Болгарія - 2021! Робота в умовах Covid-19 на к.к. Албена!

Болгарія - 2021! Робота в умовах Covid-19 на к.к. Албена!

23.10.2020

Шановні колеги.
Дякуємо вам за співпрацю і за оперативність в сезоні 2020. Прийшов час звернути увагу на сезон 2021 і спробувати зробити з нього сезону краще ніж 2020.
Щоб уникнути постійних однотипних питань по к.к. „Албена” , підтверджується наступне:

1. Раннє бронювання (РБ) і санкції при ануляції заявок по РБ

  • Всі заявки зроблені і підтверджені до 31.01.2021 вкл. для яких додаються знижки РБ - можна анулювати без штрафу до 31.03.2021. Попередньо оплачені по ним суми не підлягають поверненню, а будуть освоюватися під час надходження наступних заявок. Дана умова не в силі для готелів: Maritim Paradise Blue, Boryana, Gergana, Laguna Beach, Ralitsa Aquaclub, Ralitsa Superior.
  • Всі заявки зроблені і підтверджені в періоді 01.02.2021-31.03.2021 вкл. можна анулювати згідно з умовами в готелю. Дана умова в силі для всіх готелів.

2. Ануляція, No show і передчасне звільнення номера можливі без штрафу в наступних випадках

Зверніть увагу, що COVID-19 розглядається як надзвичайна ситуація до того моменту, до якого діє оголошення надзвичайна епідемічна обстановка. Всі ми живемо і працюємо в умовах пандемії і повинні розуміти і знати які небезпеки і ризики нас оточують і як їх уникнути.

  • Якщо у туриста позитивний результат від тесту, зроблених не раніше ніж за 72 години до відправлення - не буде штрафних санкції якщо к.к. "Албена" повідомлений не пізніше ніж за день до заїзду в письмовій формі з доданим результатом тесту туриста для підтвердження.
  • Якщо у туриста був контакт із зараженою особою перед путівкою - не буде штрафних санкції якщо к.к. "Албена" повідомлений не пізніше ніж за день до заїзду в письмовій формі з доданим офіційним документом - карантинний сертифікат для підтвердження.
  • У випадках коли потрібно самоізоляція туристів по поверненню з Болгарії - штраф при ануляції додається згідно з умовами готелю і це не вважається грунтовною причиною ануляції.
  • Якщо Республіка Болгарія оголосила вимогу про наявність негативного PCR-тесту перед в'їздом в країну - це не буде вважатися грунтовною причиною для ануляції і штраф буде додаватися згідно з умовами готелю.
  • Якщо Республіка Болгарія потрапить в червоний список або в список ризикових країнах - це не буде вважатися грунтовною причиною для ануляції і штраф буде додаватися згідно з умовами готелю. Без штрафу можна буде анулювати тільки якщо і в'їзд до Болгарії буде офіційно заборонений.

Заходи, які к.к. "Албена" зробив в сезоні 2020 були ефективними - до сьогоднішнього дня не було жодного випадку зараження туриста на території комплексу. Заходи і спосіб роботи, які ввелись в 2020 у зв'язку із запобіганням поширенню COVID-19 залишаться в силі і в 2021.

 

Online Booking

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити