Як добратись до курортів Греції на власному авто!

Як добратись до курортів Греції на власному авто!

10.06.2021

greece avto

Важливо! На час пандемії Ковід-19 в’їзд в Грецію з туристичною метою дозволений за наявності:

  1. заповненої спеціальної форми PLF (форма пасажира) за 24 години до перетину кордону (gov.gr);
  2. сертифікату про завершення вакцинації, зробленої не раніше ніж за 14 днів до дати в’їзду або:
    – негативний результат тесту ПЛР-тест на SARS-CoV-2 з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію);
    – довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі).

Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 5 років.

Варіанти маршрутів (інформація надана з відправної точки - Львів)

До більшості курортів Греції як на Егейському, Іонічному, так і на Середземному морі, дорога проходить через місто Салоніки. До цього міста і будемо розглядати маршрути доїзду на власному авто, а з міста Салоніки відповідно прямуєте до обраного Вами курорту.


Варіант 1

Маршрут: Львів - (КПП Тиса (Чоп)/ Лужанка) - Будапешт - Сегет - (КПП Röszke - Határátkelő) - Нови Сад - Белград - Ніс - (КПП Прешево - Табановце) - Скоп’є - (КПП Богородица - Евзоні (Важливо! Цей ПП на час пандемії Ковід-19 працює 07:00-23:00)) - Салоніки

Транзит по території Угорщини (зупинка на ночівлю заборонена), Сербії (зупинка на ночівлю дозволена при наявності ПЛР тесту зробленого не пізніше ніж за 48 год. до моменту перетину кордону) та Північної Македонії (зупинка на ночівлю дозволена).
Загальний кілометраж - 1600 км.

Цей маршрут  є найдовшим та найдорожчим по вартості доріг, проте найпростішим для водія (практично вся дорога проходить по автобанах).


Варіант 2

Маршрут: Львів - (КПП Дяково) - Сату Маре - Орадеа - Арат - Тімішуара - (КПП Моравіца-Ватин (важливо саме цей ПП на час пандемії Ковід-19) - Ніс - (КПП Прешево - Табановце) - Скоп’є - (КПП Богородица - Евзоні (Важливо! Цей ПП на час пандемії Ковід-19 працює 07:00-23:00)) - Салоніки

Транзит по території  Румунії та Сербії (зупинка на ночівлю дозволена при наявності ПЛР тесту зробленого не пізніше ніж за  72 год.  та 48 год. відповідно до моменту перетину кордону), Північної Македонії (зупинка на ночівлю дозволена)
Загальний кілометраж - 1400 км.

Цей маршрут є найкоротшим та найдешевшим по вартості доріг, проте найскладнішим (значна частина маршруту проходить через населені пункти).


Варіант 3

Маршрут: Львів - (КПП Парубне - Сірет) – Сучава – Аджуд – Бухарест – (КПП Джурджу – Русе ) – Софія – (КПП Кулата - Промахонас (цілодобово)) – Салоніки

Транзит по території Румунії та Болгарії (зупинка на ночівлю дозволена при наявності негативного ПЛР тесту, тесту на антиген, паспорта вакцинації)
Загальний кілометраж - 1480 км

Цей маршрут є середнім по відстані та одним з найшвидших.

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити