Болгарія - 2022. Інформація про паркування

Болгарія - 2022. Інформація про паркування

16.05.2022

Шановні колеги!
Відправляємо актуальну інформацію на умови користування паркуванням на сезон 2022 року в деяких готелях:

Gladiola 3* та Gladiola Star 4*/ Golden Sands - Ціна паркування для гостей готелів у сезоні 2022 року складе 18 левів на добу за легковий автомобіль..

Aurora Complex 3*/ Saints Constantine and Helena - З 2022 року паркування буде платним. На території готелю є обмежена кількість місць для паркування. Якщо не будуть місця в наявності на парковці готелю можна залишити машину на парковці поблизу. Ціна в обох варіантах складає 5 лв./день для легкового автомобіля. Не приймаються заздалегідь броні на місця для паркування.

Gradina 3*/ Golden Sands - Парковка може бути використана за дод. платню. Ціна складає 15 лв./день для легкового автомобіля. Кількість місць обмежена, заздалегідь бронювання неможливе. За відсутності вільних місць для паркування гості можуть припаркуватися на громадських (платних) автостоянках в к.к. "Золоті піски".

Calypso 3*/ Sunny Beach - На сезон 2022 оплата за паркування буде 10 лв.

Kaliakra Palace 4*/ Golden Sands - На сезон 2022 вартість паркувального місця в готелі змінюється і буде 25 лв.

Flamingo 4*/ Sunny Beach - З сезону 2022 паркування оплачуватиметься за ціною 10 лв./день. Паркування залишається без охорони. Бронювання не гарантує паркувальне місце, забронювати місце на парковці заздалегідь неможливо.

 

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити