Важливо! Щодо міжобласних перевезень з 21 жовтня

Важливо! Щодо міжобласних перевезень з 21 жовтня

19.10.2021

Шановні колеги та туристи.
З 21 жовтня міжобласні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності у всіх пасажирів, водіїв та екіпажу транспорту одного з документів:

  • документа, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації;
  • документа, що підтверджує отримання ОДНІЄЇ ДОЗИ двохдозової вакцини (паперову довідку про отримання першої дози вакцини проти COVID-19 може видати лікар, який проводив щеплення. Йдеться про форму 063-О. Її також можна використати для поїздок міжрегіональним транспортом);
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію ОДНІЄЮ ДОЗОЮ ОДНОДОЗНОЇ ВАКЦИНИ чи ДВОМА ДОЗАМИ ДВОХДОЗОВОЇ ВАКЦИНИ від COVID-19, дозволених ВООЗ, негативний результат ПЛР-тесту або довідки про одужання особи від хвороби – додаток "Дія", EU DCC або аналог з будь-якої країни, який відповідає вимогам ЄС;
  • негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на антиген, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються перевезень пасажирів на автомобільному (автобусні маршрути - як регулярних, так і нерегулярних), авіаційному та залізничному транспорті міжобласного сполучення.

Таким чином, туристи які здійснюють посадку в автобус у наших турах, повинні пред'явити один з вищезгаданих документів (крім туристів Закарпатської області).

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити