Умови бронювання

Умови бронювання "негарантованих" автобусних турів

25.08.2022

Туроператор Adriatic Travel пропонує найвигідніші умови бронювання автобусних турів по Європі зі статусом "негарантовані".

Бронювання автобусного туру в статусі «негарантований» можливий без внесення оплати та/або передплати в день відправлення Заявки на бронювання.

З моменту, коли автобусний тур переходить у статус «гарантований» Турист зобов’язаний протягом 24 годин внести оплату в розмірі 100%  за заброньовані туристичні послуги Туроператор Adriatic Travel або прислати ануляцію заявки на бронювання при відмові Туриста від замовлених туристичних послуг.

У разі не отримання оплати за заброньовані туристичні послуги Туроператора або ануляції заброньованих туристичних послуг Туроператора протягом 24 год з моменту отримання повідомлення електронними засобами зв’язку, про присвоєння туру статуса «гарантований», для Туриста наступає відповідальність згідно з умовами Договору на туристичне обслуговування!

У разі, якщо Тур не набирає необхідної кількості туристів для його здійснення, Туроператор направляє повідомлення Туристу через Турагента, про скасування туру і ануляцію заявки на бронювання туристичних послуг Туроператора без відшкодувань витрат Туроператору. Турагент зобов’язаний негайно повідомити про скасування Туру Туриста.

У разі скасування Туру Туроператор буде пропонувати забронювати туристичні послуги на нові дати або обрати іншу програму тура.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити