Щодо ситуації з коронавірусом COVID-19!

Щодо ситуації з коронавірусом COVID-19!

11.03.2020

Шановні туристи!
Зважаючи на численні інформаційні запити, а також у зв’язку з ситуацією, яка склалася в країнах Європи щодо поширення коронавірусу COVID-19, повідомляємо Вас про наступне.
Станом на 11 березня 2020 року, на всій території Італії запроваджено обмежувальні заходи з метою протидії поширенню коронавірусу COVID-19. Зважаючи на це, з метою убезпечення здоров’я туристів, туристичні тури, країною-призначення в яких була Італія, будуть відповідним чином змінені (заміна маршруту, туру, дати виїзду).
Звертаємо Вашу увагу на те, що Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до певних країн або окремих територій держав, найбільш уражених вірусом. Відповідні рекомендації щодо кожної з таких країн розміщено на вебресурсі.
Станом на 11 березня 2020 року такі рекомендації наявні щодо Італії та Ізраїлю (зважаючи на запровадженням урядом країни обмежувальних заходів щодо іноземних громадян), а також щодо Республіки Корея, Ірану, Китаю.
Наявні також рекомендації щодо необхідності дотримуватися превентивних заходів захисту від зараження вірусом в Іспанії, В’єтнамі, Франції.
З огляду на динамічність ситуації щодо поширення коронавірусу COVID-19, вказані переліки можуть бути розширені, про що буде повідомлено на вказаному вебресурсі.

Також просимо звернути увагу на те, що стосовно бронювання турів до країн Європи, Туреччини (м. Стамбул) та Болгарії здійснених з 11 березня 2020 року, повернення коштів без застосування штрафних санкцій, передбачених договором на туристичне обслуговування, відбуватиметься у наступних випадках:

- Введення органами державної влади України заборони на в’їзд чи виїзд з України на період заброньованого туристичного туру;
- Введення державними органами країни призначення туристичного туру заборони на в’їзд до такої країни чи аналогічних обмежувальних заходів, на період заброньованого туристичного туру.

 

З повагою, туристичний оператор ТОВ «Адріатік Тревел».

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити