Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю

Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю "Sirius Beach Hotel & SPA"!

08.05.2020

Доброго дня, шановні колеги!
Надаємо, актуальну на сьогоднішній день, інформацію про заходи медичної безпеки і дезінфекції від готелю Sirius Beach Hotel & SPA  у зв'язку з COVID-19 на сезон 2020 р.

Готель ретельно стежить за дотриманням стандартів гігієни та чистоти, а так само вживає додаткових заходів в забезпеченні безпеки своїм гостям і персоналу в умовах COVID-19. Додаткові заходи безпеки включають:

 • Здоров'я, безпека і інформативність співробітникам - це основні заходи в боротьбі за ефективну програму здоров'я і чистоти.
  Методи осягнення найкращих результатів включають:
  - Гігієна рук - правильне і часте миття рук. Про це згадується на кожній оперативці.

  - Безперервне навчання - крім стандартного навчання готельному господарству, персонал проходить курс навчання за методами боротьби з розповсюдженням COVID-19.
  - Миючі засоби - готель використовує ефективні миючі засоби проти вірусів, включаючи і COVID-19.
  - Готельні номери - проводиться прибирання та дезінфекція перед заїздом і після звільнення номерів, особлива увага приділяється на поверхні і предмети яких часто торкатися. У всіх номерах присутні мило і миючі засоби в достатній кількості.

ЗАГАЛЬНІ ЗОНИ:

 • На рецепції збільшена частота прибирання та дезінфекції, особлива увага приділяється стійці на рецепції і фойє.
  В обов'язковому ПОРЯДКУ гості готелю повинні бути в масках і дотримуватися дистанції між собою 1-1,5 м. при заселенні і звільнення готелю. Перед реєстрацією гості повинні продезінфікувати руки наданими для цього засобами.
 • Ліфти - кнопки дезінфікуються постійно.
 • Сан вузли - громадські сан вузли, дверні ручки і самі двері дезінфікуються часто.
 • Басейни - будуть використовуватися при посиленому контролі санітарно-гігієнічних вимог. Лежаки, крім того, що будуть постійно дезінфікціроваться, так само будуть розміщені на відстані 1-1,5 м. З метою уникнення близьких контактів між гостями.
 • Ресторан і кухня - в майбутньому сезоні готель звертає особливу увагу на гігієну і дезінфекцію не тільки в ресторані, але і в кухні. Співробітники кухні забезпечені необхідними засобами безпеки (масками і рукавичками) і пройшли інструктаж про мінімальний контакті з людьми. У ресторані будуть створені умови для найменшого контакту гостей з не пакетованими продуктами, при виключенні фруктів і овочів. Їжа, яка пропонується в НЕ упакованому вигляді або на вагу, буде зберігатись за прозорими перегородками і буде накладатися в тарілки співробітниками ресторану в спец. одязі і захисних засобах. Столи будуть розташовані на безпечній відстані, максимум по 2-3 чол. за столом.
 • Пляж - відвідування і доступ до пляжу гостями готелю буде здійснюватись при суворому дотриманні протиепідемічних правил, які на сьогоднішній день, згідно з указом РД 01-72/11.04.2020 р. від РІОЗ (Регіональна інспекція з охорони здоров'я) - Варна наступні:
  *Носіння захисних масок (це являється ініціативою самого готелю, суворих вимог від держорганів з цього питання не було);
  *Дотримання дистанції 2,5 м. по відношенню до інших гостей;
  *ЗАБОРОНЕНО вживання алкоголю.
 • Службові приміщення - готель забезпечив персонал необхідними захисними засобами (маски, рукавички, уніформи, дезінфекційні засоби), які будуть періодично змінюватись, щоб максимально мінімізувати ризик зараження COVID-19. Так само прибирання та дезінфекція всіх виробничих і торгових площ, службових офісів і приміщень, обладнання, інвентарю та інших контактних поверхонь будуть проводиться по прискореному графіку.

Мир становится ближе с "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити