Автобусний тур на Різдвяні ярмарки
Міста підсадки
Відправка з
Куди
(Країна)
Виберіть країну:
[]
Нічні переїзди
Нічні переїзди
Гарантовані виїзди
Гарантовано
Вакцинація/тест
Вакцина / Тест
Тур для вакцинованих

Тур з тестами

Тур без тестів і вакцинації

Тур для вакцинованих + тест

Автобусний тур на різдвяні ярмарки в Європі

Автобусні тури до Будапешта від туроператора Adriatic Travel мають попит в будь-яку пору року, а особливо на новорічні свята. Головний ярмарок знаходиться на площі Верешмарти, де багато продавців їжі та ремісників, які продають різдвяні вироби, зроблені своїми руками.

Кому до смаку угорська кухня, на ярмарках відведуть свою душу. Традиційні національні блюда ви без проблем знайдете на різдвяних ярмарках: лангош (великий шматок смаженого тіста з сиром, сметаною чи іншим начинням), мангалицю (смачна угорська ковбаса),  або kürtőskalács (димові коржики, обсмажені на вогні, іноді з начинкою з морозива).

Здійснивши прогулянку по ярмарках, відправляйтесь до традиційних купалень Сечені, де ви можете релакснути. Після цього прогуляйтеся до міського парку, щоб покататися на ковзанах. Пізніше у St. Andrea Wine та Skybox відкривається найріздвяніший вид у місті, з видом на головний ринок зверху!

Автобусний тур без нічних переїздів на різдвяні ярмарки в Європі

Багато бажаючих є на автобусні тури до Швейцарії. На новорічні свята прогулянки по Цюриху мають свою особливість. Вузенькі вулички міста приваблюють своїми вогниками, які створюють святкову атмосферу. 

В Швейцарії також проходять різдвяні ярмарки. На головному вокзалі міста проходить Christkindlimarkt, де розміщена велика різдвяна ялинка, яка прикрашена 7000 кришталями Swarovski.

На ярмарку Werdmühleplatz також є «ялинка, що співає». Це сцена у формі дерева, де стоять хори і розважають місцевих жителів різдвяними піснями.

Гарантований автобусний тур на різдвяні ярмарки в Європі

Мандрівка в Кольмар, Франція - це ще одне чарівне місто, яке ви можете відвідати на різдвяні свята з туроператором АДріатік Тревел.

У Кольмарі є п'ять різдвяних ярмарків, які варто відвідати. Це Place des Dominicain, Place de la Cathedral, Place Jeanne d'Arc, Place de l'Ancienne Douane та Petit Venise. На цих ярмарках продаються різні товари: від прикрас для ялинок до милих фігурок і аксесуарів, які зігріють вас.

Обравши гарантований автобусний тур до Франції, ми відвідаємо ярмарки, де ви можете скуштувати дивовижні традиційні страви , у тому числі Choucroûte garnie, страву з квашеною капустою та різноманітним м'ясом, або Tarte flambée, ельзаський аналог піци, покритої сметаною, сиром, цибулею та беконом.

Крім відвідування різдвяних ярмарків, є й інші розваги у Кольмарі, включаючи відвідування гарного пряничного фасаду Au Vieux Pignon. Це одне з найбільш фотографованих місць у Кольмарі. Інше гідне фото місце – одна з головних ялинок, розташована перед красивою рожевою будівлею. Ви можете знайти його, набравши в Google Maison dite Au pèlerin.

Проведіть кілька днів в Ельзасі та відвідайте в автобусному турі без нічних переїздів до Франції сусідні міста: Кайєрсберг, Егісхайм та Ріквір.

Тур вихідного дня на різдвяні ярмарки в Європі

У грудні Відень, Австрія, перетворюється на справжню зимову країну чудес. Завдяки чудовій архітектурі у стилі бароко та затишним зимовим вітринам у Відні панує ідеальна атмосфера для того, щоб перейнятися духом Різдва.

Одне з святкових вражень, як для гостей, так і для місцевих жителів — відвідування різдвяних ярмарків Відня в турі вихідного дня. Починаючи з листопада Відень поринається в різдвяну атмосферу зі святковими вітринами та кіосками по всьому місту.

Найбільші ярмарки у місті знаходяться навколо Карлплац та Ратушної площі. На цих ярмарках ви обов'язково знайдете безліч святкових солодощів, виробів і, звичайно, Weihnachtspunsch — теплий різдвяний пунш.

Ви можете подивитись на святкові світлові шоу від Кернтнерштрассе до собору Святого Стефана та вирушити до палацу Хофсбург, щоб ще більше зануритися у дух Різдва.

Знаходячись у Відні з туроператором Адріатік Тревел, ви також можете відвідати деякі з дивовижних міських музеїв, таких як Бельведер, Леопольд та Художньо-історичний музей, і це лише деякі з них. Крім того, ви можете відвідати знаменитий Оперний театр або відвідати різні музичні вистави у місті. Якщо вам пощастить, ви навіть можете потрапити на захоплююче музичне та світлове шоу біля Мумока у районі Музейного кварталу.

Гарячий автобусний тур  на різдвяні ярмарки в Європі

Полюбляєте гарячі тури? Тоді ви повинні бути вже на валізах. За день до виїзду ви можете піймати пекельну ціну на тур і поїхати до Європи на різдвяні та новорічні свята. Підписуйтесь на наші інформаційні канали у вайбер та телеграм і ловіть свою супер знижку.

З туроператором Адріатік Тревел свят стає ближчим. 

Найцікавіші різдвяні ярмарки Європи

Різдвяний ярмарок в Нюрнберзі. Цей ярмарок називається Christkindlesmarkt (Крісткіндлесмаркт). Це один з найстаріших різдвяних ярмарків у Європі. Йому майже 400 років. Вперше в історії згадується в 1628 році. Проходить на центральній площі Нюрнберга – Hauptmarkt. Різдвяний ярмарок стартує в кінці листопада і завершується свято напередодні Різдва, приблизно 24 грудня.

Поширені запитання:

⇒ Найпопулярніші автобусні тури на різдвяні ярмарки в Європі
⇒ Тури на різдвяні ярмарки в Європі без нічних переїздів

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити