Інформація щодо заброньованих турів, які мали відбуватись на період карантину!

Інформація щодо заброньованих турів, які мали відбуватись на період карантину!

13.03.2020

Шановні колеги та туристи!

ТОВ "Адріатік Тревел" повідомляє всіх партнерів-турагентів, про настання форс-мажорних обставин, через, які надання туристичних послуг стає неможливим. Просимо слідкувати за новинами та очікувати інформацію про закінчення дії форс-мажорних обставин

Одним з основних напрямків ТОВ “Адріатік Тревел” є автобусні тури до країн Європи.
Зважаючи на ситуацію, пов’язану з поширенням коронавірусу COVID-19 в країнах Європи, а також з огляду на наявну інформацію про введення державними органами України карантину, зокрема й припинення автомобільного сполучення з країнами ЄС, просимо Вас звернути Вашу увагу на наступне.
На період, на який введено карантин в Україні (з 12 березня по 03 квітня 2020 року), у нас було заплановано значну кількість автобусних турів до країн Європейського Союзу.
На жаль, динаміка розвитку ситуації в Україні та країнах ЄС щодо подолання коронавірусу COVID-19 наразі є невтішною, що й спричинило введення вже згаданого карантину.
Не зважаючи на те, що про карантин було оголошено 11 березня 2020 року, станом на 13 березня 2020 року відсутня будь-яка офіційна інформація про деталі таких обмежувальних заходів, які напряму стосуються туристичної діяльності (детальний перелік пунктів пропуску на державному кордоні України, які будуть закриті, час та період закриття таких пунктів пропуску та інше).
Специфіка діяльності туристичного оператора полягає в тому, що з метою надання якісних послуг нашим туристам, ми змушені резервувати готелі, екскурсії та інші послуги наших партнерів за кордоном, сплачуючи при цьому обов’язкову передоплату у розмірі, виставленому нам контрагентами у відповідних рахунках, часто — у повному розмірі.
Однак, зважаючи на наявний стан речей, наразі нами ведеться переговорна робота з нашими партнерами та контрагентами щодо можливості перенесення вже заброньованих та оплачених заздалегідь турів, які мали відбутися в період введеного карантину, на більш пізній час, який буде визнано безпечним для туризму за кордоном, або щодо повернення оплачених нами коштів у зв’язку з обставинами непереборної сили, які виникли внаслідок оголошення карантину.
Станом на сьогодні, перемовини з нашими партнерами тривають, ми докладаємо всіх зусиль для їх успішного завершення, успішного як для нас, так і для наших туристів.
Щодо бронювань турів на дати після планового закінчення карантину, в тому числі на травень та червень 2020 року, заяви щодо цих бронювань будуть опрацьовуватися після завершення карантину, тобто після 03 квітня 2020 року.
Звертаємо Вашу увагу на те, що карантин є тимчасовим явищем, і він вводиться на чітко визначений строк. Так як обмежувальні заходи будуть зняті 03 квітня 2020 року (саме ця дата була офіційно оприлюднена як закінчення карантину), прохання про скасування бронювань на травень чи червень 2020 року наразі не можуть розглядатися, оскільки поки що відсутні підстави для таких скасувань, і відсутня будь-яка інформація чи буде продовжено карантин на вказані місяці. Ми запевняємо Вас, що нами буде знайдено рішення, яке в цій непростій ситуації задовольнить як туроператора, так і наших туристів.
Не зважаючи на складність ситуації, ми сподіваємося, що найближчим часом проблема з поширенням коронавірусу COVID-19 буде взята під контроль, та що всі або більшість обмежувальних заходів щодо туристичних поїздок будуть зняті, і наші туристи знову зможуть насолоджуватися поїздками до чудових туристичних місць Європи.

З повагою, колектив ТОВ “Адріатік Тревел”.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити