Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю

Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю "Gloria" (st. Constantine & Elena)!

25.05.2020

Доброго дня, шановні колеги!
Надаємо актуальну, на сьогоднішній день, інформацію про заходи медичної безпеки і дезінфекції від менеджменту готелю "Gloria" у зв'язку з COVID-19 на сезон 2020 р.

Готель інформує, що знаходиться в активній підготовці до відкриття, яка охоплює необхідні заходи для безпечного і спокійного відпочинку гостей, і зайнятих в обслуговуванні співробітників.

Дотримуючись Вказівкам Міністрерства туризму від 13.05.2020 р., створені відповідно до Ради Світовий організації охорони здоров'я та Європейського центру з профілактики та контролю інфекцій, менеджмент проаналізував ресурси готелю і його закладів харчування і склав план з адаптації всіх ланок обслуговування до реальних умов.

Вказівки по роботі вимагають змін у наданні послуг, в зв'язку з цим менеджмент інформує про вжиті зобов'язання в декількох напрямках.

Готель буде працювати частково, щоб забезпечити безпеку і спокій гостям. Регулюватиметься потік руху і соціальна дистанція у всіх загальних зонах.

Вимоги до роботи в умовах COVID-19 маються на увазі зміни формули "All inclusive", мета яких - гарантія здоров'я і безпеки гостей.

Подробиці щодо цих змін менеджмент обіцяє прислати пізніше.

ДАЛІ ПЕРЕЧИСЛЕНІ ОСНОВНІ ЗАХОДИ:

  • На цьому етапі харчування буде організовано на терасі основного ресторану.
  • Відкритий басейн працюватиме виходячи з вказівок Міністерства туризму і буде забезпечений дезінфікуючими засобами.
  • Забезпечено безкоштовний санітарний набір з парою медичних рукавичок і 1-ю маскою.
  • У разі виявлення хворого туриста, він буде ізольований в призначену для цього кімнату і буде оглянутий лікарем. Буде призначено співробітник для підтримки зв'язку з хворим гостем. Після ізоляції гостя, всі приміщення, якими він користувався, будуть продезінфіковані.
  • Менеджмент зобов'язується забезпечити гостей необхідною інформацією по вимогам і правилам знаходження в загальних частинах готелю, користуванні ліфтами, політиці зайнятості номерів, адресами і телефонами регіональних органів охорони здоров'я, лікувальних закладів, з якими працює готель, центрам швидкої допомоги і аптекам.
  • Забезпечуються дезінфектанти на всіх входах на відкритих і закритих територіях, ліфтах, зоні резепціі, зонах харчування, санітарних вузлах, відкритому басейні.
  • Персонал на всіх рівнях обслуговування буде укомплектований засобами індивідуального захисту, проінструктований про правила і роботі, а так само контрольований. Буде здійсюватись щоденний контроль здоров'я співробітників.

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити