Автобусні тури до Санта Клауса у Рованіемі
Міста підсадки
Відправка з
Куди
(Країна)
Виберіть країну:
[]
Нічні переїзди
Нічні переїзди
Гарантовані виїзди
Гарантовано
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів і вакцинації

Тур для вакцинованих + тест

Автобусний тур до Санта Клауса в Лапландії

Рованіємі – столиця Лапландії, розташована на Північному полярному колі, проте місто легко досягти завдяки чудовому повітряному та наземному сполученню. Рованіємі пишається найкращими готелями, сафарі та іншими послугами в Лапландії, навіть незважаючи на те, що знаходиться в самому серці дикої півночі. Рованіємі також є рідним містом Санта Клауса.

Традиційно вважається, що Санта-Клаус (у Фінляндії — Йоулупуккі) живе у Лапландії, столицею якої є Рованіємі. Це призвело до перетворення Рованіємі на міжнародний туристичний центр, розрахований в основному на дітей та їхніх батьків. Рованіємі - рідне місто Йоулупуккі. Його резиденція – найпопулярніше місце відвідування туристів в автобусному турі до Санта Клауса узимку.

Крім того, у Рованіємі проводяться змагання з лижного спорту на найвищому рівні.

Автобусний тур в Рованіємі до Санта Клауса без нічних переїздів

За площею Рованіємі займає перше місце в Європі. Територію понад 8 тис. кв. км населяє лише близько 60 тис. чоловік. Якщо уявити, що місто розбите на квартали площею 1 кв. км, то виявиться, що у кожному кварталі живе лише 7-8 чоловік.

Гарантований автобусний тур до Лапландії обирають саме у пошуках справжньої зими, з морозами, зі снігом, з катанням на лижах та з чарівними святами. Тому високий сезон у Рованіємі починається наприкінці листопада і триває до квітня, а справжній туристичний бум припадає на період із кінця грудня до середини січня.

Найголовніше чому їдуть до Рованіємі - звичайно, селище Санта Клауса і Санта-парк. Вхід у селище безкоштовний, там можна просто погуляти з дитиною. Багато цікавинок відбувається в садибі доброго Санти – ельфи готують подарунки дітлахам, сніговики споруджують ігровий майданчик, місіс Клаус пече імбирне печиво «піпаркакку», а сам Санта Клаус цілий рік приймає гостей, вислуховує їхні прохання та фотографується з ними. Ваші діти зможуть стати помічниками ельфів та попрацювати у казковій майстерні.

Гарантований автобусний тур в Лапландію до резиднції Санта Клауса

В автобусному турі без нічних переїздів до Фінлндії ми відпрвляємось до резиденції Санти. Вхід сюди безкоштовний. Якщо ви бажаєте зробити фото з Сантою - потрібно буде оплатити. Ельфи, веселі помічники Санти, знімають професійне фото та відео, яке можна купити, як у надрукованому, так і цифровому вигляді. Можна придбати цифровий пакет для скачування, який включає кілька фото, а також відео відвідування.

Окрім зустрічі з Сантою до ваших послуг десятки різноманітних розваг. На території села знаходиться та сама пошта Санти, куди приходять дитячі листи з усього світу. Можна надіслати листівки близьким та друзям. На пошті знаходяться дві поштові скриньки – листівки з однієї надсилають відразу ж, а з другої – до наступного Різдва. Дуже полюблять туристи в автобусних турах до Рованіємі відвідування оленячої ферми та розплідника хаски з катанням в упряжках. На території є ще театр Ельфів, теж дуже пізнавально та чарівно. Також безкоштовно можна перетнути полярне коло, якщо знайдете лінію під шаром снігу. Ще є крижаний світ сніговиків (Snowman World), де можна покататися на ватрушках. Тут же знаходиться Крижаний готель та крижаний бар. Є також різні гірки. На території безліч магазинів з фінськими товарами та сувенірами на будь-який смак.

Гарячий автобусний тур у Фінляндію, Рованіємі, Лапландія, селище Санта Клауса

Ще можна вирушити до Санта-парку. Це парк розваг кілометрів за 6 км від центру Рованіємі. Там знаходяться кілька атракціонів, майстер-класи з виготовлення печива, крижана печера, пошта Санти (так-так, ще одна) та інші цікаві атракціони. Наприклад, саме тут можна познайомитися з Місіс Клаус і покататися на чарівному паровозику. Можна подивитися на виставу ельфів, а якщо діти маленькі - їм підійде розважальний майданчик Angry Birds. Вхід до парку платний.

Також в гарячому автобусному турі в Лапландію полюбляють відвідувати зоопарк північних тварин у місті Рануа. Він цікавий тим, що дикі північні тварини знаходяться в природному середовищі, а відвідувачі пересуваються спеціальними містками, що знаходяться над землею. Дуже зручно! Цікавим є музей північних народів, відомий, як Арктикум, але це якщо у вас залишиться час і бажання. А так, в автобусному турі до Санта Клауса часу цілком достатньо і погуляти, і подивитися, і виконати головну місію – зустрітися з дивом.

Бронюйте тури до Санта Клауса завчасно і отримуйте найвигіднішу вартість туру та найкращі місця! Найнидчі ціни на автобусний тур в Лапландію до резиденції Санти в період вересень-жовтень.

Поширені запитання:

Які автобусні тури до Санта Клауса популярні цього року?

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити