Умови в'їзду громадян України на територію Чехії

Умови в'їзду громадян України на територію Чехії

25.08.2021

Шановні колеги та туристи.
В'їзду до Чехії дозволено окремим групам громадян України.

  1. Громадянам України, які пройшли повний курс щеплення вакциною, що була сертифікована Європейською агенцією з лікарських засобів, а саме: Vaxzevria (AstraZenec), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Janssen, Covishield та отримали на порталі або в додатку "Дія" сертифікат про проходження вакцинації встановленого зразка.

При цьому, в'їзд дозволений громадянам України, від вакцинації другою дозою яких минуло щонайменше 14 днів, за умови наявності:

  • сертифікату про повний курс вакцинації,
    виготовленого англійською мовою із зазначенням персональних даних про вакциновану особу, типу вакцина, ідентифікаційних даних установи, що видала сертифікат, а також можливості віддаленої перевірки вказаних у письмовому підтвердженні даних (через QR-код).
  • заповненого перед виїздом до Чехії в'їзного формуляру Чеської Республіки, який потрібно заповнити онлайн за посиланням: https://plf.uzis.cz/. Отримане на e-mail підтвердення про заповнення формуляру (роздруковане або збережене на мобільному пристрої) слід подати під час прикордонного контролю або при перевірці місця проживання.
  • дійсного біометричного паспорта для виїзду за кордон,
  • медичного страхування на термін поїздки.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити