Роз'яснення щодо фактично понесених витрат (ФПВ) туроператором!

Роз'яснення щодо фактично понесених витрат (ФПВ) туроператором!

02.04.2020

Шановні туристи.
Зважаючи на численні звернення, а також з огляду на поширювану у мережі Інтернет інформацію, хочемо роз’яснити детальніше, що таке фактично понесені витрати туристичного оператора.
Туристичний оператор ТОВ «Адріатік Тревел», здійснюючи свою діяльність щодо надання туристичних послуг, керується в першу чергу інтересами своїх туристів.
При замовленні туристичних послуг для Вас за кордоном, наприклад розміщення в готелях, організація екскурсій, замовлення перевезень туристів, ми змушені бронювати такі послуги заздалегідь, щоб гарантовано надати їх Вам під час туру. Раннє бронювання таких послуг в свою чергу дозволяє зменшувати кінцеву ціну туристичного продукту, який Вам пропонується.
Однак ми не можемо здійснювати свою туристичну діяльність, не маючи жодних гарантій того, що наші туристи отримають замовлені послуги в належному обсязі та своєчасно. Нам важливо, щоб усі наші туристичні групи мали гарантоване проживання у готелях, вказаних у програмі туру, з відповідним розміщенням і харчуванням. Також нам важливо, щоб наші туристи мали можливість відвідати всі заздалегідь замовлені екскурсії, а також отримали всі інші туристичні послуги, які надаються у відповідному турі.
На жаль, єдиною можливістю отримати такі гарантії є завчасне бронювання цих послуг у наших партнерів за кордоном, що водночас зумовлює обов’язкову передоплату за такі послуги. Розмір та строки проведення такої оплати встановлюються нашими.
Власне, оплата, здійснена з метою отримання гарантій належного виконання третіми особами своїх обов’язків, і є фактично здійсненими витратами туристичного оператора.
Поняття фактично здійснених витрат туристичного оператора закріплене у законодавстві України, зокрема у ст. 20 Закону України «Про туризм». Такі витрати цілком відповідають як Цивільному кодексу України та іншим нормативним актам українського законодавства, так і міжнародному законодавству.
Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас з розумінням поставитися до ситуації, в яку потрапили як усі суб’єкти, що здійснюють туристичну діяльність в Україні та інших країнах, так і туристи, з незалежних від будь-кого обставин (пандемія коронавірусу COVID-19 у світі). Тому вкотре закликаємо наших туристів скористатися можливістю змінити дати замовлених Вами турів на більш пізній період, після зняття карантину як в Україні, так і в інших країнах світу.

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити