Важливо! Зміни до автобусної чартерної програми до Болгарії

Важливо! Зміни до автобусної чартерної програми до Болгарії

29.04.2022

Доброго дня, шановні колеги!
У зв'язку з ситуацією в Україні: бойові дії та введення воєнного стану по всій території України 24 лютого 2022 року вимушені повідомити про наступне:

В заплановану на початку 2022 року автобусну чартерну програму до Болгарії по маршруту Львів - Поморіє - Львів ми вимушені внести зміни: старт програми буде починатися з 04.06.2022 року. Автобусні рейси по маршруту Львів - Поморіє будуть відбуватися щосереди та щосуботи, а автобусні рейси по маршруту Поморіє - Львів  будуть відбуватися щочетверга та щонеділі.

В умовах дії воєнного стану та карантину на території України можливі такі варіанти:

  • скоригувати дату виїзду зі Львова згідно з новим графіком автобусних рейсів до Болгарії;
  • скоригувати дату виїзду зі Львова згідно з новим графіком автобусних рейсів до Болгарії та збільшити термін перебування в готелі з доплатою за ціною згідно онлайн системою бронювання Туроператора;
  • скоригувати дату виїзду зі Львова згідно з новим графіком автобусних рейсів до Болгарії та зменшити термін перебування в готелі з перерахунком вартості по вартості згідно онлайн системою бронювання Туроператора;
  • можливо здійснити заміну туристів на інших; 
  • можливо здійснити коригування кількості осіб в заявці без втрат умов раннього бронювання ануляція заявки*

*У разі ануляції заявки грошові кошти залишаються на депозитному рахунку туриста і можуть бути використані при бронюванні інших туристичних послуг Туроператора. Грошові кошти депонуються у національній валюті без прив'язки до курсу іноземних валют.

Перенесення заброньованих туристичних послуг на наступний рік зі збереженням усіх умов бронювання заборонено.

Просимо Вас повідомити туристів, які забронювали туристичні послуги туроператора ТОВ “Адріатік Тревел” про зміни та повідомити нас про прийняте рішення.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити