Інформація щодо коронавірусу в Італії!

Інформація щодо коронавірусу в Італії!

11.03.2020

До уваги партнерів та туристів.
Туристичний оператор ТзОВ “Адріатік Тревел” поінформований про ситуацію, яка складається в Італії щодо поширення коронавірусу (2019-nCoV). Ми та наші партнери закордоном постійно відслідковуємо офіційну інформацію, яка надається органами влади Італії, щодо поширення даного захворювання.
Звертаємо увагу, що станом на 25 лютого 2020 року обмежувальні заходи (карантин) оголошено щодо чіткого переліку муніципалітетів на півночі Італії, в регіонах Ломбардія та Венето.
Щодо інших місць таких обмежувальних заходів не введено, станом на сьогодні більшість туристичних об’єктів, згідно з наявною інформацією, працює в звичному режимі.
Звертаємо вашу увагу на те, що туристичні групи в жодному випадку не будуть відвідувати міста чи місцевості, які знаходяться під карантином чи щодо яких будуть відповідні рекомендації чи заборони на відвідування, виданих органами влади України чи Італії.
Ми та наші закордонні партнери постійно відслідковуємо новини та офіційні заяви державних органів Італії та України, та в випадку необхідності будемо невідкладно, в тому числі і під час подорожей, які відбуваються, вносити зміни у розклад чи маршрут подорожі, з метою мінімізації ризиків для життя та здоров’я туристів.

 

Світ стає ближчим с "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити