Болгарія - 2022! Інформацію по новому готелю

Болгарія - 2022! Інформацію по новому готелю "Marlin - Fiesta Hotel"!

21.01.2022

Шановні колеги!
Після довгоочікуваної інформації про відкриття бронювання в готелях "Fiesta М" і "Marlin" на Сонячному березі, ми раді повідомити вам, що готелі вже належать одному власнику і протягом нового сезону 2022 будуть продаватися на туристичному ринку як один готель під назвою "Marlin - Fiesta Hotel".
Від сьогодні готель вже у продажу.

tour_id=0 , agent_url=https://online2.adriatic-travel.com.ua/search_tour

"Marlin - Fiesta Hotel" розташований у північній частині к.к. Сонячний берег на першому узбережжі. Тихий район, без галасливих ресторанів та близькість до моря роблять його спокійне місце для сімейного відпочинку.

Розміщення туристів проводитиметься з боку великої рецепції та фоє старого готелю "Fiesta М". Готель, як і раніше, пропонуватиме харчування за системою "All inclusive" і основне харчування буде у великому ресторані "Fiesta М". Про майбутнє ресторану з боку "Marlin" поки немає інформації і чи пропонуватиметься як а-ля-карт ресторан зможемо інформувати на пізнішому етапі.

На території готелів в останні 2-3 роки робили повне оновлення номерів (матраци, LED TV, килимове покриття, шафи, ванні кімнати), а також регулярні косметичні ремонти перед початком сезону.   

Це поки що перша інформація, яку надало нам нове керівництво готелю "Marlin - Fiesta Hotel".

Звичайно є ще багато питань щодо опису номерів, дод. платні та безкоштовні послуги в готелі. Але про все будемо вас інформувати додатково, коли отримаємо повну інформацію з боку "Marlin - Fiesta Hotel".

 

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити