Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю

Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю "Pliska" (Golden Sands)!

09.06.2020

Доброго дня, шановні колеги!
Надаємо актуальну, на сьогоднішній день, інформацію про заходи медичної безпеки і дезінфекції від готелю "Pliska" (Золоті піски) у зв'язку з COVID-19 на сезон 2020 р.

Просимо ознайомити ТУРИСТІВ з необхідними санітарними заходами та правилами безпеки, а також поставити їх до відома, що дотримання заходів і правил є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ.

Вжито такі заходи:

  • Перевірка тілесної температури безконтактним термометром всіх гостей, при вході в готель. Особи, з температурою вище 37,7°С допускатися не будуть.
  • Надання дезинфектанта на вході в готель, ресторан, сан. вузли, рецепцію, ліфт, внутрішній басейн.
  • Монтована захисна перегородка на рецепції, де можуть обслуговуватися одночасно по 2 люд. або члени однієї сім'ї. При заїзді групи, гості повинні будуть чекати своєї черги у дворі готелю. Після кожної реєстрації, робочі поверхні будуть дезінфікувати.
  • У ресторані персонал стежить за відсутністю скупчення народу. Організовано односторонній рух за допомогою маркування на підлозі. Столи розташовані на відстані в 1,5 м. один від одного. За одним столом можуть розміститися до 4 люд. або члени однієї сім'ї. Харчування надається на шведському столі, страви знаходиться за прозорими перегородками. Подача страв буде здійснюватися персоналом ресторану в рукавичках і масках. При високій заповнюваності готелю, буде організовано погодинне харчування. Після кожного прийому їжі, зали будуть піддаватися дезінфекції.
  • Напої пропонуються на барі готелю співробітником в масці і рукавичках.
  • Щогодини буде проводиться дезінфекція загальних сан. вузлів, ліфтів, дверних ручок, парапетів, телефонів та ін. поверхонь.
  • При дезінфекції номерів, основний акцент робиться на сан. вузли та всі поверхні, яких часто торкаються.
  • Проводиться прискорена дезінфекція басейну, роздягалень, фітнес-центру і місць громадського користування.

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити