Сервисы

«Завжди з комфортом» - додаткові послуги за додаткову оплату
1. Індивідуальна зустріч в аеропорту чи на з/д вокзалі + трансфер.
2. Туристичний ваучер у Львові. Вартість за готель оплачується при заселенні.
3. Бронювання авіа та залізничних квитків.
4. Додаткове місце в автобусі.

VIP SERVICE - зустріч туристів на залізничному вокзалі представниками компанії «Адріатік Тревел». Доставка багажу в камеру зберігання. Трансфер на обід в центр, в один з ресторанів / бістро м.Львова (оплата за обід на місці). Трансфер на оглядову екскурсію по м Львів. По закінченню екскурсії зворотний трансфер на вокзал для зустрічі з групою. Вартість послуги: 25€ (1-2 чол.). 

Сервіс добровільної реєстрації українських громадян - "ДРУГ"


Міністерство закордонних справ України запустило сервіс добровільної реєстрації українських громадян під час подорожей за кордон – "ДРУГ".
Про це повідомляє Департамент консульської служба МЗС України на своїй сторінці  у Facebook.
"Його призначення – надати співвітчизникам стислу інформацію про країну, до якої планується подорож, попередити про можливі лиха, які сталися або можуть настати в країні, а в разі потреби, пришвидшити розшук і надати сприяння українцям за кордоном", - йдеться у повідомленні.
Завантаживши додаток "ДРУГ" на смартфон, мобільний додаток відобразить найближчі закордонні дипломатичні установи України при переході у розділ "Карта світу", а при їх виборі – усі необхідні координати.
Розділ "Країни" поінформує про особливості країни вашої подорожі, митні правила, культурні та релігійні особливості, безпекову ситуацію.
Раніше в МЗС пояснювали, що система також дасть більш чітке уявлення про кількість українських громадян, які перебувають на території тієї чи іншої країни. Детальніше - https://adriatic-travel.com.ua/info#4

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Используя наш сайт, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности согласится и закрыть