Венеціанський карнавал 2020! Туроператор

Венеціанський карнавал 2020! Туроператор "ADRIATIC TRAVEL"!

29.01.2020

carnaval_1

Основні події та заходи Венеціанського карнавалу 2020

Дата: 08 лютого, субота

8 і 9 лютого відбудеться урочисте відкриття карнавалу. La Festa Veneziana, під час якого музиканти і танцюристи влаштують розваги для глядачів, стане основною подією цих днів. 8 лютого в 18:00 у районі Каннареджо почнеться відкриття.

Дата: 09 лютого, неділя

9 лютого продовжиться святкування La Festa Veneziana і відбудеться водний парад. Об 11:00 в історичному районі Венеції Каннареджо пропливуть човни. Додатковими розвагами для гостей стануть смачні напої, їжа та вино.

Дата: 14 лютого, п'ятниця

У день всіх закоханих відбудуться заходи на острові Лідо. Головний острів архіпелагу знаходиться всього в 20 хвилинах їзди на моторному човні від берегів Венеції. Відбудуться різноманітні конкурси, танцювальні заходи і флешмоб. Початок об 11:00.

carnaval_2

Дата: 15 лютого, субота

У цей день стартують головні заходи на площі Сан-Марко. Розпочнеться конкурс на найкращі карнавальну маску і костюм на сцені Gran Teatro. З 15 по 19 лютого пройде конкурс на участь в півфіналі конкурсу, з 20 по 23 лютого відбір у фінал, і 23 лютого відбудеться грандіозний фінал конкурсу, на якому буде оголошений переможець.

Також починається Свято Марії. Святкування дня Марії почалося в Венеції ще приблизно в 943 році. О 14:30 12 дівчат в старовинних костюмах у супроводі процесії пройдуть від церкви Сан-П'єтро ді Кастелло до площі Сан-Марко.

Дата: 16 лютого, неділя

У цей день оберуть переможницю (Марію року). Роль ангела виконає переможниця фестивалю Марії 2019 року, або ж відома спортсменка або артистка. Політ Ангела пройде на площі Сан-Марко.

Дата: 22 лютого, субота

Пройде парад карнавальніх платформ і артистів. Маршрут параду: Бартоломео Бенвенуто, Avesani, площа Делла Конкордіа, Piazza Mercato, Via Cesare Rossarol, Via Angelo Toffoli, P.Le Лазаро, Via Giorgio Rizzardi, площа Сан-Антоніо, Piazza Mercato. Місце збору Via Fratelli Bandiera, церква Святого Михайла. Відзначається, що якщо буде несприятлива погода, дійство буде перенесене на 4 березня.

carnaval_3

Дата: 23 лютого, неділя

12:00 - Політ осла. Місце: Piazza Ferretto, передмістя Венеції.
12:00 - Політ орла. Місце: площа Сан-Марко, Венеція. Початок о 10:30.

Відбудеться гранд-фінал конкурсу на найкращий карнавальний костюм і найкращу маску. А церемонія нагородження пройде на сцені площі Сан-Марко у Венеції. Буде оголошено 2 переможці: один за кращий костюм і інший за маску. Початок гранд-фіналу 14:30.

Дата: 25 лютого, вівторок

На площі Сан-Марко відбудеться церемонія коронації Марії. З 12 претенденток обрана Марія 2020 року, а всі учасниці прибудуть на площу на човні.

Закриттям Венеціанського карнавалу стане політ прапора із зображенням Золотого Лева, який є символом Венеції. Урочисте закриття відбудеться о 17:00, а прапор пролетить прямо над площею Сан-Марко.

Дата Назва туру Вартість
Економ (більше одного нічного переїзду)
12.02
«МОЯ УЛЮБЛЕНА ІТАЛІЯ: ВЕНЕЦІЯ - ВЕРОНА - МІЛАН - О.КОМО» 95€

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити