Інформація про заходи безпеки та дезінфекції від мережі готелів DIT HOTELS - SUNNY BEACH у зв'язку з COVID-19 на сезон 2021!

Інформація про заходи безпеки та дезінфекції від мережі готелів DIT HOTELS - SUNNY BEACH у зв'язку з COVID-19 на сезон 2021!

15.04.2021

ЗАХОДИ В СИТУАЦІЇ ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЗАХИСТУ ВІД ПОШИРЕННЯ ВІРУСУ COVID-19

Крім стандартних заходів, вже прийнятих для COVID-19, DIT Hotels оголошує про свою програму безпечного відпочинку в Evrika Beach Club Hotel та Majestic Beach Resort

tour_id=0 , agent_url=https://online2.adriatic-travel.com.ua/search_tour

Керівництво DIT Hotels має кризову команду співробітників, які працюють в основному в наступних областях:

  • Організація вакцинації двома дозами до початку літнього сезону всіх бажаючих співробітників.
  • Організація програми щотижневого тестування всіх співробітників.
  • Знання всіх нормативних актів та інструкцій відповідних міністерств Республіки Болгарія, Регіональних медичних інспекцій і відділів безпеки провідних ТУРОПЕРАТОРІВ;
  • Моніторинг світової практики провідних готельних мереж в боротьбі з поширенням вірусу Covid-19;
  • Розробка Антикризового плану компанії і організація його дотримання;
  • Розробка Процедур роботи кожного відділу в середовищі захисту і контролю поширення вірусу Covid-19;
  • Ознайомлення співробітників з порядком і навчання їх роботі в даній конкретній ситуації;
  • Контроль процесу роботи всіх підрозділів і співробітників щодо дотримання встановлених правил і практик.

Всі співробітники готельних комплексів DIT "Majestic Beach resort" і DIT "Evrika Beach Club Hotel" в процесі роботи будуть використовувати засоби індивідуального захисту, будуть ознайомлені і навчені дотримуватися всіх вимог і нормативи по боротьбі з поширенням вірусу COVID-19 відповідних міністерств Республіки Болгарія, дотримуючись нових процедур і стандартів компанії.

Люди, які не є гостями готелю, не будуть допущені в готель. У разі, якщо туристи подорожують на особистому транспорті, на контрольно-пропускному пункті готелю необхідно завірити їх бронювання, а також мати на увазі, що час в'їзду в комплекс можливо не раніше 14:00 або на розсуд керівництва, в залежності від наповнюваності номера і необхідного оперативного часу для повної дезінфекції приміщень.

Диспенсери з сертифікованими дезінфікуючими засобами встановлені на кожному вході і виході з усіх вестибюлів, гостьових туалетів, барів і ресторанів, а дезінфекція кожного гостя при вході в готель обов'язкове. Комплекс надає медичну допомогу 24/7.

Співробітники на рецепції будуть працювати з засобами індивідуального захисту, так як є 3 станції обслуговування і реєстрації клієнтів. Поки гість чекає обслуговування, він повинен дотримуватися соціальну дистанцію в 1,5 м. Перед реєстрації на рецепції гостям необхідно продезінфікувати руки.

Виїзд з номерів є обов'язковим до 11:00 ранку, щоб забезпечити необхідний час для збирання та дезінфекції готельних номерів.

Прибирання та дезінфекція готельних номерів буде проводитися щодня тільки в відсутність гостей. Наші співробітники з відділу домашнього господарства навчені специфіці прибирання та обробці дезінфікуючими засобами проблемних зон в готельних номерах. Всі рекламні матеріали були видалені з готельних номерів. Ми надали UV лампи для дезінфекції готельних номерів, якими будуть користуватися при необхідності і на розсуд керівництва.

Всі зони загального користування, лежаки і вуличні меблі будуть очищені і продезінфіковані відповідно до попереднього графіку дотримуючись правил дистанції, даного адміністрацією необхідного часу для повторного використання гостями.

Лежаки і всі меблі розставлені на необхідну відстань, відповідно до запропонованих вимог, а там, де це неможливо зробити, будуть поставлені знаки "РЕЗЕРВ". Туристам категорично заборонено їх прибирати. Забороняється бронювати лежаки з особистими речами, і вони будуть видалені персоналом.

Контроль якості води в басейнах знаходиться в руках спеціалізованої сертифікованої компанії відповідно до всіх регламентів відповідних служб.

Очікування в черзі на користування гірками аквапарку буде відбуватися на рівні басейну, і абсолютно обов'язково дотримуватися соціальної дистанцію і регламенту з боку персоналу аквапарку.

У ліфті дозволяється не більше двох осіб, якщо вони не з однієї сім'ї.

Дітям до 12 років забороняється перебувати без супроводу на території готельного комплексу.

Готельна анімація і спорт абсолютно відповідають вимогам, які повинні виконуватися тільки на відкритому повітрі з соціальною дистанцією. Дитячий клуб і заняття з дітьми будуть проводитися тільки на відкритому повітрі.

При вході в усі ресторани і бари наш персонал буде строго стежити за тим, щоб всі гості дезінфікували свої руки перед входом. У буфетах для їжі і напоїв буде забезпечено самообслуговування з дотриманням вимог соціальної дистанції і засобів індивідуального захисту. Рух туристів і співробітників буде здійснюватися за схемою, намальованої на підлозі, і буде одностороннім. Під час очікування в черзі обов'язково дотримуйтесь соціальну дистанцію в 1,5 м. Діти без супроводу у віці до 12 років не допускаються в буфети і бари.

У разі, якщо у туриста є підозри на симптоми, подібні COVID-19, він зобов'язаний ізолюватися в своєму готельному номері, зателефонувати на рецепції за допомогою від лікаря і ні в якому разі не залишати свій номер до тих пір, поки медична служба не відвідає його у номері. Коли гість буде ідентифікований з COVID-19 медична служба буде застосовувати всі інструкції Міністерства охорони здоров'я.

На території готельного комплексу є сектор і окремі ізольовані номери, які абсолютно ізольовані і де не будуть розміщені туристи протягом усього сезону 2021 року. Готель не буде під карантин, якщо інфікованого гостя або співробітника ідентифікуєть відповідно до нормативних актів Міністерства охорони здоров'я. Адміністрація готелю залишає за собою право змінювати послуги та інструкції по експлуатації в разі зміни ситуації і нормативних актів відповідних міністерств і відомств Республіки Болгарія.

tour_id=0 , agent_url=https://online2.adriatic-travel.com.ua/search_tour

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити