільний час пропонуємо факультативну екскурсію:
«Прекрасна Кахетія» (39€, у вартості обід). Сьогодні ми відвідаємо одне з найромантичніших міст Грузії – Сігнагі. Його заснував у XVIII столітті грузинський цар Іраклій II, а назва пішла від перського слова «неприступний». Сігнагі розташоване на височині серед Алазанської Долини, де роблять знамениті грузинські вина. Ми помилуємося видами на фортечну стіну і сторожові вежі, які захищали місто протягом століть, і на дивовижної краси з засніженими вершинами Кавказькі гори. У Сігнагі, в місцевому музеї знаходиться експозиція картин відомого грузинського художника Ніко Піросмані (вхід платний).
Сігнагі - це Бренд Грузії! «Містом закоханих» його називають тому, що на одній з головних площ міста розташований ЗАГС, що працює цілодобово. А не занудьгувати вам допоможуть знамениті кахетинські вина власного приготування: Сапераві і Кіндзмараулі, Ркацителі, Мцване... Які тут можна покуштувати в будь-якому кафе і ресторані. Якість завжди на вищому рівні! Також ми відвідаємо Монастирський і єпископальний комплекс Святого Георгія в містечку Бодбе - це загальнонаціональна грузинська святиня. Тут в кафедральному соборі Святого Георгія покояться останки рівноапостольської Ніно Каппадокійської - великої хрестительки Грузії - передвісниці християнської епохи. 
Також матимемо змогу відвідати винзавод корпорації Кінзмараулі -  один з найстаріших і найбільших виноробних підприємств Грузії, де можна побачити різні методи виготовлення вина, а також  спробувати деякі унікальні вина на дегустації!
А далі познайомимось з Кахетією на смак!!! Нас чекає справжній грузинський обід з колоритною грузинською кухнею, яка славиться своїми стравами, в родинному будинку кахетинського винороба.

 • Переїзд в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

9 День 9-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Боржомі.

Екскурсія по м. Боржомі (у вартості туру).
Місто з живою водою, чудовим свіжим гірським повітрям та з геотермальними мінеральними джерелами. Його зручне розташування в красивих горах Малого Кавказу цілий рік дарує можливість насолодитись казковим пейзажам, відпочити та оздоровитися.
У вільний час пропонуємо факультативну екскурсію:
Ахалцихе - Південний Форпост Грузії (34€ + вх. квиток). На невеликому пагорбі, біля самого берега тихої річки Поцхові, височіє головна визначна пам'ятка міста Ахалцихе - старовинна кам'яна фортеця Рабат. Її назва походить з арабської мови і означає «укріплене місце». Побудована фортеця в XIII столітті, тому побачила чимало на своєму віку,  неодноразово руйнувалася, часто перебувала в облозі, і в підсумку ввібрала в себе сліди різних культур і релігій. У 2012 році тут пройшла масштабна реконструкція, після якої фортеця Рабат в Ахалцихе постала містом в місті. При цьому вона стала не тільки історичною пам'яткою, а й справжнім культурним центром міста. У стінах фортеці розташовані церква, мечеть, синагога, невеликий парк, історичний музей, різні магазини, готель і навіть ЗАГС. 

Завершуючи цей незабутній тур по Грузії, важко не відчувати глибоку приязнь до цієї захоплюючої країни. Грузія - це місце, де кожен куток приносить враження, де історія, культура та природа поєднуються в єдину симфонію. Наша подорож дарувала нам не лише видатні архітектурні скарби, неймовірні кулінарні смаколики та духовне вдохновіння, але й найцінніший скарб - спогади про гостинних грузинів та мальовничі пейзажі. Нехай цей досвід залишиться в наших серцях назавжди, і ми з нетерпінням чекаємо на нашу наступну зустріч з цією чарівною країною. Грузія, ми повернемося!

 • Переїзд в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

10 День 10-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсіїна вибір:
Запрошуємо на оглядову екскурсію по м. Трабзон
(17€/12€) - це місто, що буквально зачаровує своєю красою. Розташоване на березі Чорного моря, воно об'єднує в собі природну велич і культурний багатство. Чистий морський бриз, гірські ліси і величні гори створюють неперевершену атмосферу спокою та захоплення. Трабзон також вражає своєю історією, вулицями, де відчувається старовинна аура, і гостинністю місцевих мешканців. І, звісно, ви не можете не скуштувати смачність місцевої кухні, де основними героями є свіжа риба та страви з місцевих продуктів. Трабзон - це справжнє відкриття для серця і душі, місце, де природа і культура зливаються в неперевершеному танці емоцій.

Монастир Панагія Зуміла (20€/15€) - це духовна перлина розташована на кращих природних локаціях Греції. Монастир розміщений на вершині величезного вапнякового стовбура і буквально висить над прірвою. Зараз він обіймає кілька будівель, включаючи монастирський храм, старовинні монастирські келії і каплиці. Відвідати Панагію Зуміла - це не тільки духовний досвід, але і неймовірне подорож у часі і природну красу. Сама споруда монастиря вражає своєю архітектурою і розташуванням на скелі, з якої відкриваються захоплюючі види на гори і море. Монастир Панагія Зуміла також славиться своєю релігійною значущістю і іконами. Він приваблює численних паломників і туристів, які шукають духовне вдохновіння і неперевершену красу природи. Відвідавши цей монастир, ви переживете духовну глибину і захоплення від прекрасної грецької архітектури, яка зливається з природним дивом цього місця.

 • Переїзд в транзитний готель.
 • Ніч в готелі.

11 День 11-й


Неймовірні відчуття Вам подарує політ на повітряній кулі. З висоти пташиного польоту, у всій красі перед вами відкриються неземні пейзажі Каппадокії. Ви пронесетеся над «чарівними димоходами» і висіченими в скелях будинками,  та зустрінете схід сонця над казковими долинами.

Вартість на польоти на кулі:

• від 200€ до 350€

 • Сніданок.
 • Вільний день.

У вільний час пропонуємо вам зробити низку дивовижних відкриттів, познайомитись з чудовим краєм Каппадокії на екскурсії «Grand Cappadocia» (36€ + вх. квиток). Цей регіон Туреччини це щось особливе. Прогулянка по ландшафтам незвичайних кольорів. Скелі, немов бджолиний вулик, поцятковані ходами, колись були будинком, колись фортецею. Місто Гереме-серце Кападокії, скеля-фортеця Учхисар - невимовний зразок гнучкості людського мислення, Долина любові - символ всього регіону…і ще багато цікавого. Гарантуємо, ви не пошкодуєте!
Турецька ніч в Каппадокії (46€) - традиційне шоу з вечерею та місцевим вином! У прекрасній містичной атмосфері Каппадокії, яка гріє душу людей, розпалює уяву та надихає, через музику, різні види танцю, шоу програму та місцеву кухню перед нами відкривається справжня Туреччина. Адже є речі красномовніші за слова, те що можна лише відчути...
Екскурсії в Каппадокії можуть включати катання на квадроциклах, де ви проїдете через унікальні формації скель та буде можливість насолодитись красивими пейзажами. Або ж ви зможете здійснити катання на конях, щоб побачити з іншого ракурсу красу долин і скель Каппадокії. Нарешті, ви можете відправитись на захоплююча сафарі на джипах, де ви проїдете через сувору пустелю та відвідаєте місцеву ферму. Ці екскурсії стануть незабутніми пригодами для будь-якого туриста, який любить активний відпочинок та природу.
Пропонуємо відвідати вечірній Гереме (15€) – туристичний центр Каппадокії і одне з найпопулярніших серед туристів міст регіону. Тут є все чим славиться Каппадокія: печерні жилі будинки та історичні пам’ятки, прекрасні долини та скали причудливих форм… Все це у поєднанні з світлом вечірніх вогнів створює неповторну казково–містичну атмосферу. Запрошуємо насолодитись цим чудом з оглядового майданчика!

• Поїздка на квадроциклах - 40€/особа
• Прогулянка на конях - 50€/особа
• Джип-сафарі - 40€/особа

 • Ніч в готелі.

12 День 12-й


На світанку, коли в небо здіймаються сотні різнокольорових повітряних куль і все довкола купається у ніжних променях ранкового сонця, Каппадокія стає мабуть найромантичнішим місцем на Землі. Ці види не залишать байдужим нікого, а кращого інстаграм місця годі і шукати!
Пропонуємо зустріти світанок на оглядовому майданчику або відомій фото локації (трансфер 15€).

 • Виселення з готелю.
 • Вільний час.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсіїна вибір:
Трансфер в торговий центр міста Невшехір – столиці Каппадокії (15€).
Екскурсія «Життя під землею» (26€). Каппадокія – це регіон, який не перестає дивувати! Тут можна, прогулюючись, вивчати місцеві красоти, що створила природа та людина, або піднятись в небо на повітряній кулі та насолодитись неземними ландшафтами з висоти пташиного польоту, або… спуститись під землю і побачити цілі підземні міста! Комплекс з понад 30 підземних міст, більшість з яких ще не досліджена, до сьогодні  зберігає загадки минулих тисячоліть. Вважається що підземні міста в Каппадокії появились не пізніше 5 ст. до н.е., згодом розширялися та углиблялись, та могли вміщати десятки тисяч мешканців. Хто і навіщо їх будував? Як підтримувалось життя протягом довгого часу під землею? Як відбувалась комунікація та які закони діяли? Все це та багато іншого Ви дізнаєтесь на екскурсії та побачите на власні очі рукотворне чудо.

 • Виїзд з Каппадокії.
 • Переїзд до Стамбула.
 • Пізнє поселення в  готель.
 • Ніч в готелі. 

13 День 13-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.
 • Переїзд до Брашова.

По дорозі пропонуємо факультативно оглядову екскурсію по м. Бухарест (20€/15€) - головне румунське місто і культурний центр країни. Він приваблює туристів багатою історією, колоритною атмосферою і незвичайними пам'ятками - тут є своя Тріумфальна арка і найбільший будинок Парламенту у світі. А головна дивина - це Старий Бухарест з його вузькими вуличками, церквами та історичними пам'ятками. Серце міста - історичний район Ліпскані з однойменної пішохідною вулицею. Раніше це був ремісничо-торговий, а зараз найпрестижніший квартал міста - улюблена зона відпочинку туристів і городян. Саме звідси ми і почнемо знайомство зі столицею Румунії.

 • Поселення в готель.
 • Ніч в готелі.

14 День 14-й


 • Сніданок.
 • Виселення з готелю.

Трансільванія - історична область Румунії на північному заході країни. Величезне гірське плато, що нагадує за формою підкову, яке огороджене грядою Східних і Південних Карпат. Це край скелястих вершин і пологих лісистих схилів, садів і виноградників, старовинних замків і скромних сільських будинків, де для гостя в підвалі неодмінно знайдеться запас міцної сливовиці.

У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Оглядова екскурсія по Брашові (16€). Тут знаходяться порослі лісом гори, похмурі готичні церкви і неприступні замки. Старий центр міста затиснутий горами у вузькій долині, в ньому збереглися всі атрибути середньовічного міста - це і будинки з черепичними дахами, і вузькі вулички, і приголомшливі види з навколишніх гір. Оточений горами Брашов (раніше його так само називали - Кронштадт) входить в десятку найбільших міст Румунії, але на вигляд ніколи не скажеш, що тут живе більш як 275 тисяч осіб. Низькоповерхова забудова, великий старий центр, затишні, викладені бруківкою, площі - сам мимоволі сповільнюєшся і розслабляєшся.

Пропонуємо відвідати екскурсію «Легенди та замки Трансільванії» (дор. - 31€, діти до 13.99 років - 15€  + вх. квиток) Оповиті містикою та легендами в серці карпатських гір заховались неймовірної краси середньовічні замки. "Замок Дракули" Середньовічний замок Бран, який згідно з легендою вважається резиденцією самого графа Дракули. Характерна риса даного замку полягає в тому, що всередині величезна кількість лабіринтів, коридорів, просторих залів і невеликих кімнат, які перетинаються між собою. На подвір'ї замку можна знайти старовинний колодязь, який згідно з давнім легендам є єдиним входом в таємні підземні приміщення. Далі по маршруту нас чекатиме Замок Пелеш - літня резиденція румунських королів яка, поєднує у собі італійську елегантність та естетику німецького неоренесансу. З першого погляду важко повірити, що в цьому замку 160 кімнат. Екскурсія ним нагадуватиме вам маленьку подорож, тут є кімнати в турецькому, англійському, французькому та іспанському стилі. Також ми відвідаємо замок-привид Кантакузіно. Побудований в 1904 році, практично так і не служив своїм власникам по призначенню. Навколо замку ми побачимо неймовірні каскадні парки, водоспади, фонтани, а з терас замку відкривається захопливий вид на гірський масив Бучедж.

 • Переїзд до України.
 • Перетин кордону.
 • Нічне прибуття до Львова.
Міста : Стамбул, Батумі, Кутаїсі, Тбілісі, Мцхета, Сігнагі, Боржомі, Трабзон, Каппадокія, Бухарест, Брашов

important ВАЖЛИВО! Для організованих туристичних груп. 

Шановні колеги! При бронюванні від 10 осіб і більше, від однієї агенції на один тур і дату, дана заявка вважатиметься груповою, і на неї поширюються умови бронювання для груп.

1. Категорія група (організована група), рахується кількість осіб 5+1 керівник

 •  5 оплачують + 1 оплачує 50% (без обов'язкової додаткової факультативної екскурсії)
 •  9 оплачують + 1 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  20 оплачують + 2 безкоштовно (обов'язкова 1 додаткова факультативна екскурсія)
 •  30 оплачують + 3 безкоштовно (обов'язкові 2 додаткові факультативні екскурсії)

Увага! Для груп більш як 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту своєму куратору.

2. При бронюванні групи 5+1 факультативні екскурсії керівник оплачує у розмірі 50% при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки в об'єкти та трансфери якщо такі є.
При бронюванні групи 10+1, 20+2, 30+3 факультативні екскурсії керівник не оплачує, при умові що всі учасники групи відвідують ці екскурсії. Керівник оплачує вхідні квитки  в об'єкти та трансфери якщо такі є.

3. Група обов'язково сплачує додатково за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій -  2€/день 

important Для організованих груп, які бажають бронювати без обов'язкових екскурсій.

1. Бронювання по стандартній вартості.
2. Не отримують безкоштовних місць.
3. Не отримують безкоштовних екскурсій для особи, яка організовує групу.

Максимальна кількість осіб в групі до 10 осіб.
При більш як 11 осіб, чинності набирають умови бронювання лише з обов’язковою екскурсією.

important Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми 20!

Дізнатися вартість туру
Вартість для туриста
Вартість для груп
Ціна Туру
Калькулятор туру знаходиться У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Знижки та Акції
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги

Увага! Для груп більше 35 осіб, необхідно писати індивідуальний запит на пошту У відповідно керівника відділу

Дата виїзду
Кількість дорослих
Кількість дітей до 12.99 років
+ Безкоштовних місць
В цьому розділі ви можете переглянути актуальні акції від Туроператора Адріатік Тревел

Актуальні акції на автобусні тури Адріатік Тревел

Увага! знижки по різних акціях не сумують в одному турі

кількість акційних місць в турі обмежена

Акції не розповсюджуються на бронювання груп туристів. Умови бронювання туристичних груп дивіться у розділі організованим групам

Акція «Студентський квиток»

Знижка 10% для студентів на екскурсійні тури (на тури з відпочинком на морі не розповсюджується)

 *при бронюванні обовязково прописати знижку

--------

Акція «Цінопад турів»

В період з 01.07.24 по 31.07.24 бронюйте автобусні тури з виїздом у листопаді та отримуйте знижку 30%!
Всі тури у листопаді дивіться за посиланням
При бронюванні вказати назву акціі в коментарях - цінопад турів

--------

Сімейна акція

 *при бронюванні обовязково прописати знижку

 

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні за 30 днів або більше до виїзду

Умови акції раннього бронювання: на всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні за 30 днів до дати виїзду або більше, надається знижка по акції раннього бронювання.

Дорослі: отримують знижку 10% від вартості туру вказаного на сайті

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 15% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 10%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 10% + 15%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 10% + 15% + 10%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 10% + 15% + 10% + 10%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15% + 10%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 10% + 10% + 15% + 10% + 10%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані! 

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні туру від 29 до 8 днів до виїзду

На всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні від 29 до 8 днів до дати виїзду, надається знижка:

Дорослі: отримують знижку 5% від вартості туру вказаного на сайті

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 10% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 5%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 5% + 10%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 10% + 5%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 10% + 5% + 5%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10% + 5%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 10% + 5% + 5%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані!

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

Знижки на екскурсійні тури при бронюванні туру від 1 до 7 днів до виїзду

На всі екскурсійні автобусні тури (окрім автобусних турів з відпочинком на морі) при бронюванні від 1 до 7 днів до дати виїзду, надається знижка:

Дорослі: не отримують знижку 

Діти: на дітей віком до 13 років включно поширюється знижка у розмірі 5% від вартості туру, вказаного на сайті. На другу та третю дитину надається знижка 5%. Також надається знижка на факультативні екскурсії у турі, які відвідує дорослий. Якщо у програмі туру вказано вартість дитини, то така факультативна екскурсія для дитини є платною. Якщо у програмі туру не вказана вартість факультативної екскурсії для дитини,в такому разі дитина віком до 13,99 років не оплачує факультативну екскурсію.

Виняток: вхідні квитки та послуги трансферу на дитину оплачуються на загальних підставах.

Умови надання знижки для родини:

1 дорослий + 1 дитина (до 13.99 років) – 5%;

1 дорослий + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5%;

1 дорослий + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 5%;

2 дорослих + 1 дитина (до 13.99 років) – 5%;

2 дорослих + 2 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5%;

2 дорослих + 3 дитини (до 13.99 років) – 5% + 5% + 5%.

Звертаємо вашу увагу! Знижка не розповсюджується на обов’язкову екскурсію та депозит на екскурсії, якщо такі передбачені в умовах туру. Також знижка не розповсюджується на послуги трансферу, вхідні квитки в туристичні об'єкти, які відвідуються під час екскурсії, послуги на екскурсії (наприклад, обід на кораблику).
У випадку відвідування дитячих парків розваг, вартість вхідних квитків на дітей та вартість відвідування атракціонів оплачується по повній вартості згідно з тарифами парку розваг!

* Акція не діє в автобусних турах з відпочинком на морі.

** Під поняттям родина (сім’я) розуміються люди з будь-яким степенем спорідненості (мама, тато, бабусі, дідусі, тітки та інші родичі).

*** Розділяти родину на декілька бронювань заборонено! При виявленні факту розділення однієї родини на декілька бронювань задля отримання знижок на кожне бронювання - всі знижки для цієї родини будуть скасовані!

**** Кількість акційних місць в турі обмежена.

 

 

Ціна Туру
Калькулятор туру знаходиться У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Дата туру
Кількість дорослих
Кількість дітей
вік 1-ої дитини
вік 2-ої дитини
вік 3-ої дитини
вік 4-ої дитини
вік 5-ої дитини
вік 6-ої дитини
вік 7-ої дитини
вік 8-ої дитини
вік 9-ої дитини
Знижки та Акції
Тип кімнати
Тип харчування
Додаткові послуги
Подібні тури

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити