Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю

Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю "Admiral" та "Morsko Oko Garden"!

21.05.2020

Доброго дня, шановні колеги!
Надаємо актуальну, на сьогоднішній день, інформацію про заходи медичної безпеки і дезінфекції від готелів Admiral та Morsko Oko Garden у зв'язку з COVID-19 на сезон 2020 р.

Менеджмент готелів інформує, що знаходиться в активній підготовці до відкриття, яке планується на 05.06.2020 - готель Admiral та 19.06.2020 – готель Morsko Oko Garden.

Підготовка охоплює заходи, які забезпечать безпеку і спокій гостям під час відпочинку, а співробітникам - під час роботи.

Дотримуючись Вказівкам Міністрерства по туризму від 13.05.2020, створені відповідно до Ради Світовий організації охорони здоров'я та Європейського центру з профілактики та контролю інфекцій, менеджмент проаналізував ресурси готельних комплексів і закладів харчування і склав план з адаптації всіх ланок обслуговування до реальних умов.

Вказівки по роботі вимагають змін у наданні послуг, в зв'язку з цим менеджмент інформує про вжиті зобов'язання в декількох напрямках.

Готелі будуть працювати частково, щоб забезпечити безпеку і спокій гостям. Регулюватиметься потік руху і соціальна дистанція у всіх загальних зонах.

ЩОДО ОБСЛУГОВУВАННЯ В ГОТЕЛЯХ:

В готелі ADMIRAL:

  • Сніданок буде проводиться на відкритій терасі ресторану або буде здійснюватися за індивідуальним замовленням в номер за допомогою послуги Room Service.
  • Обід або вечеря будт пропонуватися A-la-carte на терасах ресторанів в безпосередній близькості до готелю.

В готелі MORSKO OKO GARDEN:

  • Будуть внесені зміни в програму All inclusive (про деталі повідомимо пізніше).
  • Харчування буде організовано на терасі ресторану.

Спільне в обох готелях:

  • Відкриті басейни будуть працювати виходячи з вказівок Міністерства туризму і будуть забезпечені дезінфікуючими засобами.
  • Пляжі перед готелями включені у вартість і будуть користуватися гостями згідно вказівок Міністерства туризму.
  • Забезпечено безкоштовний паркінг гостям на особистих автомобілях.
  • Забезпечено безкоштовний санітарний набір з парою медичних рукавичок і 1 маською.

У разі виявлення хворого туриста, він буде ізольований в призначену для цього кімнату і буде оглянутий лікарем. Буде призначений співробітник для підтримки зв'язку з хворим гостем. Після ізоляції гостя, всі приміщення, якими він користувався, будуть продезінфіковані.

Менеджмент зобов'язується забезпечити гостей необхідною інформацією по вимогам і правилам знаходження в загальних частинах готелів, користуванні ліфтами, політиці зайнятості номерів, адресами і телефонами регіональних органів охорони здоров'я, лікувальних закладів, з якими працює готель, центрам швидкої допомоги і аптекам.

Забезпечуються дезінфектанти на всіх входах на відкритих і закритих територіях, ліфтах, зонах рецепціі, зонах харчування, санітарних вузлах, відкритих басейнах.

Персонал на всіх рівнях обслуговування буде укомплектований засобами індивідуального захисту, проінструктований про правила і роботу, а також буде контролюватись. Буде здійснюватись щоденний контроль здоров'я співробітників.

Гарантується повсякчасна дезінфекція загальної території, входів, дверних ручок, телефонів та інше. Системно будуть перевірятися всі зони і об'єкти.

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити