Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю

Болгарія - 2020! Важлива інформація від готелю "Dit Evrika Beach Club Hotel" (Sunny Beach)!

15.06.2020

Доброго дня, шановні колеги!
Надаємо актуальну, на сьогоднішній день, інформацію про заходи медичної безпеки і дезінфекції від готелю "Dit Evrika Beach Club", у зв'язку з COVID-19 на сезон 2020 р.

Просимо ознайомити ТУРИСТІВ з необхідними санітарними заходами та правилами безпеки, а також поставити їх до відома, що дотримання заходів і правил є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ.

Всі співробітники готелю будуть використовувати захисний одяг під час робочого процесу. Персонал ознайомлений і навчений вимогам по боротьбі з короновірусом.

Особи, які не є гостями готелю, допускатися не будуть. Гості, які прибувають на власному транспорті, повинні знати, що потрібно попередньо підтвердити свою резервацію. Також допуск в комплекс не може бути здійснений раніше 14:00 год. або в залежності від технічного часу, необхідного на дезінфекції номерів.

Диспенсери з сертифікованими дезінфектантами будуть знаходиться на вході / виході в лобі, сан. вуазлах, барах, ресторанах. Медичне обслуговування цілодобове.

Співробітники рецепції працюють в захисній уніформі на трьох обслуговуючих стійках. Всі очікуючі повинні дотримуватися дистанції 1,5 м. і перед обслуговуванням повинні будуть продезінфікувати рукі. Звільнення номерів обов'язково до 11:00 год., щоб забезпечити необхідний час для прибирання та дезінфекції.

Прибирання та дезінфекція номерів здійснюються щодня і тільки у відсутності гостей. Покоївки навчені роботі в специфічних умовах. Особлива увага буде приділятися поверхням з частим контактом. Також під час прибирання будуть використовуватися UV лампи, при необхідності і на розсуд менеджменту готелю.

Всі прилеглі загальні частини і меблі на їх території будуть прибирати і дезінфікувати по попередньо створеному графіком.

Всі меблі на загальній території будуть розташовано відповідно до вимог щодо дотримання безпечної дистанції і пересувати їх КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Меблі, які не можна буде використовувати будуть з табличкою "RESERVE". Також заборонено класти особисті речі з метою "резервації" шезлонгів, в іншому випадку, речі будуть відсторонені персоналом готелю.

Контроль за якістю води в басейнах довірений сертифікованій компанії.

Очікування в черзі на гірки в аквапарку буде відбуватися на рівні басейну і з обов'язковим дотриманням дистанції і необхідних правил. Користування ліфтом одночасно дозволено для осіб, які проживають в одному номері, членам однієї сім'ї або по 2 людини.

Діти до 12 років повинні бути з супроводжуючим на території комплексу.

Анімація, спортивні заходи, дитячий клуб і уроки з дітьми відбуватимуться на відкритому повітрі з дотриманням безпечної дистанції.

На входах в усі ресторани і бари персонал буде строго стежити за тим, щоб гості що входять дезінфікували руки. Самообслуговування на буфеті відбуватиметься з дотриманням заходів безпеки і дистанції. Організовано односторонній рух. Діти до 12 років без супроводу не допускатимуться в ресторани і бари.

У разі виявлення симптомів короновіруса у гостя, він в обов'язковому порядку повинен самоізолюватись у себе в номері і по телефону звернутися на рецепцію, щоб викликати медичне обслуговування. Після підтвердження наявності вірусу, будуть виконані всі інструкції Міністерства охорони здоров'я Болгарії.

Комплекс має в своєму розпорядженні спеціально виділені приміщення для ізолляціі, що знаходяться в секторі готелю, який не буде використовуватися для розміщення туристів в рамках сезону 2020. Готель не буде закритий під карантин, в разі виявлення зараженого співробітника або гостя готелю.

Менеджмент готелю зберігає за собою право змінювати заходи, якщо надійдуть інші вказівки з боку Міністерства Республіки Болгарія.

 

Світ стає ближчим з "Adriatic Travel"!

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використовуючи наш сайт ви погоджуетеся з політикою конфіденційності погодитись і закрити