Щодо ануляції автобусних групових турів до Європи!

Щодо ануляції автобусних групових турів до Європи!

02.04.2020

Доброго дня шановні колеги! 
Ми зараз з Вами переживаємо такий період, під час якого є важливим зв’язок. Ми турбуємось про Вас, тому вирішили написати дане звернення. 
Наша компанія "Адріатік Тревел" хоче пояснити, чому багато запитів на анулювання групових турів на сьогодні ще не отримали відповіді. 
Оскільки тури були заброньовані завчасно, починаючи ще з листопада 2019 року, укомлектовані повністю, і таких груп дуже багато, зважаючи також на те, що багато бронювань було щодо періоду високого туристичного сезону, що співпадав в тому числі з проведенням Євро 2020 в Європі, з метою гарантованого надання послуг нашим туристам ми завчасно забронювати кращі готелі у наших партнерів, за що відповідно мали внести передоплату. Завчасне бронювання туристичних послуг за кордоном призводить в тому числі і до зменшення кінцевої ціни туристичного продукту, який пропонується нашим туристам.
Просимо Вас довіряти нам, та очікувати відповіді на ваші звернення. Ми гарантуємо Вам, що ми зробимо все можливе, щоб Ви та Ваші туристи були задоволені співпрацею з нашою компанією. 
Щодо турів для випускників. Ми розуміємо, що дана подорож повинна була бути святом для туристів, але у зв’язку із можливим продовження навчання, поїхати у подорож у червні для випускників не буде можливим. Однак гарантуємо Вам, що ми робимо все можливе, щоб анулювати групові заявки туристів, які  категорично не забажають змінити дати подорожі, без застосування штрафних санкцій. 
Ми не розглядаємо утримання оплачених Вами коштів на наступний рік. Розглядається лише перенесення вже оплачених турів на дати до 31.12.2020 р. Для Вашої зручності ми підготували додатки для перенесення турів та оплат на новий тур та нову заявку. 
У випадку, якщо туристи все-таки відмовлятимуться від змін дат турів, і в оплачених ними турах будуть наявні понесені фактичні витрати туристичного оператора, до таких фактичних витрат будуть включатися надання послуг відповідними готелями.
Просимо Вас увійти в наше положення, зрозуміти нас та ті виклики, перед якими ми всі опинилися. Ми завжди на зв’язку, ми завжди лояльні, навіть у звичайний період, не лише під час пандемії. У разі термінових запитань просимо писати на електронні адреси у відділи бронювання. 
Ми дякуємо колегам, які нас підтримують, щоденно з нами на зв’язку, які роблять все можливе для перенесення турів на іншу дату, які розуміють усю складність ситуації. Ця підтримка є важливою для нас. Ми цінуємо нашу співпрацю. 
Нехай цього року карантин забрав у нас сезон прекрасної весни, але в наших силах, щоб настав сезон золотої осені.
Будьте здорові. Цінуйте себе та рідних.

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити