Автобусний тур на Венеційський карнавал
Міста підсадки
Відправка з
Куди
(Країна)
Виберіть країну:
[]
Нічні переїзди
Нічні переїзди
Гарантовані виїзди
Гарантовано
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів і вакцинації

Тур для вакцинованих + тест

Автобусний тур на Венеційський карнавал

Автобусні тури на Венеційський карнавал від туроператора Adriatic Travel - феєрична зустріч весни в Італії. Пишні карнавали, здавна проводилися у країнах Західної Європи. Це час сміху,гумору та веселощів, коли всі суперечки та сварки припинялися. Карнавал – це масові народні гуляння, що супроводжуються яскравими костюмами, масками та театралізованими шоу.

Саме тут ожили відомі персонажі комедії Дель Арте, від Арлекіно до Коломбіни, і саме всупереч цьому чуттєвому таємничому сценарію Казанова проклав шлях до слави. Чому б не дозволити собі також і дізнатися про всі можливості для задоволення, які пропонує Венеція під час карнавалу.

Додаткова цінність такого карнавалу, як Венеціанський, полягає в незвичайній атмосфері, де все оживає: прогулянка до Мосту зітхань або площі Сан-Марко — це як подорож у часі вузькими алеями, де прогулюються таємничі лицарі та чуттєві жінки.

Автобусний тур без нічних переїздів на Венеційський карнавал

Венеція – унікальне місто в Італії, яке відоме своїми чудовими палацами та каналами. Але ще Венеція відома традиційним карнавалом, який щороку відбувається у лютому. Венеціанський карнавал триває близько десяти днів перед настанням Великого посту.

У ці десять днів вся Венеція перетворюється на один святковий і найяскравіший парадний зал, куди з'їжджаються загалом до трьох мільйонів туристів з усіх куточків планети. Кожному хочеться взяти участь у Венеціанському карнавалі і, одягнувши маскарадний костюм і маску, загубитися в галасливому натовпі. Стати іншою людиною, персонажем чудової феєричної дії, яка розігрується на вулицях та каналах казкової Венеції.

Щороку програма Венеціанського карнавалу приблизно однакова, проте щось обов'язково додається або змінюється, зберігаючи історичну основу:

Відкриття свята починається із запуску паперової голубки Коломбіни із дзвіниці головної площі Венеції – Сан-Марко. У польоті вона вибухає і покриває зібраний натовп конфетті. Проводиться хода учасників конкурсу на найкращий маскарадний костюм, а наприкінці карнавалу обирається переможець. 

Гуляння стартують на головній площі та в центрі Венеції, а потім плавно переходять на вузькі вулички.

Будь-який турист в автобусному турі до Італії може взяти участь у Венеційському карнавалі. На торгових вуличках вітрини завалені масками з різним дизайном, підібрати собі щось не складно - вибір величезний. А для тих, хто хоче повністю відчути атмосферу свята, пропонуються різні цікаві чи традиційні костюми.

Відправившись в автобусний тур до Венеції під час карнавалу, залишитися байдужим не вдасться - воно затягує все місто повністю і не дозволяє нікому залишитися осторонь. Венеціанці та туристи заповнюють вулиці святковим настроєм. Фокусники, акробати, міми та заклиначі змій влаштовують уявлення. На якийсь час карнавалу Венеція перетворюється на театр з незвичайними декораціями і наповнюється магічною атмосферою. Цей найтеатральніший карнавал світу завершується спаленням опудала із соломи, що символізує собою оновлення природи. А наприкінці лунає дзвін - заклик до початку Великого посту.

Гарантований автобусний тур на карнавал у Венеції

Історія цього святкування сягає 1094 року, але урочистості того часу проходили без масок. З 1162, історично відзначеним роком перемоги над патріархом Аквілеєм, карнавал став проводитися щорічно на площі Сан-Марко.

Венеціанські маски, які традиційно виконуються з пап'є-маше або шкіри, увійшли в моду лише в XIII-XIV століттях. Це була забаганка багатих і знатних венеціанців, які бажали внести на свято нотку таємничості, почавши їсти за одним столом із рабами.

Балансуючи на межі прийнятих світським суспільством правил, але, не бажаючи зіпсувати веселощі становими забобонами, всі одягали маски. Розфарбовані від руки з використанням сусального золота та ґрунту, маски сподобалися венеціанцям. У них з'явилася можливість контактувати із соціально нерівними. Маски почали носити із серпня до Жирного вівторка.

Де купити тур на Венеційський карнавал

Венеція є символом карнавалу у всьому світі. Це традиційне свято має давню історію, витоки та продовжується, з деякими перервами, протягом понад 900 років.

І цього разу Венеціанський карнавал здивує dас своїми вечорами, балами, іграми та сюрпризами, які будуть у кожному куточку міста.

Бронюйте автобусний тур на карнавал у Венеції, щоб не пропустити найважливіші святкові моменти! 

Гарячий автобусний тур на Венеційський карнавал

Полюбляєте гарячі тури? Тоді ви повинні бути вже на валізах. За день до виїзду ви можете піймати пекельну ціну на тур і поїхати до Європи на різдвяні та новорічні свята. Підписуйтесь на наші інформаційні канали у вайбер та телеграм і ловіть свою супер знижку.

З туроператором Адріатік Тревел свят стає ближчим. 

Карнавал у Венеції - це перш за все тиждень моди. Чим більш витончений, оригінальний або яскравий наряд, тим краще. Венеціанці охоче будуть позувати для ваших фотографій, а також для фото на згадку з вами. В цей період у Венеції багато масок. Ціни на звичайнісіньку маску, що закриває лише очі та ніс, без особливих прикрас, коштують від 2 до 4 євро. За більш вишукану, що закриває половину обличчя, ви заплатите від 5 до 8 євро. Якщо ви бажаєте покрити все обличчя такою маскою, підготуйте мінімум 10 євро і більше.

 

Поширені запитання:

⇒ Найпопулярніші автобусні тури на Венеційський карнавал
На відвідування карнавалу у Венеції найчастіше бронюють тури:
⇒ Тури на Венеційський карнавал без нічних переїздів
Без нічних переїздів на відвідування карнавалу у Венеції обирають:

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити