Умови бронювання автобусних турів по Європі зі статусом

Умови бронювання автобусних турів по Європі зі статусом "гарантовані"

26.08.2022

При бронюванні туристичних послуг (автобусного туру в статусі «гарантований») Турист зобов'язаний внести передплату на розрахунковий рахунок Турагента або Туроператора в розмірі 30% від вартості Туру, що вказана на сайті Туроператора.

Повна оплата за туристичні послуги (автобусний тур в статусі "гарантований" повинна бути здійснена не пізніше ніж за 3 доби від дати початку Туру.

Несплата або неповна сплата вартості за туристичні послуги (автобусний тур в статусі "гарантований") Туроператора в узгоджені терміни вважається відмовою від Туру (туристичних послуг) за ініціативою Туриста. У цьому випадку Турист відшкодовує Туроператору фактично завдані ним витрати за послуги, які були надані до моменту несплати остаточної суми коштів згідно з умовами Договору на туристичне обслуговування.

У разі, письмового повідомлення Туриста, щодо неможливості їхати в Тур в обумовлені дати, що вказані в Заявці на бронювання туристичних послуг, на адресу Туроператора через Турагента, не менше ніж за 5 днів до початку Туру, Туроператор може погодитися на зміну дату Туру.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити